صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 107 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

سلام دوستان
    ببخشید، من توی این فروم تازه واردم. چندتا سوال داشتم:
    تا اونجایی که من فهمیدم، قبل از درخواست ویزای دانشجویی باید اول درخواست ATAS داد. برای این کار داشتن یک Conditional Offer کافی هست. بعد از اینکه جواب ATAS اومد و Conditionهای دیگه‌ی آفر رو هم برآورده کردیم، دانشگاه یک شماره CAS به ما میده که از اون برای درخواس ویزا استفاده می‌کنیم. اگه تا اینجای پروسه رو درست متوجه شدم لطفا تایید کنید. اگه هم چیزی از قلم افتاده لطفا تذکر بدید بهم.
    سوالم اینه که پروسه ATAS چقدر طول میکشه؟ اگر موقع پر کردن اپلیکیشن دانشگاه، یک پروپوزال داده باشیم ولی بعدش با سوپروایزرمون به این نتیجه رسیده باشیم که روی موضوع دیگری کار کنیم، آیا می‌تونیم یه پروپوزال دیگه به ATAS بدیم (که طبیعتا با پروپوزال دانشگاه فرق داره)
    حالا اگه ATAS تایید شد، می‌خوام بدونم پروسه‌ی ویزا چقدر طول میکشه؟ با توجه به اینکه سفارت انگلیس توی تهران تعطیل شده، باید از کدوم کشور درخواست ویزا داد؟

ببخشید اگر سوالام رو جای مناسبی مطرح نکردم. نمیدونستم باید از کجا شروع کنم.

سلام دوستان
    من واسه ترم اسپرینگ ۲۰۱۴ دارم اپلای می‌کنم، می‌خواستم بدونم پروسه ویزا دانشجویی‌ گرفتن چقدر طول می‌‌کشه؟ چون نمرهٔ زبانم خوب نشده می‌خوام پذیرش کاندیشنال بگیرم بعدش دوباره امتحان زبان بدم، واسه همین می‌خوام بدونم حداکثر چقدر ویزا طول می‌‌کشه که بدونم چقدر دیگه وقت دارم واسه زبان
    کسی‌ میتونه راهنمایی کنه از کجا ببینم حداقل نمرهٔ تافل که سفارت می‌خواد چنده؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط toobaafghah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه ترم اسپرینگ ۲۰۱۴ دارم اپلای می‌کنم، می‌خواستم بدونم پروسه ویزا دانشجویی‌ گرفتن چقدر طول می‌‌کشه؟ چون نمرهٔ زبانم خوب نشده می‌خوام پذیرش کاندیشنال بگیرم بعدش دوباره امتحان زبان بدم، واسه همین می‌خوام بدونم حداکثر چقدر ویزا طول می‌‌کشه که بدونم چقدر دیگه وقت دارم واسه زبان
    کسی‌ میتونه راهنمایی کنه از کجا ببینم حداقل نمرهٔ تافل که سفارت می‌خواد چنده؟
    پروسه ویزا تا دوه هفته کاری ممکنه طول بکشه یعنی تقریبا بیست روز. ممکنه بیشتر هم بشه اما معمولا توی همین مدت جواب میدن. بنابراین شما یک تا یک ماه و نیم براش وقت بگذارید.
    شما برای چه مقطعی دارید اقدام می کنید؟ اگر قرار باشه مدرک زبانی ارائه بدید، اون رو در CAS شما که از طرف دانشگاه صادر میشه می نویسن. سفارت نمره جداگانه ای از شما نمیخواد.

Junior Member

سلام دوستان کسی را در ترکیه برای پیک آپ ویزای توریستی می شناسید که قیمت خوبی بگیره؟ برای اینکه پیک آپ رو به کس دیگه داد باید زمان تحویل مدارک اسمش طرف رو داد یا نه ؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی را در ترکیه برای پیک آپ ویزای توریستی می شناسید که قیمت خوبی بگیره؟ برای اینکه پیک آپ رو به کس دیگه داد باید زمان تحویل مدارک اسمش طرف رو داد یا نه ؟ مرسی
    دفاتر هواپیمایی ماهان یا ایران ایر این کا رو براتون انجام میدن. همونجا تو خود موسسه هم معمولا یکی دو نفر دم در هستند که کمک میکنن به ایرانی ها، اونا هم انجام میدن (اعتماد کردن به افراد دیگه به شما مربوطه). زمان تحویل مدارک باید بگین که یه نفر دیگه پاس رو تحویل میگیره، اونا هم یه فرم میدن که شما میدین به کسی که یخواد ویزتونو بگیره به علاوه یه کپی از پاسپورتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط s.sina نمایش پست ها
    دفاتر هواپیمایی ماهان یا ایران ایر این کا رو براتون انجام میدن. همونجا تو خود موسسه هم معمولا یکی دو نفر دم در هستند که کمک میکنن به ایرانی ها، اونا هم انجام میدن (اعتماد کردن به افراد دیگه به شما مربوطه). زمان تحویل مدارک باید بگین که یه نفر دیگه پاس رو تحویل میگیره، اونا هم یه فرم میدن که شما میدین به کسی که یخواد ویزتونو بگیره به علاوه یه کپی از پاسپورتتون.
    این سوال قبلا هزار بار توی فروم سفارت انگلستان در ترکیه بحث شده. لطفا سوال تکراری نپرسید و قبلا فروم های مربوطه رو به طور کامل بخونید.

Junior Member

سلام
    من پاسپورتم را فرستادم دبی برای پیکاپ ویزا دانشجویی ... الان 14 روز هست نیومده ...
    می تونید راهنمایی کنید لطفا
    معمولا چند روز زمان می بره .........
    ممنون می شم پاسخ بدید ................

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)