صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoosh12 نمایش پست ها
    من رفتم تو سایت سفارت انگلیس تو امارات و نوشته بود که اونایی که به طور موقت در امارات هستند فقط برای انواع خاصی از ویزا می تونن اپلای کنن که ویزای دانشجویی جزش نبود. و در غیر اینصورت اپلیکیشن شون رو به کشور مربوطه بر می گردونن و به تاخیر می خورن. من از سفارت انگلیس تو تهران وقت گرفتم ولی چون اینجا شنیدم که کمتر از 20 روز ویزا نمیده و منم خیلی وقتم کمه تصمیم گرفتم برم امارات. اما حالا نمی دونم اپلیکیشنم و قبول می کنن یا. اونطور که یه خورده خوندم خیلی ها این کارو کردن و باسه ویزای دانشجویی شون رفتن امارات. می خواستم مطمئن شم که ریسک نکرده باشم.
    من قبلا به سفارت میل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم ولی گفتن که نمی دن و من باید مرتب چک کنم و اگه کسی کنسل کرده باشه می تونم وقت بگیرم. من تونستم اینطوری یه وقت نسبتا مناسب بگیرم ولی میگم چون ایران 20 روزه ویزا میده به موقع نمی رسم. تو ایمیل پرسیده بودم هم که می تونم از ابوظبی اقدام کنم یا نه جواب نداده بودن.
    اگه برای ویزای دانشجویی اپلای میکنید که خودتون میگید تو سایت چی نوشته. من هم فکر کنم تو امارات بررسی نمیکنن مدارکتون رو. (البته اگه ویزای Tier4 اپلای میکنید) قبلا امارات خوب بود ولی الان مدارک رو بررسی نمیکنه چون توی سفارت تهران افسر ویزا هست و برای Tier4و اون این کار رو میکنه. در ضمن از وقتی که به تهران هم افسر ویزا دادن جواب ها خیلی زودتر میان. تو همین فورم اگه بخونید میبینید بچه ها حتی 3 روزه هم جواب گرفتن. البته موارد بالای 20 روز هم داریم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoosh12 نمایش پست ها
    من رفتم تو سایت سفارت انگلیس تو امارات و نوشته بود که اونایی که به طور موقت در امارات هستند فقط برای انواع خاصی از ویزا می تونن اپلای کنن که ویزای دانشجویی جزش نبود. و در غیر اینصورت اپلیکیشن شون رو به کشور مربوطه بر می گردونن و به تاخیر می خورن. من از سفارت انگلیس تو تهران وقت گرفتم ولی چون اینجا شنیدم که کمتر از 20 روز ویزا نمیده و منم خیلی وقتم کمه تصمیم گرفتم برم امارات. اما حالا نمی دونم اپلیکیشنم و قبول می کنن یا. اونطور که یه خورده خوندم خیلی ها این کارو کردن و باسه ویزای دانشجویی شون رفتن امارات. می خواستم مطمئن شم که ریسک نکرده باشم.
    من قبلا به سفارت میل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم ولی گفتن که نمی دن و من باید مرتب چک کنم و اگه کسی کنسل کرده باشه می تونم وقت بگیرم. من تونستم اینطوری یه وقت نسبتا مناسب بگیرم ولی میگم چون ایران 20 روزه ویزا میده به موقع نمی رسم. تو ایمیل پرسیده بودم هم که می تونم از ابوظبی اقدام کنم یا نه جواب نداده بودن.
    شما نمیتونید از ابوظبی اقدام کنید و الکی هزینه نکنید. اگر هم مدارک رو بگیرند میفرستند تهران که درنتیجه برای شما هیچ اثری نداره. با در نظر گرفتن زمان لازم برای گرفتن ویزای دبی عملا شما از تهران اقدام کنید سریعتره. به جز چند مورد بالای 20 روز همه زیر دو هفته جواب میگیرند. وقت رو هم که چند ساعت پای کامپیوتر بشینید میتونید راحت بگیرید. همه اینها رو کنار هم بذارید اصلا به استرس و دردسر ابوظبی نمیرزه.

Junior Member

سلام من 12مارس مدارکمو به سفارت انگلیس در دبی تحویل دادم تا امروز که 21 مارس است هنوز خبری نشده به نظزتون کی بهم جواب میدن ...ئعوتنامه برای حضور در سمینار داشتم...سوال دیگرم این بود که آیا با توجه به اینکه این پروسه طولانی شده ممکنه جواب منفی باشه؟لطفا بهم جواب بدید.
    ویرایش توسط chavosh : March 22nd, 2012 در ساعت 12:06 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fmaliheh نمایش پست ها
    سلام من 12مارس مدارکمو به سفارت انگلیس در دبی تحویل دادم تا امروز که 21 مارس است هنوز خبری نشده به نظزتون کی بهم جواب میدن ...ئعوتنامه برای حضور در سمینار داشتم...سوال دیگرم این بود که آیا با توجه به اینکه این پروسه طولانی شده ممکنه جواب منفی باشه؟لطفا بهم جواب بدید
    9 روز که چیزی نیست. در ضمن پرینت بانکی مال ایران بوده؟
    ویرایش توسط chavosh : March 22nd, 2012 در ساعت 12:06 PM

Junior Member

سلام
    اگه فاند گرفته باشیم برا تحصیل ممکنه بازهم به مشکل ویزا بربخوریم؟؟ دانشگاه مقصد در تسریع گرفتن ویزا میتونه کمک کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط DeraKula نمایش پست ها
    سلام
    اگه فاند گرفته باشیم برا تحصیل ممکنه بازهم به مشکل ویزا بربخوریم؟؟ دانشگاه مقصد در تسریع گرفتن ویزا میتونه کمک کنه؟
    اگر بورس کامل داشته باشید و نیازی به پرینت بانکی نباشه بله ویزا رو میگیرد. خیر دانشگاه کاری نمیتونه بکنه.

سلام من 12مارس مدارکمو به سفارت انگلیس در دبی تحویل دادم تا امروز که 21 مارس است هنوز خبری نشده به نظزتون کی بهم جواب میدن ...ئعوتنامه برای حضور در سمینار داشتم...سوال دیگرم این بود که آیا با توجه به اینکه این پروسه طولانی شده ممکنه جواب منفی باشه؟لطفا بهم جواب بدید.
    سلام برای شما الان که online track میکنید چی نوشته؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh Bamdad نمایش پست ها
    سلام برای شما الان که online track میکنید چی نوشته؟؟؟
    سلام نوشته در حال برسی است در سفارت...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    9 روز که چیزی نیست. در ضمن پرینت بانکی مال ایران بوده؟

اره پزینت مالی ایران بوده؟چطور مگخ..البته الان دیگه 16 روزکاری هست

Senior Member

اره پزینت مالی ایران بوده؟چطور مگخ..البته الان دیگه 16 روزکاری هست
    چون مدتی هست که پرینت بانکهای ایران رو رد میکنن، بخاطر تحریم بانک مرکزی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)