صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط SALMAN نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    جناب هومن ، از روزی که شخص در ابوظبی نوبت داشته باشه ( برای گرفتن ویزای کالج ) تا زمان گرفتن جوابش جدا دو ماه طول میکشه ؟
    یعنی فرق بین این ویزا و ویزاهای دانشجویی که دوستان چند روزه گرفتند انقدر زیاد هست ؟!
    با تشکر .
    درضمن ما ویزایی به نام ویزای کالج نداریم و همه این ویزاها Tier 4 بوده و شرایط مشابه دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    درضمن ما ویزایی به نام ویزای کالج نداریم و همه این ویزاها Tier 4 بوده و شرایط مشابه دارند.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    با تشکر ، منظور من هم از ویزای کالج همون " ویزا برای کالج " بوده که جناب سردرگم سوال کرده بودند .
    اما با توجه به اینکه زمان ویزا دادن در ابوظبی الان نسبت به سابق ظاهرا خیلی بهتر شده و چند روزه ویزا رو میدند و کارهای مربوط به کالج زبان هم چند روز بیشتر طول نمیکشه ، چرا فرمودید دو ماه ؟
    ضمنا سوال جناب سردرگم مربوط به " مدت زمان صدور ویزای مذکور " بوده ، چنانچه شما هم در جوابتون به " زمان لازم { برای صدور ویزا } از ابوظبی " اشاره کردید و این تعبیرات با " زمان استارت کار تا دریافت ویزا " تفاوت دارند . بنابراین مستدعیست دقت بیشتری مبذول فرمایید هومن عزیز .
    با تشکر از زحمات شما .

Junior Member

سلام
    سوال من در مورد extend کردن ویزا در داخل uk ....من ویزا 9 ماه گرفتم برای دوره pre ssesional زبان که مدتش 4 ماه بود....و الان 1 ماه که master ام شروع شده ....حالا این سوال دارم کسی میودنه چقدر پول باید تو حسابم باشه ؟؟؟؟ مرسی

سلام.
    من حقیقتش با یه مشکل در زمینهٔ ویزام برخوردم.
    (ویزای دانشجویی- دوره دکترا- مکانیک- با فاند کامل)
    من مدارکم کامل بود و باید طبق توافق قبلی‌ بهم در تاریخ ۲۵ مهر ویزا میدادن. رفتم سفارت اما بهم گفتم که ویزات آماده نیست و منتظر تلفن سفارت باشید. نمیدونم باید چی کار کنم. پاسپورتم پیش اونا است. می خوام ببینم برا کسی تا حالا این اتفاق افتاده.

ابوالفضل
    ویرایش توسط saeid_plove : February 25th, 2011 در ساعت 10:47 AM دلیل: ایمیل

Junior Member

هومن جان یکی از دوستان من در انگلستان دانشجو دکترا هست و سال آخر هستن و متاسفانه ویزاشون تموم شد و حالا برای تمدید فرستادن منتها دیر متوجه شدن و دیر اقدام کردن و نامه دریافت ATAS رو دیر فرستادن و به دستشون نرسید ( چون مشاور های دانشگاه بد راهنمایی دادن اول و بعد گفتن باید بگیری) حالا مدارک رو فرستادن
    و سو پر وایزرشون گفته اگه رد بشه باید برگردی ایران
    حالا به نظرتون وضع ایشون چه طور هست ؟

سلام دوستان
    من یک ماهه اخیر رو دبی بودم
    بچه های زیادی اومده بودن واسه گرفتن ویزای انگلیس که اکثرا ظرف 10 روز کاری می گرفتن.من خودم 8 روز کاری شده.البته 1 نفر هم زودتر گرفت...
    اصلا جای نگرانی نیست و اگه مدارکتون کامل باشه راحت ویزا می گیرید.
    فقط کسانی که می خوام اقامتشون تو دبی خیلی کوتاه باشه سعی کنن اول هفته برن واسه سفارت که اگه 7-8 روزه جواب اومد یه اخر هفته رو اوجا باشن وگرنه مجبورن 2 تا اخر هفته رو اونجا سر کنن...
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من براي ارائه مقاله سخنراني تو کنگره اي تو انگليس نياز به ويزا دارم
    کنگره 22 خرداد هست و زمان مصاحبه سفارت برام 21 ارديبهشت تعيين شده 1-به نظرتون زمان کافي هست . خيلي برام مهمه ويزا بگيرم و امکان اقدام از طريق ابوظبي هم ندارم.
    2-يه نفر تو اينترنت پيدا کردم که ادعا ميکنه ميتونه زمان مصاحبه رو جلو بندازه و 60000 تومن ميگسره نظرتون چيه؟
    3-براي اينکه تو مصاحبه شانس گرفتن ويزام بالاتر بره چي کار کنم؟ ضمنا من الان هييت علمي دانشگاه هستم

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fata نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي ارائه مقاله سخنراني تو کنگره اي تو انگليس نياز به ويزا دارم
    کنگره 22 خرداد هست و زمان مصاحبه سفارت برام 21 ارديبهشت تعيين شده 1-به نظرتون زمان کافي هست . خيلي برام مهمه ويزا بگيرم و امکان اقدام از طريق ابوظبي هم ندارم.
    2-يه نفر تو اينترنت پيدا کردم که ادعا ميکنه ميتونه زمان مصاحبه رو جلو بندازه و 60000 تومن ميگسره نظرتون چيه؟
    3-براي اينکه تو مصاحبه شانس گرفتن ويزام بالاتر بره چي کار کنم؟ ضمنا من الان هييت علمي دانشگاه هستم

ممنون
    به این ادعا خیلی توجه نکنید. بله 21 روزه جواب شما رو میدند و به زمان مورد نظر میرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به این ادعا خیلی توجه نکنید. بله 21 روزه جواب شما رو میدند و به زمان مورد نظر میرسید.
    ممنون از پاسختون سوال ديگه اي داشتم

زمان مصاحبه چه مدارکي همراه داشته باشم که شانس دادن ويزا رو بيشتر کنه
    من دعوت نامه کنگره و رسيد ثبت نام در کنگره رو دارم

ممنون

Junior Member

من يه سوال دارم newcastle برا master پذيرش دارم نمره زبانم 8 روز ديگه مياد اگر 6.5 نشم مي خوام دوره زبان شركت كنم كه از اواخر june شروع ميشه اگه 25 روز ديگه ثبت نام كنم تهران برا مصاحبه كي وقت مي دن؟ مي رسم به دوره؟
    ویرایش توسط baharm31 : April 22nd, 2011 در ساعت 06:56 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)