صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

در سایت سفارت انگلیس (در تهران) قید شده است که "گذرنامه شما تا اتخاذ تصمیم در مورد درخواست تان نزد ما باقی خواهد ماند. این مدت ممکن است تا 20 روز کاری بطول انجامد. بنابراین لطفا این مسئله را هنگام انجام ترتیبات مربوط به سفر مد نظر داشته باشید".

من پنجم آگوست وقت سفارت داشتم (در تهران). با احتساب این 20 روز فکر می کردم تا 25 آگوست نتیجه ویزام مشخص بشه. بعد از اینکه مدارکم رو تحویل دادم به من یک رسید دادن که برای گرفتن نتیجه ویزا و مدارکم 2 سپتامبر به سفارت مراجعه کنم.

من برای 28 آگوست پاسپورتم رو لازم دارم (خیلی ضروریه)، آیا چاره ای جز کنسل کردن پروسه ویزام ندارم؟
    در ضمن من full scholarship دارم، امکان این هست که زودتر نتیجه ویزام مشخص بشه؟

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید، چون واقعاً اعصابم به هم ریخته.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye نمایش پست ها
    در سایت سفارت انگلیس (در تهران) قید شده است که "گذرنامه شما تا اتخاذ تصمیم در مورد درخواست تان نزد ما باقی خواهد ماند. این مدت ممکن است تا 20 روز کاری بطول انجامد. بنابراین لطفا این مسئله را هنگام انجام ترتیبات مربوط به سفر مد نظر داشته باشید".

من پنجم آگوست وقت سفارت داشتم (در تهران). با احتساب این 20 روز فکر می کردم تا 25 آگوست نتیجه ویزام مشخص بشه. بعد از اینکه مدارکم رو تحویل دادم به من یک رسید دادن که برای گرفتن نتیجه ویزا و مدارکم 2 سپتامبر به سفارت مراجعه کنم.

من برای 28 آگوست پاسپورتم رو لازم دارم (خیلی ضروریه)، آیا چاره ای جز کنسل کردن پروسه ویزام ندارم؟

فقط میتونید cancel کنید و پاسپورتتون رو بگیرید. خیلی بعیده که ویزا رو زودتر بدن. من که تا حالا از تهران ندیدم.

از سفارت تهران تقریبا غیرممکنه زودتر جواب بدن.
    من هم مشکل شما رو دارم، البته نه دیگه خیلی ضروری. اما از انگلیس پذیرش دارم با فاند کامل و برای ویزای کاری انگلیس در روز 18 جولای اقدام کردم که گفتن جوابش 12 آگوست میاد. از طرفی دانشگاه برام یه ریسرچ اسکول ثبت نام کرده در اتریش که باید برای ویزای شنگن اقدام میکردم. 7 آگوست رفتم سفارت و شرایطم رو کامل توضیح دادم. اما گفتن فقط همون روزی که در رسیدتون هست جواب میاد و اصلا امکان نداره زودتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye نمایش پست ها

Junior Member

دوستان سلام
    من اجازه ارسال مطلب جدید نداشتم و اینجا مطرح می کنم سوالم رو. سپاس از توجهتون.
    من از UK پیشنهاد کار دارم و برای گرفتن وقت ویزا 24 جولای اقدام کردم که بهم گفته شد سریعترین وقت موجود آگوست هست اما با اینکه آگوست داره تموم میشه هنوز روز/ساعت به من ایمیل نشده. ایمیل مجدد هم که گفتن نزنید. میدونید چه باید کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sam63 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من اجازه ارسال مطلب جدید نداشتم و اینجا مطرح می کنم سوالم رو. سپاس از توجهتون.
    من از UK پیشنهاد کار دارم و برای گرفتن وقت ویزا 24 جولای اقدام کردم که بهم گفته شد سریعترین وقت موجود آگوست هست اما با اینکه آگوست داره تموم میشه هنوز روز/ساعت به من ایمیل نشده. ایمیل مجدد هم که گفتن نزنید. میدونید چه باید کرد؟
    شما برای Tier 2 دارید اقدام می کنید؟

Junior Member

بله برایsponsored skilled worker -Tier2.

Junior Member

البته این رو هم بگم ایمیلی که من دریافت کردم همون out of office بودش که بلافاصله بصورت auto reply دریافت کردم.

ApplyAbroad Guru

البته این رو هم بگم ایمیلی که من دریافت کردم همون out of office بودش که بلافاصله بصورت auto reply دریافت کردم.
    دوست عزیز شما که چنین ویزای با ارزش و مهمی رو دارید تقاضا میدید چرا از طریق ابوظبی اقدام نکردید؟ فوقش براتون 1000 پوند خرج داشت که با توجه به اینکه میاید اینجا حقوق بگیرید و مطمئنا حقوقتون اینجا کم نیست براتون میارزید و تازه شاید کارفرمای انگلیسی خیلی کارتون دیر بشه خوشش نیاد. من جای شما باشم از فردا میرم دنبال تور دبی و از ابوظبی اقدام میکنم.

Junior Member

هومن جان سلام
    مرسی از توصیه شما، به این گزینه هم دارم فکر میکنم اما هنوز دیر نشده چون امروز/ فردا certificate of sponsorship رو برام میفرستن.
    در واقع من نمیدونم حالا که توی auto reply بهم گفتن اولین وقت موجود آخر آگوست هست و داریم به آخر آگوست میرسیم و هنوز ساعت/ وقت بهم ایمیل نشده چه باید کرد؟

ApplyAbroad Guru

هومن جان سلام
    مرسی از توصیه شما، به این گزینه هم دارم فکر میکنم اما هنوز دیر نشده چون امروز/ فردا certificate of sponsorship رو برام میفرستن.
    در واقع من نمیدونم حالا که توی auto reply بهم گفتن اولین وقت موجود آخر آگوست هست و داریم به آخر آگوست میرسیم و هنوز ساعت/ وقت بهم ایمیل نشده چه باید کرد؟
    اون ایمیل خودکار از ماه ژوئن داره به همه فرستاده میشه. کسایی رو میشناسم که بعد 30 روز هنوز وقت ندادند. به نظرم فورا دنبال تور دبی باش و به محض دریافت گواهی برو ابوظبی. این که ویزای دانشجویی نیست. خرجش و اینا هم میارزه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)