صفحه 108 از 112 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

نقل قول نوشته اصلی توسط nikma نمایش پست ها
    دوست عزیز از زمان درخواست کیپس تا دریافتش چقدر طول کشیده من هفت روز پیش درخواست کیپس دادم به این دلیل که دعوت به مصاحبه دوم شدم بعد از مدیکال البته هنوز نامه دقیق جهت معین شدن تاریخ و دلیلش و مدارکش و اینکه همه خانواده باید حاضر باشند برای مصاحبه یا فقط مین باید بره به دستم نرسیده ممنون میشم راهنمایی کنید.
    معمولا بین ۳۰ تا ۴۵ روز. البته موارد کمی هم بوده خیلی خیلی بیشتر طول کشیده.

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

توی کیپس ما نوشته :
    PAPER FILE SEND TO PK FILE BF'D TO: DOC ON 30-11-2012
    این یعنی چی ؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

با سلام
    دوستان معمولا جواب اعتراض به كيپس چند روزه مياد.با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

جواب کیپس من دیروز اومد. خیلی ازش سر در نمیارم. کجای کیپس ممکنه نوشته باشه که ممکنه از من سابقه بیمه بخوان؟ کجا نوشته که امتیاز لازم رو کسب کردم یا نه؟ جلوی work experience عدد 0 نوشته شده. این یعنی چی؟ eligibility assessment:1 یعنی چی؟ تاریخ 20/9/2013 تکرار شده که فکر می کنم توی این تاریخ یه کارایی روی پرونده ام انجام دادن و دوباره گذاشتن کنار جلوی medical, criminality, security هم توی همه صفحه ها نوشته not started که واقعا دستشون درد نکنه! یه جای دیگه جلوی security عدد یک رو نوشته بعد جلوی Status نوشته not started! زیرش هم یه تاریخ هست Due time: 21/10/2013 این که گذشته. در ضمن این 20/9/2013 تاریخیه که فایل نامبر سوم من رسیده. خیلیییییییییییی سوال دارم. کسی می تونه لطف کنه و کمکم کنه این 18 صفحه رو تفسیر کنم ببینم چیزی از توش درمیاد یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه

با سلام دوست عزیز در صفحه آخر معمولا امتیاز ها را جمع می زنند .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ysef13014 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز در صفحه آخر معمولا امتیاز ها را جمع می زنند .
    Ysef 13014 عزیز خیلی ممنون. والا صفحه ی آخر که سفید. صفحه یکی مونده به آخر هم امتیازی ننوشته ولی نوشته:Meets minimum points requirements. Approved on selection, pending: updated schedule 1/ supp info forms - police certificate منظورشون اینه که موقع آپدیت اینا رو از من می خوان. سابقه بیمه نمی خوان دیگه که اینجا ننوشته؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    Ysef 13014 عزیز خیلی ممنون. والا صفحه ی آخر که سفید. صفحه یکی مونده به آخر هم امتیازی ننوشته ولی نوشته:Meets minimum points requirements. Approved on selection, pending: updated schedule 1/ supp info forms - police certificate منظورشون اینه که موقع آپدیت اینا رو از من می خوان. سابقه بیمه نمی خوان دیگه که اینجا ننوشته؟
    با سلام
    حالا دقيق نمي دانم ولي معمولا صفحه امتيازها صفحات اخر است ولي اين طور كه نشان ميدهد شما امتيازهاي لازم را آورديد نگران چيزي نباشيد و مداركي كه براي ابديت يا با مديكال مي خاهند به نظر من هميناست .موفق باشيد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام دوستان من می خواستم از این سایت درخواست caips بدم: http://www.caips.ca/apply.shtml
    قراره دوستم برام هزینه رو با paypal بپردازه .فقط یه سوال در فرم ایمیل اون رو باید بدم یا ایمیل خودم رو؟ بعدم اینکه من فرمهام می خوام اسکن کنم و بفرستم که دوستم بعد از پرداخت پول واسشون ایمیل کنه ؟ این کار درسته ؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم از این سایت درخواست caips بدم: http://www.caips.ca/apply.shtml
    قراره دوستم برام هزینه رو با paypal بپردازه .فقط یه سوال در فرم ایمیل اون رو باید بدم یا ایمیل خودم رو؟ بعدم اینکه من فرمهام می خوام اسکن کنم و بفرستم که دوستم بعد از پرداخت پول واسشون ایمیل کنه ؟ این کار درسته ؟
    میتونید از www.visaprocess.ca سفارش بدید که هزینه رو هم با کارت های شتاب و به ریال میگیره

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    سلام. اگر کسی اونجا زندگی می کنه بگید پول رو براتون بفرسته (5 دلار) ایمیل خودتون رو می تونید بنویسید مشکلی نیست فقط توی یه قسمت باید اسم کسی رو که از طرف شما درخواست می ده رو بنویسید که فرم وکالت نامه ی ساده هم هست که باید پر کنی امضا کنی و برای اون بفرستی. اگر نه که از همون سایت visaprocess با 25 دلار از همین جا می تونی این کار رو انجام بدی. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)