صفحه 104 از 112 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

سلام
    من درخواست atip کردم و جواب 33 صفحه ای برام اومده. در قسمت سکوریتی در صفحه 2 چیزی ننوشته ولی در توضحیجات اون سکوریتی رو 1 زده. کسی میتونه کمک کنه که آیا منظور اینه که سکوریتی انجام شده یا نه؟

ASSESSMENTS
    Eligibility: Passed
    Security
    HIRV:
    Criminality: Passed
    Org Crime:
    Medical: Passed
    Misrepresentation:
    Other Reqs:
    Final:
    .
    .
    .
    ADMISSIBILlTIES
    SECURITY
    SECURITY: 1
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    سلام
    من درخواست atip کردم و جواب 33 صفحه ای برام اومده. در قسمت سکوریتی در صفحه 2 چیزی ننوشته ولی در توضحیجات اون سکوریتی رو 1 زده. کسی میتونه کمک کنه که آیا منظور اینه که سکوریتی انجام شده یا نه؟
    [COLOR=#000000][RIGHT][FONT=verdana]
    مشکل امنیتی نداشتید و Pass کردید

خیلی ممنون بابت پاسختون

با توجه به اینکه من از طریق خویشاوندی اقدام کردم، باید در روزهای اخیر منتظر PPR باشم؟؟
    چون چند تا بچه های فروم با همین شرایط من در atip از سفارت سوال کردند و به اونا گفتند که هنوز منتظر دریافت سکوریتی چک هستند.

با توجه به اینکه پرونده من خویشاوندی هستش . الان تمام مراحل انجام شده و باید منتظر PPR باشد. النب
    نقل قول نوشته اصلی توسط grisly_hominid نمایش پست ها
    مشکل امنیتی نداشتید و Pass کردید
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون

با توجه به اینکه من از طریق خویشاوندی اقدام کردم، باید در روزهای اخیر منتظر PPR باشم؟؟
    چون چند تا بچه های فروم با همین شرایط من در atip از سفارت سوال کردند و به اونا گفتند که هنوز منتظر دریافت سکوریتی چک هستند.

با توجه به اینکه پرونده من خویشاوندی هستش . الان تمام مراحل انجام شده و باید منتظر PPR باشد. النب

از چه طریقی اقدام کردید اهمیت نداره متاسفانه چند وقته دوباره پاس رکوئست آروم شده.
    با توجه به اینکه Security Check ها معمولا در آخرین مرحله انجام میشه و شما این مرحلرو عبورکردین پروندتون بزودی به نتیجه میرسه.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

قابل توجه دوستان :
    کیپسی که من دقیقا یک ماه پیش بعد از مدیکال درخواست کرده بودم اومد.

مدیکال من 29 جون رسیده پاریس و 2 آگوست رسیده ویزا آفیس.
    یک خط توی کیپس اضافه شده که تمام آپدیتی که از ما خواسته بودن و لندینگ فی رو هم نوشته که رسیده.
    توی یه خط دیگه هم به تاریخ چند روز بعد نوشته لندینگ فی نقد شده.

دو خط هم با دو تاریخ متفاوت برای من و همسرم پایین اون قسمتی که نوشته مدیکال رسیده اضافه شده که نمی دونم یعنی چی و چرا تاریخاش با هم فرق داره . اگه کسی می دونه بگه :

IMS - Visa Notified on DDMMYYYY- Case Status Assessed M01
    PR : NOV 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مدیریت اجرایی دانشگاه تهران -لیسانس رياضي

دوستان امروز پاسخ کیپس من اومد دقیقاً 30 صفحه و همه چیز به صورت کامل و به جزعیات.چیزی که جالب بود اینه که پرونده در آنکارا از 2013/02/13 ساعت 04:39:28 داره خاک میخوره و هیچ یک از موارد مربوط security , criminality, medical شروع نشده و در وضعیت not started می باشد بنابراین اطلاعات آفیس محترم آنکارا تا به امروز 13 سپتامبر 2013 هیچ کاری نکرده و جالبتر اینکه زمانی که پرونده های همه داشت به پاریس انتقال پیدا میکرد 2013/02/06 پرونده من در ترانزیت به سوی آنکارا بوده و تا حالاهم اونجا مونده و هیچی به هیچی آخه اینم شد شانس؟
    رشته 6 امتازی - زبان خودم 5و5 - زبان همسر 1و1 - یک فرزند- تاریخ صدور فایل نامبر: 9 نوامبر 2010 - ایمیل انتظار مصاحبه: 19/07/2012-تاریخ مصاحبه:14/11/2012 دریافت مدارک توسط فدرال:10/12/2012فایل فدرال: 28/01/2013 تاریخ این پراسس: 18/11/2013 مدیکال: 31/01/2014 مدیکال رسیو: 02/03/2014 پاس ریکوئست:10/04/2014تاریخ لند:20/07/2014تاریخ اخذ شهروندی:؟

Senior Member

دوستاني كه به عملكرد آنكارا معترض هستند خواهش ميكنم پتيشن زير را امضا كنند

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014

کیپس من امرو اومده و 50 صفحه هست.
    تقریبا هیچی از ریکد کردنش نمیدونم. کجا میشه اطلاعات جامعی درباره چیزهایی که نوشته بدست آورد؟

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

كيپس من هم امروز اومد. با توجه اينكه پرونده من پاريسه و بروز شده و مديكالم هم اونده تعجب كردم كه چرا GCMS نيست چون من درخواست GCMS رو كرده بودم. در هر حال نتايج زير بدست اومد:

وصعيت مديكالم در تاريخ 2-07-2013 به صورت زير پاس شده اسم آفيسر مديكالم هم Gloria Bernstein بوده:
    Medical Status Code:A
    Medical Stage:M01

وضعيت Status SEC Crime=1 يعني ائن هم پاس شده.

در تاريخ 14 آگوست هم برام درخواست تمديد CSQ شده.

فقط نميدونم چرا پاس ركوئست نشدم هنوز؟ البته عبارت PAPER FILE SENT TO ANK FILE BF'D TO: AS ON 30-09-2013 همه جا تكرار شده فقط نفهميدم AS چيه؟ و چرا پرونده دوباره رفته به آنكارا از پاريس.

ببينيم 30-09-2013 پاس ركوئست ميشم يا نه؟ اگر كسي ميدنست AS چيه بگه لطفا.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

دوستان من به تاریخ 29 جولای درخواست کیپس دادم و هنوز جوابی دریافت نکردم!! تقریباً دو هفته پیش هم از طریق دوستی که زحمت این کار رو بر عهده گرفته یه ایمیل اعتراضی فرستادم در رابطه با این موضوع ولی بازم جوابی دریافت نکردم! به نظرتون دلیل این همه تاخیر چی می تونه باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)