نقل قول نوشته اصلی توسط arezoosh12 نمایش پست ها
من رفتم تو سایت سفارت انگلیس تو امارات و نوشته بود که اونایی که به طور موقت در امارات هستند فقط برای انواع خاصی از ویزا می تونن اپلای کنن که ویزای دانشجویی جزش نبود. و در غیر اینصورت اپلیکیشن شون رو به کشور مربوطه بر می گردونن و به تاخیر می خورن. من از سفارت انگلیس تو تهران وقت گرفتم ولی چون اینجا شنیدم که کمتر از 20 روز ویزا نمیده و منم خیلی وقتم کمه تصمیم گرفتم برم امارات. اما حالا نمی دونم اپلیکیشنم و قبول می کنن یا. اونطور که یه خورده خوندم خیلی ها این کارو کردن و باسه ویزای دانشجویی شون رفتن امارات. می خواستم مطمئن شم که ریسک نکرده باشم.
من قبلا به سفارت میل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم ولی گفتن که نمی دن و من باید مرتب چک کنم و اگه کسی کنسل کرده باشه می تونم وقت بگیرم. من تونستم اینطوری یه وقت نسبتا مناسب بگیرم ولی میگم چون ایران 20 روزه ویزا میده به موقع نمی رسم. تو ایمیل پرسیده بودم هم که می تونم از ابوظبی اقدام کنم یا نه جواب نداده بودن.
شما نمیتونید از ابوظبی اقدام کنید و الکی هزینه نکنید. اگر هم مدارک رو بگیرند میفرستند تهران که درنتیجه برای شما هیچ اثری نداره. با در نظر گرفتن زمان لازم برای گرفتن ویزای دبی عملا شما از تهران اقدام کنید سریعتره. به جز چند مورد بالای 20 روز همه زیر دو هفته جواب میگیرند. وقت رو هم که چند ساعت پای کامپیوتر بشینید میتونید راحت بگیرید. همه اینها رو کنار هم بذارید اصلا به استرس و دردسر ابوظبی نمیرزه.