صفحه 11 از 112 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اون تاریخ نوامبر که می فرمایید کجاهای گزارشه؟ کدوم صفحه؟
    برای من در صفحه 4 بعد از اینکه تمام ایمیل هام رو نوشته بعد در پایینش یه خط کشیده و در وسط خط نوشته=======B0 (file Nnmber) 30Nov 2010 ========== بعد در پایینش اومدن نوشتن File Reviewed Following Assessment Conducted و در زیرش امتیاز رو محاسبه کردن و امتیاز رو دادن.ولی یه بار دیگه هم در چند صفحه بعد امتیاز رو محاسبه کرده! کلا من 3تا تاریخ دارم : 30 نوامبر 2010 و 7 دسامبر 2010 و 23 فوریه 2011 .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو کیپس من نوشته:XREF2: PT2 . حالا نمیدونم این توی همه کیپس ها هست یا تو بعضی هاشون و معنیش چیه.
    در کیپس من هم بود و هرچی گشتم جوابشو پیدا نکردم و منظورشو نفهمیدم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sba نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام بدونم از بین دوستانی که کیپس گرفتن کسی بوده که با روش سیمپلیفاید اقدام کرده باشه و مدارک update رو قبل از دسامبر 2010 به دست سفارت رسونده باشه و در جواب کیپس فهمیده باشه که امتیازهاشو محاسبه کرده باشن؟ متشکرم
    من این شرایط رو داشتم .سیمپلیفاید--ارسال آپدیت 16 نوامبر 2010 --امتیازم رو هم در کیپس محاسبه کردن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو کیپس من نوشته:XREF2: PT2 . حالا نمیدونم این توی همه کیپس ها هست یا تو بعضی هاشون و معنیش چیه.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    احتمالا همونه که دوستمون گفتن. ما سه نفریم شاید اون PT2 یعنی دو نفر دیگه هم در این پرونده هستن. شما هم سه نفر هستین؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    برای من در صفحه 4 بعد از اینکه تمام ایمیل هام رو نوشته بعد در پایینش یه خط کشیده و در وسط خط نوشته=======B0 (file Nnmber) 30Nov 2010 ========== بعد در پایینش اومدن نوشتن File Reviewed Following Assessment Conducted و در زیرش امتیاز رو محاسبه کردن و امتیاز رو دادن.ولی یه بار دیگه هم در چند صفحه بعد امتیاز رو محاسبه کرده! کلا من 3تا تاریخ دارم : 30 نوامبر 2010 و 7 دسامبر 2010 و 23 فوریه 2011 .
    پیداش کردم. 29 نوامبر 2010 درست بالای file reviewed and following points awarded ولی چیز خاصی به نظر نمی آد. فکر می کنم تاریخیه که مسئله دریافت مدارک آپدیت (که مال من 22 نوامبر بوده) رو در سیستم ثبت کردن. چون اگه ببینید هر کاری که شده و ایمیل هایی که قبلاً زدیم و اقداماتی را که کردن با ذکر تاریخ ثبت کردن.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    پیداش کردم. 29 نوامبر 2010 درست بالای file reviewed and following points awarded ولی چیز خاصی به نظر نمی آد. فکر می کنم تاریخیه که مسئله دریافت مدارک آپدیت (که مال من 22 نوامبر بوده) رو در سیستم ثبت کردن. چون اگه ببینید هر کاری که شده و ایمیل هایی که قبلاً زدیم و اقداماتی را که کردن با ذکر تاریخ ثبت کردن.
    ساویز و یوایکس عزیز، تا جایی که من متوجه شدم، اطلاعات مربوط به تاریخ خاصی که داخل ======= نوشته شده رو بالای تاریخ میزنن نه زیرش، چون اگه دقت کرده باشین آخرین تاریخی که زده شده، زیرش دیگه چیزی ننوشته (مال من که اینجوریه).
    حالا یه سوال؛ برای من آخرین تاریخ رو زده == 10 ژانویه 2011 == و بالاش هم توضیح داده که IMM8 و مدارک اضافی دیگه 22 دسامبر دریافت شدن و بعدش هم نوشته که FILE SENT TO PPS (یعنی 10 ژانویه ارسال شده به PPS) و بعدش دیگه هیچی ننوشته، ولی برای شما طبیعتا بعدش یه تاریخ دیگه زده و بررسی مدارک رو نوشته... حالا میخوام بدونم که فاصله ی بین ارسال به PPS و بررسی امتیازاتون چقدر بوده. ممنون میشم ببینین و بهم بگین.

یه نکته عجیب دیگه ای هم که این کیپس من داره اینه که یه جا نوشته FEE PAID IN TEHRAN ON ... RECIEPT: ... $550 CAD که خوب همه چیش اوکی هست ولی بعدش دقیقا زیرش نوشته که FEE PAID UNDER THE WRONG FILE NUMBER !!!! کس دیگه هم همچین چیزی داره؟
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    ساویز و یوایکس عزیز، تا جایی که من متوجه شدم، اطلاعات مربوط به تاریخ خاصی که داخل ======= نوشته شده رو بالای تاریخ میزنن نه زیرش، چون اگه دقت کرده باشین آخرین تاریخی که زده شده، زیرش دیگه چیزی ننوشته (مال من که اینجوریه).
    حالا یه سوال؛ برای من آخرین تاریخ رو زده == 10 ژانویه 2011 == و بالاش هم توضیح داده که IMM8 و مدارک اضافی دیگه 22 دسامبر دریافت شدن و بعدش هم نوشته که FILE SENT TO PPS (یعنی 10 ژانویه ارسال شده به PPS) و بعدش دیگه هیچی ننوشته، ولی برای شما طبیعتا بعدش یه تاریخ دیگه زده و بررسی مدارک رو نوشته... حالا میخوام بدونم که فاصله ی بین ارسال به PPS و بررسی امتیازاتون چقدر بوده. ممنون میشم ببینین و بهم بگین.

یه نکته عجیب دیگه ای هم که این کیپس من داره اینه که یه جا نوشته FEE PAID IN TEHRAN ON ... RECIEPT: ... $550 CAD که خوب همه چیش اوکی هست ولی بعدش دقیقا زیرش نوشته که FEE PAID UNDER THE WRONG FILE NUMBER !!!! کس دیگه هم همچین چیزی داره؟
    این همون تاریخیه که راجع بهش صحبت می کردیم. در مورد من 29 نوامبر رو نوشته که مدارک آپدیت دریافت شده و فایل رفته برای paper screening. بعد از حدود 10 روز یعنی 8 دسامبر فایل بررسی شده و امتیاز دادن. WRONG FILE NUMBER در قسمت تایید پرداخت 550 دلار ندارم. دقیقاً نوشته شده fee paid in Tehran, no RPRF (550 x 2), receipt attached to paper file

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

این همون تاریخیه که راجع بهش صحبت می کردیم. در مورد من 29 نوامبر رو نوشته که مدارک آپدیت دریافت شده و فایل رفته برای paper screening. بعد از حدود 10 روز یعنی 8 دسامبر فایل بررسی شده و امتیاز دادن. WRONG FILE NUMBER در قسمت تایید پرداخت 550 دلار ندارم. دقیقاً نوشته شده fee paid in Tehran, no RPRF (550 x 2), receipt attached to paper file
    ممنون، پس خیلی نتیجه ی نا امید کننده ای میشه از این گرفت برای پرونده ی من و احتمالا بقیه ی کسایی که سال 2011 فایلشون رفته برای paper screening ، چون طبق کیپسم بعد 80 روز از ارسال به PPS هم هنوز امتیازم بررسی نشده بوده... ولی برای شمایی که 2010 پرونده ات رفته برای PPS ، ده روزه انجام شده بوده...
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها

یه کپچر از اون قسمتی از کیپسم که راجع بهش این بالا نوشته بودم پیوست کردم که هم توضیحاتم مفهوم تر باشه و هم به درد دوستانی بخوره که کیپس ندادن و میخوان ببینن که نتیجه اش چه شکلی هست... (:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg CAIPS.jpg (146.3 کیلوبایت, 107 views)
    ویرایش توسط علی جون : April 24th, 2011 در ساعت 01:37 PM

Senior Member

[QUOTE=علی جون;409560]ساویز و یوایکس عزیز، تا جایی که من متوجه شدم، اطلاعات مربوط به تاریخ خاصی که داخل ======= نوشته شده رو بالای تاریخ میزنن نه زیرش، چون اگه دقت کرده باشین آخرین تاریخی که زده شده، زیرش دیگه چیزی ننوشته (مال من که اینجوریه).

علی جون حق با شماست.در کیپس من زده 22 نوامبر مدارک رو گرفتن و 30 نوامبر رفته PPS و 7 دسامبر یکبار امتیاز رو دادن و یه بار دیگه هم 3 صفحه بعد ،بعد از اینکه نوشته File Bf ....23 /2 /2011 دوباره امتیازها رو آورده و در آخر هم Total رو نوشته. در ضمن علی جون،اون قسمت FEE PAID UNDER THE WRONG FILE NUMBER رو من ندارم.روزی که اقدام کردی در سال 2006 یه برگه کوچولو مثل رسید عابربانک بهت دادن که روش یه شماره داره.اگه هنوز داریش بیین اون شماره با شماره رسید توی کیپست یکیه؟ حالا اگر هم نباشه مشکلی نیست.خودشون اشتباه کردن و حالا هم متوجه شدن.در ضمن وقتی 10 ژانویه رفته PPS خوب مشخصه که رفته که امتیازت محاسبه بشه.دیگه این کار که تا آخر سال 2011 طول نمیکشه که.به نظر من چون پرونده های متقاضیان جدید 2010 هم اومد ورشو یهو سر اینا خیلی شلوغ شد.اگه 3-2 هفته دیر تر درخواست کیپس داده بودی الان خیالمون راحت بود.بیا سریع یه درخواست جدید با ایمیل بفرست برای اقوامتون و خیالمون رو راحت کن.
    راستی این آفیسر های خجسته ورشو شماره پاسپورت و تاریخ انقضای اون رو برای من و همسرم در فرم کیپس به روز نکردن و همون شماره های سال 2006 رو زدن!!
    یدفعه جواب دوستمون uxmal رو هم اینجا بدم که ما 2 نفریم ولی برای ما هم زده PT2.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)