صفحه 109 از 112 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم از این سایت درخواست caips بدم: http://www.caips.ca/apply.shtml
    قراره دوستم برام هزینه رو با paypal بپردازه .فقط یه سوال در فرم ایمیل اون رو باید بدم یا ایمیل خودم رو؟ بعدم اینکه من فرمهام می خوام اسکن کنم و بفرستم که دوستم بعد از پرداخت پول واسشون ایمیل کنه ؟ این کار درسته ؟
    Hello,
    Yes, that's right (first send your scans); I've also got my Caips via this site in 30 days.
    You'd better to write Your email.
    You don't need to fill any other forms!
    It should be said that Paypal account is not mandatory in this case. It's optional for your friend! But, if you pay from Iran use v...p...n!
    Sorry I didn't have the persian letters right now.
    Be success..
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

سلام دوستان يك سوال. براي درخواست كيپس فقط دوتا فرم و ماني اوردر لازمه يا چيز ديگه اي هم هست ؟ من ميخوام بفرستم شك كردم ممنون ميشم كمكم كنين
    ارسال به دمشق : 2010 ,March 30 ,فایل نامبر اول :2010, June 1, فایل نامبر دوم : 2010 , June 9,فايل نامبر سوم : 17 سپتامبر 2013.ارسال مدارک به ورشو :February 3, 2012.این پروسس : March 23,2012.مدیکال : March 5,2014 تاریخ سابمیت ای مدیکال 2014,March17.تاریخ دریافت مدارک آپدیت در ورشو:2014,April 8 پاس ریکوئست :2014,18 Aug

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    میتونید از www.visaprocess.ca سفارش بدید که هزینه رو هم با کارت های شتاب و به ریال میگیره
    یاسر عزیز ممنون از معرفی این سایت. فقط میخواستم ببینم این سایت واسه گرفتن کیپس مطمئن هست؟(منظور اصالت سایت و گردانندگان این سایته)
    من تا حالا درخواست کیپس ندادم آیا اطلاعات محرمانه پرونده رو باید توی فرمها نوشت یا فایل نامبر و اسم و فامیل و تاریخ تولد کفایت میکنه؟فقط اطلاعات نفر اصلی کفایت میکنه یا اطلاعات نفر همراه رو هم باید نوشت؟

ممنون
    FNQ:Sep2011 CSQ:sep2012 FFN:11Jan2013 IN PROCESS:7nov2013
    MEDICAL:30dec 2013 UPLOAD MEDICAL:23jan2014وPR:3APRIL2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehalood نمایش پست ها
    یاسر عزیز ممنون از معرفی این سایت. فقط میخواستم ببینم این سایت واسه گرفتن کیپس مطمئن هست؟(منظور اصالت سایت و گردانندگان این سایته)
    من تا حالا درخواست کیپس ندادم آیا اطلاعات محرمانه پرونده رو باید توی فرمها نوشت یا فایل نامبر و اسم و فامیل و تاریخ تولد کفایت میکنه؟فقط اطلاعات نفر اصلی کفایت میکنه یا اطلاعات نفر همراه رو هم باید نوشت؟

ممنون
    شما شماره فایل تون رو میدید + یک وکالت رو امضاء میکنید(تمام افراد پروندتون که سنشون از 18 سال بیشتره) که به نماینده این سایت این اختیار رو میده که برای یک بار اطلاعات شما رو (که میشه همون کیپس ) از cic بگیره.
    من از همین سایت افدام کردم و کارشون هم خوب بود.

بچه ها تاریخ بعدی که افیسر میره سراغ پرونده تو کیپس به چه عنوانی میاد؟
    واسه من بعد از دریافت مدیکالم یک رکورد زده که هر آنچه لازمه فرستاده شده جز اثبات زناشویی و بعدش تو تاریخ 5 نوامبر یک رکورد دیگه زده که همچین نامه ای رو ازم درخواست کنن. باز یک رکورد بعدی زده که نامه اثبات زناشویی در 12 نوامبر ارسال شد.
    دیگه چیزی نیست تا صحه بعد بالای صفحه که اینطور شروع میشه:
    paper file sent to :PA
    BF'D file to: DOX on 12-12 2013

BF'D و DOX یعنی چی؟
    خودم فکر میکنم 12 دسامبر اتمام مهلتی بوده که واسه ارسال مدارکم بهم دادن. چون دقیقا یک ماه قبلش نامه رو واسم زده بودن.
    ممنون میشم دوستان مطلع راهنماییم کنن.
    فدرال 38 شغله _ کد 1111_ ارسال مدارک به سیدنی 16 نوامبر 2009_فایل نامبر اول: Jan 2010_ دریافت مدارک در سوریه: Jan 2010 _ فایل 2 :2010 April_ ارسال به ورشو : 12 دسامبر _ تاریخ اینپراسس واقعی : 13 فوریه 2012_ مدیکال:17 جولای 2013 - امتیاز 68

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri1982 نمایش پست ها
    بچه ها تاریخ بعدی که افیسر میره سراغ پرونده تو کیپس به چه عنوانی میاد؟
    واسه من بعد از دریافت مدیکالم یک رکورد زده که هر آنچه لازمه فرستاده شده جز اثبات زناشویی و بعدش تو تاریخ 5 نوامبر یک رکورد دیگه زده که همچین نامه ای رو ازم درخواست کنن. باز یک رکورد بعدی زده که نامه اثبات زناشویی در 12 نوامبر ارسال شد.
    دیگه چیزی نیست تا صحه بعد بالای صفحه که اینطور شروع میشه:
    paper file sent to :PA
    BF'D file to: DOX on 12-12 2013

BF'D و DOX یعنی چی؟
    خودم فکر میکنم 12 دسامبر اتمام مهلتی بوده که واسه ارسال مدارکم بهم دادن. چون دقیقا یک ماه قبلش نامه رو واسم زده بودن.
    ممنون میشم دوستان مطلع راهنماییم کنن.

دوست عزیز میشه لطفا بگید شما کیپس رو چجوری گرفتید؟میخوام ببینم دوستی تو کانادا داشتید یا از این سایتها استفاده کردید؟آخه من یه کم میترسم اطلاعاتمو به این سایتها بدم!!شاید این حرفم طنز باشه ولی تو راه مهاجرت آدم صدجور فکروخیال میکنه !!!
    FNQ:Sep2011 CSQ:sep2012 FFN:11Jan2013 IN PROCESS:7nov2013
    MEDICAL:30dec 2013 UPLOAD MEDICAL:23jan2014وPR:3APRIL2014

Junior Member

سلام
    من از وکیلمون خواستم تا برام کیپس بگیره،میگه ژانویه ست اینا سرشون شلوغه حالا حالا نمیدن و میگه کیپس به دردتون اصلا نمیخوره.
    من راستش یکم شک کردم به حرفای وکیلمون هر سری من زنگ میزنم یا میگه باید صبر کرد الان که این حرفا رو میزنه.
    حالا من نمیدونم از طریق این سایتها که کیپس میدن اقدام کنم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran69 نمایش پست ها
    سلام
    من از وکیلمون خواستم تا برام کیپس بگیره،میگه ژانویه ست اینا سرشون شلوغه حالا حالا نمیدن و میگه کیپس به دردتون اصلا نمیخوره.
    من راستش یکم شک کردم به حرفای وکیلمون هر سری من زنگ میزنم یا میگه باید صبر کرد الان که این حرفا رو میزنه.
    حالا من نمیدونم از طریق این سایتها که کیپس میدن اقدام کنم یا نه؟
    به شرایط فایلتون بستگی داره. اگر تعداد زیادی مثل شما هستند در فروم که کیپس گرفتن بی مورده. اگر تنها شما هستید کیپس بگیرید.

Junior Member

دوستان برای گرفتن کیپس وب سایت معتبر و قابل اطمینانی رو سراغ دارید؟

Junior Member

من تا به حال دو بار GCMS یا همون CAIPS گرفتم از این سایت: https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/welcome.do?lang=en البته این سایت از مدارک رو آنلاین میفرستی و 5 دلار هزینش است که یه نفر از داخل کانادا باید انجام بده آنلاین. 2 تا فرم هم هست که باید پر بشه یکی توسط شما و یکی توسط شخصی که در کانادا اینکارو انجام میده که اینجا نوشته http://www.cic.gc.ca/english/department/atip/requests-atip.asp سر 1 ماه هم جواب میدن ..اما الان چند روزه که فایل ها رو سایت attach نمیکنه..نمیدونم مشکلش چیه..

Passport Request: Feb 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)