صفحه 10 از 112 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    سلام علی جون.مرسی از لطف شما.به نظر من دوباره یکی دوماه دیگه درخواست بدید.من فکر کنم یه ماه زود درخواست دادید.چون من و شما 1 ماه اختلاف آپدیت داریم.برام سئواله چرا امتیازتونو تا حالا مشخص نکردند! ولی نگران نباش با 16 امتیازی که از زبان آوردید خیالتون حسابی راحته. امتیازای منو 18 روز بعد از رسیدن آپدیت به دستشون دادند یعنی 7 دسامبر 2010 . و SELDEC = 4 و PSDEC = 1 رو هم در همون تاریخ دادند.فقط معنی این یکی رو نمیدونم هنوز : FILE BF'D TO : LPI ON 23-2-2011 . شما میدونید LPI چیه؟ هیچ تاریخ دیگه ای هم ذکر نشده ! جالبه که هرچی من با اینا مکاتبه داشتم از دمشق گرفته تا ورشو همش توی کیپس موجود بود. یه خورده خیالم راحت شد دیگه.دوستان عزیز ممنون میشم اگه تفسیر این LPI رو بهم بفرمایید.
    سلام ساویز جان ,
    فکر کنم lpi باید اسم افسری باشه که قراره پرونده بره زیر دستش .توی مال منهم نوشته بود axl 20-01-2011 برای همین فکرکنم اسمی که قید میشه اسم اون شخص یا حالا جاییه که قراره پرونده رو در تاریخ مذکور باز کنه.
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid h نمایش پست ها
    در انتهای فایل کیپس بنده نوشته شده که:
    APPROVED ON SELECTION -file pending:
    -meds
    -funds
    -RPRF
    که معنی لغتی این 3 مورد میشود :medical + funds + Right of Permanent Residence Fee
    سئوال من این میباشد که منظور دقیق از fundsو RPRF چه میباشد. آیا باید هم اکنون مبلغی پرداخت شود و یا در مراحل بعدی ؟
    ببخشید آقای وحید
    می خواستم بدونم تاریخی که جلوی seldec شما نوشتن کی هست ؟چون تاریخ ارسال مدارک آپدیتمون یکیه .برای ما 8-11-2010 بوده و اینکه چه تاریخی نتیجه caips دستتون رسیده.
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Superstar

سلام

جواب کیپس من هم امروز اومد. 71 امتیاز. SELDEC = 4 و PSDEC = 1 تاریخ BF فایل رو هم زدن 6 فوریه 2011. مدارک آپدیت من 19 نوامبر به سفارت رسیده و 8 دسامبر paper screen کردن و امتیاز دادن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

سلام
    دوستان آیا برای اپلیکشنهای کبک هم امکان درخواست کیپس بعد از باز کردن فایل فدرال هست ؟
    آیا از خارج از کانادا میشه ؟‌در سوریه که ما از افسر باجه تحویل مدارک سوال کردیم اما جواب درست و حسابی نداد.
    میشه در صورت امکان لینکی برای راهنمایی اینکه چطور میشه این کار رو کرد معرفی کنید.
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام

جواب کیپس من هم امروز اومد. 71 امتیاز. SELDEC = 4 و PSDEC = 1 تاریخ BF فایل رو هم زدن 6 فوریه 2011. مدارک آپدیت من 19 نوامبر به سفارت رسیده و 8 دسامبر paper screen کردن و امتیاز دادن.
    آقا مبارکه.خوش خبر باشی.ایشالا همه بچه ها جواب مثبت بگیرند. من و شما توی یه روز آپدیت فرستادیم و توی یه روز هم رسیده ورشو.ولی شانس خوبتون BF شما رو 17 روز زودتر از من زدند(برای من 23 فوریه بود).
    راستی ببینید یه تاریخ دیگه هم پیدا میکنید که فقط یک بار ذکر شده باشه.مثلا نزدیکیهای آخر نوامبر؟آخه من 3تا تاریخ دارم.ببینید اونجایی که نوشته:
    File Reviewed Following Assessment Conducted
    بالاش چه تاریخیه؟
    برای شما هم 2 بار امتیاز رو بررسی کردند و 2 بار به امتیاز 71 رسیدند؟مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    آقا مبارکه.خوش خبر باشی.ایشالا همه بچه ها جواب مثبت بگیرند. من و شما توی یه روز آپدیت فرستادیم و توی یه روز هم رسیده ورشو.ولی شانس خوبتون BF شما رو 17 روز زودتر از من زدند(برای من 23 فوریه بود).
    راستی ببینید یه تاریخ دیگه هم پیدا میکنید که فقط یک بار ذکر شده باشه.مثلا نزدیکیهای آخر نوامبر؟آخه من 3تا تاریخ دارم.ببینید اونجایی که نوشته:
    File Reviewed Following Assessment Conducted
    بالاش چه تاریخیه؟
    برای شما هم 2 بار امتیاز رو بررسی کردند و 2 بار به امتیاز 71 رسیدند؟مرسی
    سلامت باشی دوست عزیز. تاریخ های من و شما خیلی نزدیک به همه. البته من تاریخ پرونده ام سه ماهی از شما جلوتر بوده ولی شما تو فرستادن آپدیت خیلی سریع تر از من عمل کردی!

این چیزی رو که گفتید من ندارم اصلا (File Reviewed Following Assessment Conducted) بجاش هست File reviewed and following points awarded فقط هم یک بار امتیاز رو بررسی کردن. تاریخی بجز تاریخ های معمول هم توش ندیدم. اون تاریخ نوامبر که می فرمایید کجاهای گزارشه؟ کدوم صفحه؟

سلام دوستان
    تو کیپس من نوشته:XREF2: PT2 . حالا نمیدونم این توی همه کیپس ها هست یا تو بعضی هاشون و معنیش چیه.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

با سلام
    من میخوام بدونم از بین دوستانی که کیپس گرفتن کسی بوده که با روش سیمپلیفاید اقدام کرده باشه و مدارک update رو قبل از دسامبر 2010 به دست سفارت رسونده باشه و در جواب کیپس فهمیده باشه که امتیازهاشو محاسبه کرده باشن؟ متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو کیپس من نوشته:XREF2: PT2 . حالا نمیدونم این توی همه کیپس ها هست یا تو بعضی هاشون و معنیش چیه.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام. این در فایل من هم هست و معنیش رو دقیقا نمی دونم. XREF رو می دونم که میشه XREF:cross referenced applicant حالا با چه کسی یا مرجعی کراس رفرنس کردن و چرا نمی دونم. از جایی که کیپس رو گرفتم سوال می کنم شاید بتونه راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام. این در فایل من هم هست و معنیش رو دقیقا نمی دونم. XREF رو می دونم که میشه XREF:cross referenced applicant حالا با چه کسی یا مرجعی کراس رفرنس کردن و چرا نمی دونم. از جایی که کیپس رو گرفتم سوال می کنم شاید بتونه راهنمایی کنه.
    شاید همسرتون پرونده جداگانه ای دارد که با آن پرونده کراس رفرنس کردن.چون کراس رفرنس معمولا با پرونده فرد همراه است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)