صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

سلام،
    من برای یه دوره تقریبا یک ماهه از LSE پذیرش دارم که از 4 July شروع میشه. دیروز برای ویزا اپلای کردم که واسه 28 June بهم وقت دادن! در حالی که تو خود سایت هم نوشته که سعی کنید حداقل 8 هفته قبل اقدام کنید، که منم تقریبا 7 هفته قبل اقدام کردم. حالا با این وضع امیدی هست؟ میشه کاری کرد؟ ابوظبی رفتن هم برام مقدور نیست...
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    سلام،
    من برای یه دوره تقریبا یک ماهه از LSE پذیرش دارم که از 4 July شروع میشه. دیروز برای ویزا اپلای کردم که واسه 28 June بهم وقت دادن! در حالی که تو خود سایت هم نوشته که سعی کنید حداقل 8 هفته قبل اقدام کنید، که منم تقریبا 7 هفته قبل اقدام کردم. حالا با این وضع امیدی هست؟ میشه کاری کرد؟ ابوظبی رفتن هم برام مقدور نیست...
    خیر نمیشه کاری کرد باید برید ابوظبی.

Junior Member alzapoa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UMIST

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

سلام
    من از يه موسسه براي ويزاي انگليس مشاوره گرفتم و اونا با قطعيت ميگن که 20 هفته وقت لازم هست تا بتوني ار تهران Tier4 VISA بگيري!!! ولي نتايج بچه ها رو که اينجا مي‌بينم اغلب يه ماه جواب مثبت گرفتن(4 هفته!!!!) . لطفا در اين مورد اظهار نظر کنين ...
    ویرایش توسط saeid_plove : May 18th, 2011 در ساعت 09:25 AM

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alzapoa نمایش پست ها
    سلام
    من از يه موسسه براي ويزاي انگليس مشاوره گرفتم و اونا با قطعيت ميگن که 20 هفته وقت لازم هست تا بتوني ار تهران Tier4 VISA بگيري!!! ولي نتايج بچه ها رو که اينجا مي‌بينم اغلب يه ماه جواب مثبت گرفتن(4 هفته!!!!) . لطفا در اين مورد اظهار نظر کنين ...
    دوست عزیز همانطور که قبلا گفته شده اینجور موسسات با غلو کردن میخوان به شما القاع کنند که ویزای انگلیس گرفتنش سخته و روند طولانی داره و شمارو سرکیسه کنند. روند بررسی پروند در سفارت انگلیس در تهران همون حدود 4 هفته و کمتر هست. فقط شما باید حدود 2 ماه قبلش آنلاین برای سفارت وقت بگیرید.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    دوست عزیز همانطور که قبلا گفته شده اینجور موسسات با غلو کردن میخوان به شما القاع کنند که ویزای انگلیس گرفتنش سخته و روند طولانی داره و شمارو سرکیسه کنند. روند بررسی پروند در سفارت انگلیس در تهران همون حدود 4 هفته و کمتر هست. فقط شما باید حدود 2 ماه قبلش آنلاین برای سفارت وقت بگیرید.
    سلام

برای من که 22 اردبیهشت بود نوبتم گفت 11 خرداد بیا جواب ولی ممکنه بیشتر هم بشه .

ولی اگر مدارک اوکی باشد ممکنه زودتر هم بهتون ایمیل بدن که بیا ویزا را بگیر و اگر نه ممکنه دیرتر هم بشه ولی بشتر از 1.5 نمیشه

چون روزی که من رفته بودم دو تا خانم جواب ویزا شون زودتر آمده بود ولی نفهمیدم برای چی اقدام کرده اند چون دم سفارت خیلی خر تو خر بود .

Junior Member alzapoa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UMIST

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي و پيگيري شما و همچنين samanjan. من تصميم گرفتم از تهران اقدام کنم.

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

من بعد اون delay هایی که atasاینا برام پیش آورد .وقت قبلیم 28 جولای بود که سوخت. وبه زور برا22 august وقت گرفتم .با شروع course 26 sep هستش. البته باید حداقل 2 روز بعد ویزا وقت داشته باشم تا از وزرات علوم نامه بیارم تا مهر خروجم رو تمدید کنن. میخوام بدونم با این شرایط می تونم برسم و ویزا و مهر خروج رو بگیرم؟؟؟

سلام
    یه سیول فوری دارم
    لطفا کمک کنید
    من از de montfort uni پذیرش دارم
    هزینه 3000 pond رو شنبه برای پیش ثبت نام میریزم و اونا نامه سفارتو با پست بین المللی برام میفرستن
    نمیدونم چند روز طول میکشه
    شروع کلاسمم 21 اگوسته
    میرسم برم ابوظبی واسه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

چه مدارک و مراحلی لازمه؟؟؟؟؟؟

ممنون

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafazeraatk نمایش پست ها
    سلام
    یه سیول فوری دارم
    لطفا کمک کنید
    من از de montfort uni پذیرش دارم
    هزینه 3000 pond رو شنبه برای پیش ثبت نام میریزم و اونا نامه سفارتو با پست بین المللی برام میفرستن
    نمیدونم چند روز طول میکشه
    شروع کلاسمم 21 اگوسته
    میرسم برم ابوظبی واسه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

چه مدارک و مراحلی لازمه؟؟؟؟؟؟

ممنون
    مطمئن باشین اگه پیش کسوتهای انجمن این سوال شما رو ببینن خونتون حلاله!!!!!
    ابوظبی که اصلاَ دیگه ویزای دانشجویی نمی گیره.
    مراحل رو هم:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?26749-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-FAQs
    و
    کل مطالب این انجمن.
    اماااااااا....
    برای Aug 21 که الان نمیشه که.
    bank statement?
    وقت سفارت؟
    مدت زمان لازم برای انتظار جهت اخذ ویزا؟

؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    من بعد اون delay هایی که atasاینا برام پیش آورد .وقت قبلیم 28 جولای بود که سوخت. وبه زور برا22 august وقت گرفتم .با شروع course 26 sep هستش. البته باید حداقل 2 روز بعد ویزا وقت داشته باشم تا از وزرات علوم نامه بیارم تا مهر خروجم رو تمدید کنن. میخوام بدونم با این شرایط می تونم برسم و ویزا و مهر خروج رو بگیرم؟؟؟
    احتمال اینکه نرسی خیلی کم هستش!

و البته می دونید که برای وزارت علوم فقط مدرک پذیرش دانشگاه مهم هستش و نیازی به اینکه ویزا داشته باشید نیست؟ بنظرم اگه نامه رو دارید سریعتر اقدام کنید. اگه nesha.msrt.ir رو تا شنبه کامل کنید، می تونید احتمالا تا آخر هفته کارهای نظام وظیفه رو هم انجام بدید و یک شنبه ی هفته بعد برای خروج از کشور پاسپورتتون تمدید شده تحویل بگیرید.

شما اول میرید سایت وزارت علوم و مدارک تحصیلیتون رو آپلود می کنید، و بعد از حدودا 3-4 روز میرید وزارت علوم و اونها مدارکتون رو تایید می کنند، بعد میرید نظام وظیفه و بعد فرداش میرید گذرنامه ویزاتون رو یک روز میگذارید و فرداش میگیرد و همه چیز هم آنلاین انجام میشه و توی پاسپورت چیزی نمی نویسند.
    ویرایش توسط h00k : August 18th, 2011 در ساعت 02:34 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)