صفحه 111 از 112 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط amig نمایش پست ها
    برای من هم 16 /2014/12 است . ولی در کل برای من medical stage validity زده 09/09/2012 . لطفا اگه دوستی اینجا هست که بتونه منو راهنمایی بکنه خیلی ممنون میشم.
    من کیپسم رو دریافت کردم و SLDEC=4 . این یعنی چی ؟ آیا من از مصاحبه معاف شدم یا اینکه تعبیر من اشتباه است؟

مخفف SELECTION DECISION هست شماره 4 یعنی waived .

سلام. من درخواست كيپس داده بودم كه ديروز جوابش اومد، ولي خيلي طولاني هست و اصطلاحات مخفف كه متوجه نميشم. ميشه دوستاني كه اطلاعاتي دارند راهنمايي كنند. من بخشي از اون رو اينجا ميگذارم . اونهايي كه underline‌ كردم واسم بيشتر گنگ هست. اونطور كه من فهميدم فقط مديكال و Criminality و Eligibility رو پاس كرديم و مواردي همچون سكيوريتي ،HIRV، Org Crime و Misrepresentation باقيست كه نميدونم منظور ازشون چي هست. همينطور Security Screening و Security مشخص نيست كه چه فرقي دارند. جهت اطلاع، مديكال ما 22 اكتبر اومده و 4 نوامبر به سفارت رسيده، با اينكه تاخيرش غير عادي نيست ، درخواست كيپس داديم و انگار در اينده نزديك يه مصاحبه دومي خواهيم داشت كه البته نميفهمم چرا تاريخش رو زودتر خبر نميدند،‌ چون ظاهرا مطابق گزارش زير، اين تصميم 14 فوريه 2014 گرفته شده و داره نزديك به 2 ماه ازش ميگذره. همينطور در جاهاي مختلف گزارش due date اومده كه ظاهرا آخريش 2014/05/07 هست. آيا ميشه برداشت كرد شايد نامه مصاحبه رو تا 7 مي ميخواند كه بفرستند؟من تا حال در هيچ مرحله اي هيچ پيگيري نكردم. به نظرتون بهتر نيست يه نامه پيگيري بفرستم و تو نامه به جواب كيپس اشاره كنم؟ دوستان اگه نظري دارن يا مطلب خاصي رو متوجه ميشند ممنون ميشم توضيح بدين. متشكرم
    APPLICATION: EP……

ASSESSMENTS
    Eligibility: Passed
    Security: - -
    HIRV:
    Criminality: Passed
    Org Crime:
    Medical: Passed
    Misrepresentation:
    Other Reqs:
    Final:

Assigned By: SL….
    Due Date: 2014/05/07

SECONDARY OFFICE(S)
    SECONDARY OFFICE(S): 1
    Created Date: 2007/12/08
    Created By: ….
    Updated Date: 2010/05/21
    Updated By: ….
    RC Code: …
    Office Name: Ankara
    SECONDARY OFFICE(S): 2
    Created Date: 2010/05/21
    Created By: ….
    Updated Date: 2010/06/15
    Updated By: ….
    RC Code: ….
    Office Name: Centralized Intake Office

Status Date: 2013/11/02
    Updated By: EM…
    Due Date: 2013/08/13
    Assigned To: RC-6262
    Assigned By: C…
    Activity #: 1-1TSDYMW
    Total Points:
    WORK EXPERIENCE: 0
    WORK EXPERIENCE - LC
    WORK EXPERIENCE - LC: 0

Type: Security
    Status:
    Validity Date:
    Status Updated By: MP…
    Status Updated Date:
    Assigned By: C….
    Assigned To: RC-6262
    Due Date: :
    Activity #: 1-1TSDYMQ

SUB ACTIVITIES
    SUB ACTIVITIES: 1

Type: Security Screening
    Status:
    SII Indicator: Yes
    Validity Date:
    Status Updated By: ….
    Status Updated Date:
    Assigned To: RC-6031
    Assigned By: SL….
    Due Date: ;
    Activity #: 1-2T9XPZA

SUB ACTIVITIES: 2

Type: I
    Status:
    SII Indicator:
    Validity Date:
    Status Updated By: AW…
    Status Updated Date:
    Assigned To: RC-6031
    Assigned By: MP…
    Due Date: ;
    Activity #: 1-25HL7EJ

NOTES
    NOTES: 1
    Created Date: 2014/02/14 ..
    Created By: IM….
    Updated Date: 2014/02/14 …
    Updated By: IM…
    Restricted: No
    Label: Adm--
    Office: Paris
    Text: DOSSIER SCANNE ENVOYE POUR ENTREVUE DE CONSULTATION

NOTES: 2
    Created Date: 2013/11/19 03:49:42
    Created By: FF02852
    Updated Date: 2013/11/19 03:49:42
    Updated By: FF02852
    Restricted: No
    Label: General
    Office: Paris
    Text: RECEIVED RENEWED PPT FOR PA. UPDATED AND COPY ON FILE
    فایل کبکJuly2010تاریخ CSQوریل2012،دریافت مدارکدر سیدنیJuly2012،ایمیلفایل فدرالAUG2012،آپدیتپاریسApr2013،ایمیلمدیکال 22اکتبر2013،ایمیل مصاحبه دوم14جولای2014،مصاحبه دوم21آگوست2014،پاسریکویست12 ژانویه2015 (رشته6امتیازی-متاهل)

در مورد security office تاریخهاش اصلا مهم نیست.
    HIRV و Org Crime چکهای بعدی هست که برای همۀ کیسها انجام نمیگیره به تشخیص افسر بستگی داره.
    Misrepresentation برای مدیکالهایی باید انجام بگیره که احیانا نیاز به کار بیشتر یا نقص مدرک پزشکی داشته اند.
    2014/05/07 Due date تاریخ نهایی هست که تا اون موقع تصمیم گیری باید شده باشه ولی این تاریخ حتمی نیست ، بودند کسانیکه به دلایل مختلف تا 2 ماه بعد از تاریخشون یه مرحله رفتند جلوتر.
    Assigned To ها کد افسره خیلی اهمیت نداره.
    معمولا Security ها Due date ندارند باید افسر امنیتی تشخیص بده که پاس میکنید یا به بررسی بیشتر نیاز هست.
    به نظر من حداقل تا دیو دیتتون صبر کنید انشالا تا اون موقع کیستون به نتیجه رسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط grisly_hominid نمایش پست ها
    در مورد security office تاریخهاش اصلا مهم نیست.
    HIRV و Org Crime چکهای بعدی هست که برای همۀ کیسها انجام نمیگیره به تشخیص افسر بستگی داره.
    Misrepresentation برای مدیکالهایی باید انجام بگیره که احیانا نیاز به کار بیشتر یا نقص مدرک پزشکی داشته اند.
    2014/05/07 Due date تاریخ نهایی هست که تا اون موقع تصمیم گیری باید شده باشه ولی این تاریخ حتمی نیست ، بودند کسانیکه به دلایل مختلف تا 2 ماه بعد از تاریخشون یه مرحله رفتند جلوتر.
    Assigned To ها کد افسره خیلی اهمیت نداره.
    معمولا Security ها Due date ندارند باید افسر امنیتی تشخیص بده که پاس میکنید یا به بررسی بیشتر نیاز هست.
    به نظر من حداقل تا دیو دیتتون صبر کنید انشالا تا اون موقع کیستون به نتیجه رسیده.
    خيلي ممنون از توضيحاتتون، يه سوال مونده فقط، نوشته dossier scanne envoye pour entrevue de consultation كه مورخ ١٤ فوريه ٢٠١٤ هست، انگار تو اون تاريخ تصميم گرفته شده واسه مصاحبه اي كه يا هنوز اعلام نشده به من يا من اشتباها ايميلش رو دريافت نكردم. به نظر شما اينطور نيست؟ با توجه به اين احتمال ، ميگم شايد بهتر باشه پيكيري كنم.
    فایل کبکJuly2010تاریخ CSQوریل2012،دریافت مدارکدر سیدنیJuly2012،ایمیلفایل فدرالAUG2012،آپدیتپاریسApr2013،ایمیلمدیکال 22اکتبر2013،ایمیل مصاحبه دوم14جولای2014،مصاحبه دوم21آگوست2014،پاسریکویست12 ژانویه2015 (رشته6امتیازی-متاهل)

نقل قول نوشته اصلی توسط nili_1977 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از توضيحاتتون، يه سوال مونده فقط، نوشته dossier scanne envoye pour entrevue de consultation كه مورخ ١٤ فوريه ٢٠١٤ هست، انگار تو اون تاريخ تصميم گرفته شده واسه مصاحبه اي كه يا هنوز اعلام نشده به من يا من اشتباها ايميلش رو دريافت نكردم. به نظر شما اينطور نيست؟ با توجه به اين احتمال ، ميگم شايد بهتر باشه پيكيري كنم.
    اینکه تا حالا به شما خبر ندادند دلیلش بیشتر میتونه این باشه که تو نوبت هستید و چون هنوز تاریخی وجود نداره نمیتونن چیزی بهتون اعلام کنند. خیلی راغب هستید پیگیری کنید اصلا مساله ای نیست .

سلام. وقتتون بخیر.
    یک راهنمایی میخواستم در مورد کیپس (CAIPS) یا همون ATIP.
    من میخواستم بصورت آنلاین برای این موضوع اقدام کنم. توی فرمی که اسم و آدرس پستی و ایمیل میخواد، یه قسمتی گفته:

Select the category that best describes you
    که جواباش شامل اینهاست:
    Academia
    (Business (private sector
    Media
    Organization
    Member of the Public

سوالم اینه که
    ۱- آیا حتماََ باید برم پیش MP یا خودم هم میتونم اقدام کنم برای ATIP؟
    ۲- آیا من شامل Member of the Public میشم؟

Junior Member

سلام میشه یکی به زبان ساده بگه چطور میشه کیپس از داخل ایران گرفت ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آمار

سلام دوستان کسی اطلاع داره میگن چند مدل درخواست کیپس داریم یک مدل120دلاری یک مدل60 دلاری کسی اطلاع داره خواهشا بگویید بعد یک سوال دیگر آیا درخواست کیپس در روند کار تاثیر داره

Junior Member

سلام من دو هفته پیش درخواست کیپس دادم.دوستانی که جوابگرفتن معمولا چقدر طول می کشه. من شنیدم سه هفته ... ممکنه بیشتر از سه هفته بشه؟؟؟؟؟

آره عزیزم، مال من 4 هفته طول کشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)