صفحه 5 از 74 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 736

موضوع: رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : رنكينگ مديريت

یکی از چیزهایی که معمولاً برای اپلای کردن توی هر رشته ای مورد نیاز هستش رتبه بندی دانشگاههای هر کشور در رشته مورد نظر هستش. علاوه بر اون اطلاع از شرایط دانشگاه و بسیاری موارد دیگه هم که در مورد ثبت نام هستش اگه در یک جا و به صورت خلاصه مطرح بشه میتونه مفید باشه... امروز من علاوه بر معرفی یه لینک در این زمینه میخواستم خواهش کنم اگر کسی اطلاعات مشابهی در کشورهای دیگه مثل کانادا، انگلستان، هلند، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئد و... داره لطفاً توی همین موضوع اطلاعاتش رو اضافه کنه...
    لینکی که گفتم ranking سال 2007 رو برای business schoolها ارائه میده. نکته مهم اینه که در مورد هر دانشگاه اطلاعات مختصر و مفید و در عین حال بسیار جامعی مثل زمان تحصیل، هزینه تحصیل، هزینه پیشنهادی برای زندگی و تحصیل، درصد دانشجویان پذیرش شده از قاره های مختلف، کلیه موارد مورد نیاز به همراه نمرات حداقل مورد نیاز، حداقل و حداکثر نمره GMAT دانشجویان سال پیش، میزان اهمیت هر کدام از موارد (رتبه، سابقه کار، GMAT، مقاله و ...) در پذیرش، کمکهای مالی و میزان اونها و بسیاری چیزهای دیگه رو ارائه میده...:

http://www.businessweek.com/bschools/rankings/
    باز هم تکرار میکنم... اگه کسی اطلاعات مشابهی توی کشورهای دیگه داره لطفاً زحمت بکشه و اینجا بزاره تا فرآیند جستجو یه مقدار آسون تر بشه...
    Winners are simply willing to do what losers won't

پیش فرض پاسخ : رنكينگ مديريت

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo
    یکی از چیزهایی که معمولاً برای اپلای کردن توی هر رشته ای مورد نیاز هستش رتبه بندی دانشگاههای هر کشور در رشته مورد نظر هستش. علاوه بر اون اطلاع از شرایط دانشگاه و بسیاری موارد دیگه هم که در مورد ثبت نام هستش اگه در یک جا و به صورت خلاصه مطرح بشه میتونه مفید باشه... امروز من علاوه بر معرفی یه لینک در این زمینه میخواستم خواهش کنم اگر کسی اطلاعات مشابهی در کشورهای دیگه مثل کانادا، انگلستان، هلند، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئد و... داره لطفاً توی همین موضوع اطلاعاتش رو اضافه کنه...
    لینکی که گفتم ranking سال 2007 رو برای business schoolها ارائه میده. نکته مهم اینه که در مورد هر دانشگاه اطلاعات مختصر و مفید و در عین حال بسیار جامعی مثل زمان تحصیل، هزینه تحصیل، هزینه پیشنهادی برای زندگی و تحصیل، درصد دانشجویان پذیرش شده از قاره های مختلف، کلیه موارد مورد نیاز به همراه نمرات حداقل مورد نیاز، حداقل و حداکثر نمره GMAT دانشجویان سال پیش، میزان اهمیت هر کدام از موارد (رتبه، سابقه کار، GMAT، مقاله و ...) در پذیرش، کمکهای مالی و میزان اونها و بسیاری چیزهای دیگه رو ارائه میده...:
    http://www.businessweek.com/bschools/rankings/
    باز هم تکرار میکنم... اگه کسی اطلاعات مشابهی توی کشورهای دیگه داره لطفاً زحمت بکشه و اینجا بزاره تا فرآیند جستجو یه مقدار آسون تر بشه...
    من چند وقتيه رو ranking برای business schoolها دقت مي كنم . و به نظر من تو رشته هاي بيزينس (در مقايسه با ساير رشته ها) رتبه بندي با سطح علمي(و نه لزوما سطح درأمد) اون موسسه كمترين رابطه رو داره . كه تو اين موضوع نمي تونم به دلايلم براي رد اين ادعا اشاره كنم .
    با اين وجود لينك زير رو هم ببين .شايد بدردت بخوره!!
    http://www.eduniversal.com/rankings/select_country/id/7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههاي آمريكا در مهندسی

من با رنکینگ 2009 که دانشگاهم اظهار کرده بود چک کردم درست بود.

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههاي آمريكا در مهندسی

به نظر من هم قابل استناده... مخصوصا وقتی با 2007 و 2008 مطابقت میدیم .
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههای آمریکا

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad e.
    اما این رنکینگ undergard هست

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

درود
    رنکینگ دانشگاههای آمریکا در رشته ریاضی براساس رنکینگ USNews
    http://grad-schools.usnews.rankingsa...rad/mat/search

فایل ضمیمه مرتب شده ی آن است:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

سلام

رتبه دانشگاه هایی که در چند شهر (مثل illinois=76) هستن، برای تمام شعبه هاش صدق می کنه ، درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_1984
    سلام

رتبه دانشگاه هایی که در چند شهر (مثل illinois=76) هستن، برای تمام شعبه هاش صدق می کنه ، درسته ؟
    رتبه دانشگاه برای شعبه های اون دانشگاه در شهرهای مختلف یکی نیست .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)