صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

Junior Member s4m4n4u آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafazeraatk نمایش پست ها
    سلام
    یه سیول فوری دارم
    لطفا کمک کنید
    من از de montfort uni پذیرش دارم
    هزینه 3000 pond رو شنبه برای پیش ثبت نام میریزم و اونا نامه سفارتو با پست بین المللی برام میفرستن
    نمیدونم چند روز طول میکشه
    شروع کلاسمم 21 اگوسته
    میرسم برم ابوظبی واسه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

چه مدارک و مراحلی لازمه؟؟؟؟؟؟

ممنون
    شما کلا بیخیال شین 3000تارم نگه دارین واسه سال دیگه یجای بهتر اپلای کنین! تقریبا یه 2 ماهی دیر جنبیدین!

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    من بعد اون delay هایی که atasاینا برام پیش آورد .وقت قبلیم 28 جولای بود که سوخت. وبه زور برا22 august وقت گرفتم .با شروع course 26 sep هستش. البته باید حداقل 2 روز بعد ویزا وقت داشته باشم تا از وزرات علوم نامه بیارم تا مهر خروجم رو تمدید کنن. میخوام بدونم با این شرایط می تونم برسم و ویزا و مهر خروج رو بگیرم؟؟؟
    فرمه نشا رو که پر کردی ، همون روز برو وزارت علوم مدارکتم ببر ، برو پیش خانم خسروی کارتو پیگیری کن سمج بازی در بیار و شرایطتو بگو ، ماکزیمم 2 روزه کارت
    Join OpenSource Movement

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafazeraatk نمایش پست ها
    سلام
    یه سیول فوری دارم
    لطفا کمک کنید
    من از de montfort uni پذیرش دارم
    هزینه 3000 pond رو شنبه برای پیش ثبت نام میریزم و اونا نامه سفارتو با پست بین المللی برام میفرستن
    نمیدونم چند روز طول میکشه
    شروع کلاسمم 21 اگوسته
    میرسم برم ابوظبی واسه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

چه مدارک و مراحلی لازمه؟؟؟؟؟؟

ممنون
    یک مساله مهم دیگه اینه که اصلا قرار نیست چیزی برای شما پست بشه و CAS یه فایل ساده است که برای شما ایمیل میشه.

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط h00k نمایش پست ها
    احتمال اینکه نرسی خیلی کم هستش!

و البته می دونید که برای وزارت علوم فقط مدرک پذیرش دانشگاه مهم هستش و نیازی به اینکه ویزا داشته باشید نیست؟ بنظرم اگه نامه رو دارید سریعتر اقدام کنید. اگه nesha.msrt.ir رو تا شنبه کامل کنید، می تونید احتمالا تا آخر هفته کارهای نظام وظیفه رو هم انجام بدید و یک شنبه ی هفته بعد برای خروج از کشور پاسپورتتون تمدید شده تحویل بگیرید.

شما اول میرید سایت وزارت علوم و مدارک تحصیلیتون رو آپلود می کنید، و بعد از حدودا 3-4 روز میرید وزارت علوم و اونها مدارکتون رو تایید می کنند، بعد میرید نظام وظیفه و بعد فرداش میرید گذرنامه ویزاتون رو یک روز میگذارید و فرداش میگیرد و همه چیز هم آنلاین انجام میشه و توی پاسپورت چیزی نمی نویسند.
    من قبلا برای اینکه پاس بگیرم این مراحل رو طی کردم

Junior Member

سلام
    من 8 سپتامبر وقت سفارت دارم. 20 سپتامبر شروع دانشگاه هست. آیا به این تاریخ میرسم؟ اگر نه، زودترین زمان ممکن چه تاریخی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamalian نمایش پست ها
    سلام
    من 8 سپتامبر وقت سفارت دارم. 20 سپتامبر شروع دانشگاه هست. آیا به این تاریخ میرسم؟ اگر نه، زودترین زمان ممکن چه تاریخی هست؟
    امیدوارم شانس بیارید و به موقع بهتون ویزا بدن ولی روند دادن ویزای دانشجویی کند شده و مثلا ما ( که 17 آگوست اقدام کردیم) و دوستانی که قبل ما اقدام کرده بودن ( 15 آگوست یا حتی 8 ام) هنوز جوابی نگرفتیم. ولی خب شانستون رو امتحان کنید.

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام
    البته من برعکس ایشون فکر میکنم من 22 آگوست دادم جوابش 30 آگوست اومد. با توجه به اینکه ترافیک سفارت تو سپتامبر خیلی کمه اگه مدارک رو درست وکافی (نه زیاد) تحویل بدید به نظرو یه هفته ای جواب میگیرن

Junior Member

ممنون از جواب. سوال دیگه ای هم دارم. یکی از دوستانم که هفته پیش وقت سفارت داشت مصاحبه تلفنی داشت. من تا به حال چیزی در این مورد نشنیدم. آیا کسی اطلاعی از نحوه این مصاحبه ها داره و اینکه چرا با همه مصاحبه نمیکنند؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از جواب. سوال دیگه ای هم دارم. یکی از دوستانم که هفته پیش وقت سفارت داشت مصاحبه تلفنی داشت. من تا به حال چیزی در این مورد نشنیدم. آیا کسی اطلاعی از نحوه این مصاحبه ها داره و اینکه چرا با همه مصاحبه نمیکنند؟
    شما فروم رو دقیق و درست بخونید در مورد همین مصاحبه اصلا یه تاپیک هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    توضیح دادم که ابوظبی مثل تهران نیست و کسی به شما ایمیل نمیزند. در انتهای کار به شما برگه تاییدیه وقت داده می شود که میتوانید پرینت بگیرید. کار خیلی ساده تر از تهران است. به نظر من اگر کسی پول و وقت دارد بیخودی خود را درگیر سفارت در تهران نکند.
    من رفتم تو سایت سفارت انگلیس تو امارات و نوشته بود که اونایی که به طور موقت در امارات هستند فقط برای انواع خاصی از ویزا می تونن اپلای کنن که ویزای دانشجویی جزش نبود. و در غیر اینصورت اپلیکیشن شون رو به کشور مربوطه بر می گردونن و به تاخیر می خورن. من از سفارت انگلیس تو تهران وقت گرفتم ولی چون اینجا شنیدم که کمتر از 20 روز ویزا نمیده و منم خیلی وقتم کمه تصمیم گرفتم برم امارات. اما حالا نمی دونم اپلیکیشنم و قبول می کنن یا. اونطور که یه خورده خوندم خیلی ها این کارو کردن و باسه ویزای دانشجویی شون رفتن امارات. می خواستم مطمئن شم که ریسک نکرده باشم.
    من قبلا به سفارت میل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم ولی گفتن که نمی دن و من باید مرتب چک کنم و اگه کسی کنسل کرده باشه می تونم وقت بگیرم. من تونستم اینطوری یه وقت نسبتا مناسب بگیرم ولی میگم چون ایران 20 روزه ویزا میده به موقع نمی رسم. تو ایمیل پرسیده بودم هم که می تونم از ابوظبی اقدام کنم یا نه جواب نداده بودن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)