صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من متوجه نمیشوم یعنی چی کسی درخواست کرده و وقت نگرفته؟ بهشون بگید با من تماس بگیرند تا براشون ظرف 5 دقیقه وقت بگیرم. اصلا در ابوظبی شما از طریق اینترنت راحت ساعت و روز رو مشخص می کنید مثل تهران کسی ایمیل نمیزنه. به دوستاتون بگید با من تماس بگیرند.

در مورد سوال منظوتون از سفارت همون شرکت VFS است؟ این شرکت و کارمندانش و کارمندای سفارت انگلستان در تهران هیچ اطلاعی از ویزا و قوانین اون ندارند و سوالها و جواب هاشون هیچ ارزشی نداره. اگر هم پرسیدند اشتباه کردند پرسیدند و نظر اونها هیچ اثری در بررسی افسر ویزا نداره. افسر ویزا براساس مدارکی که شما بهش دادید و براساس قوانینی مشخص و صریح تصمیم گیری میکنه و نه براساس نظر اپراتورهای بی اطلاع. بارها گفتم و باز هم میگم که اصلا وقت و فکر خودتون رو معطل این افراد نکنید. فقط و فقط افسر ویزا میتونه نظری کارشناسی بده. در مورد ویزاهیا PBS اینکه شما بعد اتمام کار چیکار میخواهید بکنید اصلا مهم نیست و در قوانین به اون اشاره نشده. در مورد غیر PBS ها داستان فرق میکنه.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،

1 - لطفا نشانی از خودتان لطف بفرمایید . ( منظور ایمیل است ) تا در خصوص گرفتن وقت از ابوظبی مزاحم وقت شریف شما شوند . تشکر این بنده را پذیرا باشید .

2 - منظور از سفارت ، سفارت بریطانیا در تهران بوده است .

با آرزوی شادکامی برای شما .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SALMAN نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،

1 - لطفا نشانی از خودتان لطف بفرمایید . ( منظور ایمیل است ) تا در خصوص گرفتن وقت از ابوظبی مزاحم وقت شریف شما شوند . تشکر این بنده را پذیرا باشید .

2 - منظور از سفارت ، سفارت بریطانیا در تهران بوده است .

با آرزوی شادکامی برای شما .
    به من پیغام خصوصی بزنید تا ایمیل را بدهم. در مورد سفارت هم گفتم سخنان کارمندان آنجا ارزشی ندارد و براساس قوانین نیازی به اعلام اینکه بعد تحصیل چه کار میخواهید بکنید نیست.

به من پیغام خصوصی بزنید تا ایمیل را بدهم. در مورد سفارت هم گفتم سخنان کارمندان آنجا ارزشی ندارد و براساس قوانین نیازی به اعلام اینکه بعد تحصیل چه کار میخواهید بکنید نیست.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    اکنون برایتان پیغام خصوصی ارسال خواهم کرد . اگرچه موجب مزید امتنان خواهد بود چنانچه زحمت بکشید و مراحل گرفتن وقت را از ابوظبی همینجا جهت اطلاع اشخاصی که اطلاعی ندارند توضیح بدهید .
    با تشکر از پاسخگویی شما .

ApplyAbroad Guru

مراحلش خیلی ساده است به سایت www.vfs-uk-ae.com مراجعه کنید و از اونجا کار رو ادامه بدید.

مراحلش خیلی ساده است به سایت www.vfs-uk-ae.com مراجعه کنید و از اونجا کار رو ادامه بدید.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    یعنی اگر کسی از همین سایت اقدام کند می تواند حتی برای فردا وقت از ابوظبی بگیرد و مدارکش را جهت درخواست ویزا به آنجا ببرد ؟ پاسخ درخواست وقتش را کی می دهند ؟
    با تشکر .

ApplyAbroad Guru

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    یعنی اگر کسی از همین سایت اقدام کند می تواند حتی برای فردا وقت از ابوظبی بگیرد و مدارکش را جهت درخواست ویزا به آنجا ببرد ؟ پاسخ درخواست وقتش را کی می دهند ؟
    با تشکر .
    توضیح دادم که ابوظبی مثل تهران نیست و کسی به شما ایمیل نمیزند. در انتهای کار به شما برگه تاییدیه وقت داده می شود که میتوانید پرینت بگیرید. کار خیلی ساده تر از تهران است. به نظر من اگر کسی پول و وقت دارد بیخودی خود را درگیر سفارت در تهران نکند.

توضیح دادم که ابوظبی مثل تهران نیست و کسی به شما ایمیل نمیزند. در انتهای کار به شما برگه تاییدیه وقت داده می شود که میتوانید پرینت بگیرید. کار خیلی ساده تر از تهران است. به نظر من اگر کسی پول و وقت دارد بیخودی خود را درگیر سفارت در تهران نکند.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،
    سوال این است که اشخاص برای هر وقتی که مایل باشند ( مثلا سه روز بعد ) می توانند از آن سایت وقت خود را رزرو کنند ، سپس با در دست داشتن پرینت تاییدیه وقت به ابوظبی بروند ؟
    تاییدیه وقت همان زمان انتخاب وقت به متقاضیان داده می شود ؟
    متشکرم .

ApplyAbroad Guru

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،
    سوال این است که اشخاص برای هر وقتی که مایل باشند ( مثلا سه روز بعد ) می توانند از آن سایت وقت خود را رزرو کنند ، سپس با در دست داشتن پرینت تاییدیه وقت به ابوظبی بروند ؟
    متشکرم .
    بله دقیقا به همین صورت است.

Junior Member

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،
    متشکرم .
    برای دبی می دونم معمولا دیر تر از 1 هفته وقت می دن
    توی همون سایت اگه برید یه سری اطلاعات ازتون میخواد بعد هم یه جدول زمان بندی میاره که خودتون روز و ساعت انتخاب می کنید
    معمولا تا 1 هفته پره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsc نمایش پست ها
    برای دبی می دونم معمولا دیر تر از 1 هفته وقت می دن
    توی همون سایت اگه برید یه سری اطلاعات ازتون میخواد بعد هم یه جدول زمان بندی میاره که خودتون روز و ساعت انتخاب می کنید
    معمولا تا 1 هفته پره
    در ابوظبی که معمولا حتی برای فردا هم میتوان وقت گرفت و توصیه من این است که از ابوظبی اقدام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)