صفحه 68 از 74 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 736

موضوع: رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کنترلی هستم و می خوام 20 تا دانشگاه برتر فقط کالیفرنیا رو در رشته های برق و مکانیک پیدا کنم اما هر طوری تو وب سرچ می کنم به نتیجه نمی رسم. یا مثلا رنکینگ دانشگاه های کل امریکا به تفکیک رشته رو پیدا می کنم یا رنکینگ کلی مربوط به همه رشته ها در کالیفرنیا رو. کسی می تونه من رو راهنمایی کنه چجوری رنکینگ دانشگاه های کالیفرنیا رو به تفکیک رشته پیدا کنم؟ یه رنکینگی که حداق تا رتبه 15 20 داشته باشه.
    سلام
    خیلی بعید به نظر می رسه بشه چنین چیزی را پیدا کرد و اگر هم پیدا بشه خیلی مستند نیست چون معمولا سایت های معتبری که رنکینگ اعلام می کنند(مثل US news و QS و ...) یکی از همین دو حالتی را که گفتین انتخاب می کنند. تنها راه حل همینه که بین این دو تا رنکینگ برای دانشگاه های کالیفرنیا اشتراک بگیرید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کنترلی هستم و می خوام 20 تا دانشگاه برتر فقط کالیفرنیا رو در رشته های برق و مکانیک پیدا کنم اما هر طوری تو وب سرچ می کنم به نتیجه نمی رسم. یا مثلا رنکینگ دانشگاه های کل امریکا به تفکیک رشته رو پیدا می کنم یا رنکینگ کلی مربوط به همه رشته ها در کالیفرنیا رو. کسی می تونه من رو راهنمایی کنه چجوری رنکینگ دانشگاه های کالیفرنیا رو به تفکیک رشته پیدا کنم؟ یه رنکینگی که حداق تا رتبه 15 20 داشته باشه.
    معتبرترین سایت رنکینگ USNEWS هست که توی اون هم من به تفکیک ایالت ندیدم.
    http://goo.gl/qTWWAo

Junior Member

سلام.ببخشید میشه رنکینگ دانشگاه های امریکا رو برای رشته ژنتیک پزشکی بذارید.ممنون میشم.تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaazizi نمایش پست ها
    سلام
    من نامه زدم به یکی از دانشگاههای آمریکا ( رشته گرافیک دیجیتال ) اونا بعد از یک ماه رد وبدل ایمیل و بررسی cv از من خواستن ترم ورودیمو بهشون بگم که چه ماهی میخوام اونجا باشم.منم گفتم میخوام فال اونجا باشم.درصورتیکه مدارک IELTSم هنوز اماده نیس.بعد تو نامه بهشون همینو کفتم بنظرتون در تصمیم گیری اونا تاثیر داره که گفتم مدارک ایلتسم اماده نیس؟! چون برای فاند اقدام کردم!!!
    دانشگاه های آمریکای شمالی بسیااااار معدود پذیرش به شرط دارن. باید در خود سایت دانشگاه ببینید دارن یا نه و کسی نمیتونه بهتون جواب بده! برای بررسی بورسیه و فاند هم باید همیشه از اول مدارکتون کامل باشه اما بازم این شمایید که باید بپرسید. کاش اول مطمئن می شدید بعد اپلای می کردین و پول میدادین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Senior Member

چطور میتونم رنکینگ دانشگاه های امریکا در رشته زبان شناسی را پیدا کنم و مینیمم معدل و جی ار ای برای پذیرش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1375 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی بعید به نظر می رسه بشه چنین چیزی را پیدا کرد و اگر هم پیدا بشه خیلی مستند نیست چون معمولا سایت های معتبری که رنکینگ اعلام می کنند(مثل US news و QS و ...) یکی از همین دو حالتی را که گفتین انتخاب می کنند. تنها راه حل همینه که بین این دو تا رنکینگ برای دانشگاه های کالیفرنیا اشتراک بگیرید!

Stanford
    berkeley
    caltech
    ucla
    usc
    uc sandiego
    uc santa barbara
    Uc davis
    Uc irvine
    uc riverside
    uc santa cruz
    San diego state university
    california longbeach

از اين به بعد رنك ها publish نشده. البته شايد چيزي از قلم انداخته باشم...

سلام دوستان
    میخواستم بدونم که آیا لیستی هست که دانشگاه های آمریکا بر اساس نمره GRE و tofel مورد نیاز رنک بندی کرده باشه؟
    من رشتم برق (کنترل) هستش.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadi2021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم که آیا لیستی هست که دانشگاه های آمریکا بر اساس نمره GRE و tofel مورد نیاز رنک بندی کرده باشه؟
    من رشتم برق (کنترل) هستش.
    ممنون
    تافل که فقط برای دانشجویان بین المللی است و مهم نیست. نمره کلی رشته در GRE در رتبه بندی USNews ولی لحاظ میشه.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

سلام

امکانش هست کسی لیست کامل دانشگاه هایی که رشته ی Information System Management رو ارائه می دن اینجا بذاره. یه لیستی توی سایت هست اما به خاطر پرمیوم بودن کامل نیست.

http://colleges.usnews.rankingsandre...mation-systems
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    سلام

امکانش هست کسی لیست کامل دانشگاه هایی که رشته ی Information System Management رو ارائه می دن اینجا بذاره. یه لیستی توی سایت هست اما به خاطر پرمیوم بودن کامل نیست.

http://colleges.usnews.rankingsandre...mation-systems
    موفق باشید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)