صفحه 101 از 112 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط PAP نمایش پست ها
    سلام من همین الان از طریق سایت http://visaprocess.ca اقدام کردم آیا مطمئن هست ؟ در ضمن جواب از طریق ایمیل میاد یا پست ؟
    بنده و چند نفر دیگه از دوستان از طریق همین سایت اقدام کردیم و هیچ مشکلی نبوده.
    مزیتش هم اینه که با توجه به محدودیتهای بانکی برای پرداخت در ایران، شما می تونید از طریق کارتهای شتاب هزینه رو پرداخت کنید.

دوستان بعد از مدیکال ارزش داره درخواست کیپس داد؟؟ اطلاعاتی نشون میده که اخرین مهلت برای بررسی و ختم پرونده کی هست؟ و یا اصلاعات دیگر

یا در این مرحله لزومی نداره؟
    file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

Yes , it worth to do that, you can get lots of information, and all works that has been done on your file, specially in your case with medical in 2012. you could find out what is the problem for late PPR in your case

نقل قول نوشته اصلی توسط syman نمایش پست ها
    دوستان بعد از مدیکال ارزش داره درخواست کیپس داد؟؟ اطلاعاتی نشون میده که اخرین مهلت برای بررسی و ختم پرونده کی هست؟ و یا اصلاعات دیگر

یا در این مرحله لزومی نداره؟

با caips.ca چه طور هزينه اشو از ايران پرداخت ميكنيد؟
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

بچه ها جواب
    GCMS من اومده و زده
    secutiry:in progress وتو sub activity :security screeningزده.جالب اینجاست مثل اینکه خود سکیوریتی چک چند مرحله داره چون تو criminal check زده not started.
    حالا سوال من اینکه مگه اول مدیکالو نمیدن بعد این مرحله شروع میشه؟ من که اینطورد شنیدم. چون مدیکال رو هم زده not started.
    due date هم 30/9/2013 گذاشته.
    CSQ 2011.2
    FFN:2011.4
    MEDICAL:10OCTOBER2013

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    بنده و چند نفر دیگه از دوستان از طریق همین سایت اقدام کردیم و هیچ مشکلی نبوده.
    مزیتش هم اینه که با توجه به محدودیتهای بانکی برای پرداخت در ایران، شما می تونید از طریق کارتهای شتاب هزینه رو پرداخت کنید.
    منم امروز از طریق این سایت اقدام کردم و هزینه رو هم پرداخت کردم ولی هنوز فرمها برام ارسال نشده.. می خواستم بدونم معمولا چقدر طول میکشه و آیا به نظرتون تعطیلی شنبه یکشنبه تاثیر داره؟ (منظورم برای ارسال فرم قرارداده)

Sydney: 13 May 2010..........First File no.: 26 October 2010
    Damascus: 30 Jan 2011........Second File no.: 22 March 2011
    Ankara: 3 April 2012............In Process: 8 May 2012
    Update & MR: 16 Jan 2014... PP: 4 April 2014

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    بچه ها جواب
    GCMS من اومده و زده
    secutiry:in progress وتو sub activity :security screeningزده.جالب اینجاست مثل اینکه خود سکیوریتی چک چند مرحله داره چون تو criminal check زده not started.
    حالا سوال من اینکه مگه اول مدیکالو نمیدن بعد این مرحله شروع میشه؟ من که اینطورد شنیدم. چون مدیکال رو هم زده not started.
    due date هم 30/9/2013 گذاشته.
    من بارها اين موضوع را مطالعه كردم و براي من جالبه كه هميشه عنوان شده background check بايد قبل از مديكال و security check بايد بعد از مديكال انجام شود ولي در گزارش شما secutiry :in progress مشخص شده و هنوز مديكال دريافت نشده است. در security check همه نوع investigations انجام مي شود كه criminal check را هم شامل شده و اصولاٌ بعد از مديكال شروع مي شود.
    فقط منظور از
    due date يعني زمان بعدي كه آفيسر به پرونده مراجعه مي كند ؟؟؟؟ يا زماني كه كه ما قبل از آن زمان بايد مديكال دريافت كرده باشيم ؟؟؟
    از آنجائيكه زمان دريافت CSQ فايل فدرال شما و ما به هم نزديك است احتمالاٌ‌ وضعيت پرونده ما هم چنين خواهد بود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    منم امروز از طریق این سایت اقدام کردم و هزینه رو هم پرداخت کردم ولی هنوز فرمها برام ارسال نشده.. می خواستم بدونم معمولا چقدر طول میکشه و آیا به نظرتون تعطیلی شنبه یکشنبه تاثیر داره؟ (منظورم برای ارسال فرم قرارداده)
    4-5 ساعت بعدش حداکثر
    سرعت خوبی دارند.

خدمت هم رزمان عزیز
    بعد از 45 روز برای کیپس با پست برای برادرم که کاناداست یک cd همراه با دو نامه امده که در cd اسکن تمام مدارک و فرمهایی که برایشان فرستادم بود و در نامه ها هم چیزی که خلاصه ی پرونده باشد ندیدم. ممکنه اشتباه کرده باشن؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    خدمت هم رزمان عزیز
    بعد از 45 روز برای کیپس با پست برای برادرم که کاناداست یک cd همراه با دو نامه امده که در cd اسکن تمام مدارک و فرمهایی که برایشان فرستادم بود و در نامه ها هم چیزی که خلاصه ی پرونده باشد ندیدم. ممکنه اشتباه کرده باشن؟
    شما احتمالا درخواست Physical CAIPS کرده بودید که این مدارک براتون اومده. در نسخه الکترونیکی معمولا کارهایی که رو پرونده انجام میشه ذکر میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)