صفحه 1 از 78 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

پیش فرض ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

سلام

امروز از طریق آنلاین فرم درخواست ویزای توریستی رو پر میکردم بعد از جواب دادن به کلی سوال بی مورد آخر فرم که انتظار داشتم اول تاریخ وقت سفارت رو مشخص کنم اول ازم پول میخواست (129 دلار) راستش من فرم رو همونجا متوقف کردم.

حالا میخوام ببینم چرا اینطوری شده؟ من میخوام برای خانواده م فرم پر کنم که بیان اینجا ولی متاسفانه اول پول میگیرن بعد وقت میدن
    حالا اگه برفرض وقت رو اون موقعی که من مد نظرم هست ندن تکلیف چیه؟
    و اینکه چطور میشه درخواست refund زد؟ تو فرم نوشته بود که باید بصورت کتبی درخواست بزنید (این به نظرم یعنی کلاه برداری محض !!!)

ممنون میشم از دوستان کسی بنده رو راهنمایی کنه.
    ویرایش توسط میلاد : February 13th, 2013 در ساعت 04:31 AM
    Hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای توریستی از انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    سلام

امروز از طریق آنلاین فرم درخواست ویزای توریستی رو پر میکردم بعد از جواب دادن به کلی سوال بی مورد آخر فرم که انتظار داشتم اول تاریخ وقت سفارت رو مشخص کنم اول ازم پول میخواست (129 دلار) راستش من فرم رو همونجا متوقف کردم.

حالا میخوام ببینم چرا اینطوری شده؟ من میخوام برای خانواده م فرم پر کنم که بیان اینجا ولی متاسفانه اول پول میگیرن بعد وقت میدن
    حالا اگه برفرض وقت رو اون موقعی که من مد نظرم هست ندن تکلیف چیه؟
    و اینکه چطور میشه درخواست refund زد؟ تو فرم نوشته بود که باید بصورت کتبی درخواست بزنید (این به نظرم یعنی کلاه برداری محض !!!)

ممنون میشم از دوستان کسی بنده رو راهنمایی کنه.
    نه دوست عزیز کلاه برداری نیست. شما میتونی پول رو پس بگیری. به هر حال سیستم سفارت انگلیس اینطوریه و کاریش نیمشه کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

سلام

ممنون از جوابت ، یه سوال دیگه هم داشتم:
    و اون اینکه مادرم با خواهرم کوچیکم که 13 سالش هست میخواد بیاد ، من فرم رو تمام و کمال برای مادر پر کردم و به نظر خودم فقط باید یه 129 دلار پول بدم آیا درست فکر کردم؟
    چون همراه هنوز 18 نشده نیاز به سرپرست داره ولی آیا باید برای اونهم 129دلار پول بدم؟ یا فقط یک اپلیکیشن کافیه؟
    Hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies

دوستان باسلام ببخشید ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره.

من میخام برای یک مدت یک ماه یا حد اکثردوماه کار روی یک موضوع به دانشگاهی در انگلیس بیام توریست محسوب میشم؟؟

مراحلش چقدر طول میکشه مثلا من میخام برای مرداد یا شهریور اونجا باشم اگه اواخر خرداد اقدام کنم مناسبه؟؟

مراحل انجام کار اینترنتی هست آیا مصاحبه ای تهران داره؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوستان باسلام ببخشید ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره.

من میخام برای یک مدت یک ماه یا حد اکثردوماه کار روی یک موضوع به دانشگاهی در انگلیس بیام توریست محسوب میشم؟؟

مراحلش چقدر طول میکشه مثلا من میخام برای مرداد یا شهریور اونجا باشم اگه اواخر خرداد اقدام کنم مناسبه؟؟

مراحل انجام کار اینترنتی هست آیا مصاحبه ای تهران داره؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای انجام چه کاری میخواهید بیایید؟ این مساله خیلی مهمه.

حدود 1 تا 4 هفته معمولا طول میکشه. مصاحبه معمولا نداره و اگر ویزیتور باشید از هر کشوری میتونید اقدام میکنید (به جز ایران که سفارت تعطیله)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای انجام چه کاری میخواهید بیایید؟ این مساله خیلی مهمه.

حدود 1 تا 4 هفته معمولا طول میکشه. مصاحبه معمولا نداره و اگر ویزیتور باشید از هر کشوری میتونید اقدام میکنید (به جز ایران که سفارت تعطیله)

ممنون از جوابتون. من دکتری دارم و برای یک کار تحقیقی با یک استاد می خوام برم اونجا.

می خوام بدون برای این مدت کوتاه چقدر وقت و هزینه باید بذارم.

باتشکر

ApplyAbroad Guru

ممنون از جوابتون. من دکتری دارم و برای یک کار تحقیقی با یک استاد می خوام برم اونجا.

می خوام بدون برای این مدت کوتاه چقدر وقت و هزینه باید بذارم.

باتشکر
    جواب سوال مربوط به وقت داده شده. در مورد هزینه خیلی جواب دقیقی نمیشه داد. هنوز از جواب شما مشخص نیست که به چه عنوانی دارید میایید. آیا به شما پولی پرداخت میشه برای این کار؟

جواب سوال مربوط به وقت داده شده. در مورد هزینه خیلی جواب دقیقی نمیشه داد. هنوز از جواب شما مشخص نیست که به چه عنوانی دارید میایید. آیا به شما پولی پرداخت میشه برای این کار؟
    دوست عزیز ممنون از جوابتون.

نه با استاد اصلا در مورد اینکه برای این فرصت کوتاه بهم پول بده صحبت نکردم. میخوام اگه بشه از خودم هزینه کنم.

اگه استاد خواست همکاریهای بعدی کنه بعد درخواست کنم.

روندش خیلی فرق می کنه؟ هزینه این 2 ماه خیلی کمر شکن میشه که پرسیدید؟ امکانش هست کلی وقت و هزینه کنم آخرشم موافقت نکنند؟

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز ممنون از جوابتون.

نه با استاد اصلا در مورد اینکه برای این فرصت کوتاه بهم پول بده صحبت نکردم. میخوام اگه بشه از خودم هزینه کنم.

اگه استاد خواست همکاریهای بعدی کنه بعد درخواست کنم.

روندش خیلی فرق می کنه؟ هزینه این 2 ماه خیلی کمر شکن میشه که پرسیدید؟ امکانش هست کلی وقت و هزینه کنم آخرشم موافقت نکنند؟
    دوست عزیز زمین تا آسمون داستان فرق داره اگه قرار باشه شما فقط بری یه کاری انجام بدی مثل فرصت مطالعاتی یه جور ویزا میشه که حالت ویزیتور داره و اگه قرار باشه پول بگیرید یاید Tier 2 بگیرید که داستانش فرق داره. در مورد ویزای ویزیتور بله ممکنه با وجود تمام هزینه ها جواب مثبت نباشه. من هنوز دقیقا نمیدونم شما قراره چیکار کنید. شما دعوتنامه از دانشگاه دارید؟

دوست عزیز زمین تا آسمون داستان فرق داره اگه قرار باشه شما فقط بری یه کاری انجام بدی مثل فرصت مطالعاتی یه جور ویزا میشه که حالت ویزیتور داره و اگه قرار باشه پول بگیرید یاید Tier 2 بگیرید که داستانش فرق داره. در مورد ویزای ویزیتور بله ممکنه با وجود تمام هزینه ها جواب مثبت نباشه. من هنوز دقیقا نمیدونم شما قراره چیکار کنید. شما دعوتنامه از دانشگاه دارید؟
    خیلی ممنون از جواباتون.

از استادی که قراره باش کار کنم.

بد میشه اگه به استاد بگم برای اگه امکانش هست و برای رفع مشکلات ویزا گرنتی به این کار اختصاص بده؟

چه طوری می تونم شانسم برای ویزا بالا ببرم؟

ممنون از راهنمایتون.

صفحه 1 از 78 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)