صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: آشنایی دوستانی که امسال برای گرایش مارکتینگ (بازاریابی) اقدام خواهند کرد

پیش فرض آشنایی دوستانی که امسال برای گرایش مارکتینگ (بازاریابی) اقدام خواهند کرد

فکر کنم که اگه یه ریزه بحث های تخصصی تر توو فروم ایجاد شه خیلی میتونه خوب باشه.
    واسع همین به نظرم اومد که بچه هایی که میخوان واسه پذیرش پاییز 2011 تو گرایش مارکتینگ اقدام کنند،اگه اینجا به صورت متمرکز باهم آشنا بشن و تبادل اطلاعات کنن میتونه تو این مسیر خیلی مفید باشه.
    پس لطفا بچه هایی که می خوان توو این گرایش اقدام کنن اینجا پیام بدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که امسال برای گرایش مارکتینگ (بازاریابی) اقدام خواهند کرد

سلام
    من امسال برای دوره دکتری بازاریابی می خوام اقدام کنم و تا جاییکه می دونم deadline نداره امیدوارم تا شهریور ارسال درخواست رو شروع کنم. دوستی دارم که پارسال پذیرش گرفت اما اون با زبان آلمانی اقدام کرد من با زبان انگلیسی میخوام درخواست بدم.
    اگه کسی اطلاعاتی در مورد پذیرش دکتری بازاریابی داره ممنون می شم بگه...

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که امسال برای گرایش مارکتینگ (بازاریابی) اقدام خواهند کرد

For fall 2012

با سلام مجدد
    چه عجب بالاخره دوستان چراغ این بحث رو روشن کردن.
    فکر می کنم اینجابتونیم خیلی به هم دیگه توو این مسیر کمک کنیم.
    به نظرم واسه شروع خوب باشه که هر کدوممون شرایطمون رو بگیم که یه دیتابیس مفید ایجاد شه. خودم شروع می کنم:
    رزومه و دانشگاه های منتخب من رو می توونین توو ادرس زیر ببینین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...رده-ام؟
    منتظر مشارکتد دوستان هستم

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

من برای پاییز 2011 دارم اپلای میکنم منتها برای CIS/MIS (مدیریت IT خودمون). با توجه به تاریخ پستهای قبلیت فک میکردم شما رفتی امسال. به هر حال اگه داری واسه ژانویه امسال اپلای می کنی موفق باشی. راستش این فروم یکمی متروکه شده اما باز عضو فعالی مثه تو انرژی میده به آدم.
    یه چیزی هس اینه که شما که با GRE داری اپلای میکنی حواست به پرسنتایل وربالت باشه. الان اگه فرومای خارجیو بگردی اکثر اپلیکنتا وربالشون بالای 500 هستش و این یعنی 1300 یه چیزی تو مایه های 680-700 GMAT میشه . ضمنا اینا ظاهرا کلا GMAT رو به GRE ترجیح میدن چون adcom ها نمره جی مت واسشون ملموس تره چون overall داره. واسه همین اگه میتونی GMAT رو هم امتحان کنی شانست میره بالاتر.
    من چون بحث واسه بچه های مارکتیگه پروفایلمو نمیذارم که مردم گمراه نشن

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    من برای پاییز 2011 دارم اپلای میکنم منتها برای CIS/MIS (مدیریت IT خودمون). با توجه به تاریخ پستهای قبلیت فک میکردم شما رفتی امسال. به هر حال اگه داری واسه ژانویه امسال اپلای می کنی موفق باشی. راستش این فروم یکمی متروکه شده اما باز عضو فعالی مثه تو انرژی میده به آدم.
    یه چیزی هس اینه که شما که با GRE داری اپلای میکنی حواست به پرسنتایل وربالت باشه. الان اگه فرومای خارجیو بگردی اکثر اپلیکنتا وربالشون بالای 500 هستش و این یعنی 1300 یه چیزی تو مایه های 680-700 GMAT میشه . ضمنا اینا ظاهرا کلا GMAT رو به GRE ترجیح میدن چون adcom ها نمره جی مت واسشون ملموس تره چون overall داره. واسه همین اگه میتونی GMAT رو هم امتحان کنی شانست میره بالاتر.
    من چون بحث واسه بچه های مارکتیگه پروفایلمو نمیذارم که مردم گمراه نشن
    رفیق عزیز مرسی از مشارکتت توو بحث و نظرات سازندت.
    متاسفانه فعلا امکان خروج از کشور ندارم که خودمم میدونم خیلی بده.
    البته من همین الان که 2ماه مونده به زمان ازمون gre،توو وربال 500 میزنم. اما میدونم که برای اینکه رقابتی بشه باید نمرم بالاتر از این حرفا بره.
    امیدوارم بچه ها یه کم توو این بحث فعالتر بشن

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    .
    امیدوارم بچه ها یه کم توو این بحث فعالتر بشن
    فک میکنم کمتر کسی تو این فروم بیاد واسه همین انقد کم میان شرکت میکن. شایدم امسال اپلیکنت بیزینس کلا کم شده!!!(از اون حرفا بود)
    به جز جی مت و جی ار ای من فک میکنم essay ها هم خیلی مهمن که ما ایرانیا کم بهش توجه میکنیم. مثه اینکه اونا بعد از اینکه با نمره ها یه سری رو میزارن کنار بعد میرن سراغ SOP اینا که ببینن چقدر با اونا فیت هستن دانشجوها. من کسایی رو دیدم با سابقه تحقیق مثلا OR بعد اپلای کردن واسه marketing و بهشون گفتن شما مناسب برنامه دکتری این دانشگاه نیستید. واسه همین مهمه که SOP هر دانشگاه متناسب با برنامش نوشته بشه خصوصا علایق تحقیقیو. مثلا نمیشه متقاعدشون کرد که چه جوری یه نفر بعد 2 سال تحقیق در عملیات کار کردن یهو علاقمند به مارکتینگ شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

دوستان من واسه مستر ميخوام ماركتينگ بخونم_كدوم دانشگاه ها رو پيشنهاد ميدين خصوصا تو انگلستان

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    دوستان من واسه مستر ميخوام ماركتينگ بخونم_كدوم دانشگاه ها رو پيشنهاد ميدين خصوصا تو انگلستان
    یه نگاهی به این لینک بنداز:
    https://www.aacsb.net/eweb/DynamicPa...7-0A92E98DF5C6

سلام دوستان
    راستش من اول برای مارکتینگ و اینترنشنال بیزینس اقدام کردم و از چند تا دانشگاه نسبتا خوب تو انگلیس هم پذیرش گرفتم اما بعدا متوجه شدم اگر MBA گرایش مارکتینگ بخونیم ظاهرا تومنی 2 زار با ارشد مارکتینگ فرق خواهیم داشت !!!
    این شد که دوباره برای MBA اقدام کردم و الان یه پذیرش هم گرفتم.من تا 40 روز دیگه می رم انگلیس و می خوام همونجا زبانمو تقویت کنمو GMAT هم بگیرم تا شاید بتونم پذیرش های بهتری از MBA گرایش مارکتینگ بگیرم...
    راستی اگه دوستان واسه انگلیس دارن اقدام می کنن یه خبری بدن تبادل نظرات بیشتری داشته باشیم.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین