صفحه 12 از 112 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    احتمالا همونه که دوستمون گفتن. ما سه نفریم شاید اون PT2 یعنی دو نفر دیگه هم در این پرونده هستن. شما هم سه نفر هستین؟
    بله ما هم سه نفریم.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    علی جون حق با شماست.در کیپس من زده 22 نوامبر مدارک رو گرفتن و 30 نوامبر رفته PPS و 7 دسامبر یکبار امتیاز رو دادن و یه بار دیگه هم 3 صفحه بعد ،بعد از اینکه نوشته File Bf ....23 /2 /2011 دوباره امتیازها رو آورده و در آخر هم Total رو نوشته. در ضمن علی جون،اون قسمت FEE PAID UNDER THE WRONG FILE NUMBER رو من ندارم.روزی که اقدام کردی در سال 2006 یه برگه کوچولو مثل رسید عابربانک بهت دادن که روش یه شماره داره.اگه هنوز داریش بیین اون شماره با شماره رسید توی کیپست یکیه؟ حالا اگر هم نباشه مشکلی نیست.خودشون اشتباه کردن و حالا هم متوجه شدن.در ضمن وقتی 10 ژانویه رفته PPS خوب مشخصه که رفته که امتیازت محاسبه بشه.دیگه این کار که تا آخر سال 2011 طول نمیکشه که.به نظر من چون پرونده های متقاضیان جدید 2010 هم اومد ورشو یهو سر اینا خیلی شلوغ شد.اگه 3-2 هفته دیر تر درخواست کیپس داده بودی الان خیالمون راحت بود.بیا سریع یه درخواست جدید با ایمیل بفرست برای اقوامتون و خیالمون رو راحت کن.
    راستی این آفیسر های خجسته ورشو شماره پاسپورت و تاریخ انقضای اون رو برای من و همسرم در فرم کیپس به روز نکردن و همون شماره های سال 2006 رو زدن!!
    یدفعه جواب دوستمون uxmal رو هم اینجا بدم که ما 2 نفریم ولی برای ما هم زده PT2.
    ساویز جان، شماره رسید رو چک کردم و همونه که تو کیپسم هم نوشته شده ولی فایل نامبری که موقع تشکیل پرونده تو سفارت تهران بهم دادن با شماره ای که دوهفته بعدش از سوریه برام اومد فرق داشت... تا حالا فکر میکردم همه همینجورین ولی ظاهرا اینم از مسائل اختصاصیه پرونده ی منه! ولی خداروشکر مشکلی بوده که خودشون مرتکب شدن و خودشون هم حلش کردن ظاهرا، چون هیچ وقت هیچ ایرادی ازش نگرفتن.
    برای من هم اطلاعات پاس رو به روز نکرده بودن ولی اسپل فامیلم رو بر اساس پاس جدید به روز کرده بودن!! (:
    من میترسم دوباره درخواست بدم بازم نتیجش همین باشه، برا همینم میخوام یکی دو ماهی صبر کنم ببینم تکلیف بقیه چی میشه... (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz university

علی جون چیزی که خیلی عجیبه اینه از ما اپدیت مدارک بخوان ولی یک سال بعد اونا رو بررسی کنن .یه خورده غیر منطقی به نظر نمیاد؟
    تاریخ شروع بروسه در دمشق:5 اکتبر 2006
    تاریخ ترانسفر فایل به ورشو:اپریل 2010
    تاریخ درخواست ابدیت از طرف ورشو :4اکتبر 2010
    تاریخ ارسال مدارک به ورشو:12 دسامبر

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehsh نمایش پست ها
    علی جون چیزی که خیلی عجیبه اینه از ما اپدیت مدارک بخوان ولی یک سال بعد اونا رو بررسی کنن .یه خورده غیر منطقی به نظر نمیاد؟
    چرا خیلی غیرمنطقیه ولی به نظرم اینا کلا چندان هم میونه ای با منطق ندارن که این یکی کارشون بخواد عجیب به نظر بیاد... ولی به هرحال امیدوارم که از هم دوره ای های ما هم افراد دیگه ای باشن که درخواست کیپس داده باشن و همین روزا خبرای خوب بهمون بدن از بررسی شدن امتیازاتشون...
    از دوستانی که اینجارو میخونن کسی هست که نیمه دسامبر به بعد آپدیتش رو فرستاده باشه و درخواست کیپس هم داده باشه؟
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    از دوستانی که اینجارو میخونن کسی هست که نیمه دسامبر به بعد آپدیتش رو فرستاده باشه و درخواست کیپس هم داده باشه؟
    علی جون یکی از دوستهای من که با من اپلای کرد و آپدیتشو دسامبر فرستاده ، تازه درخواست کیپس داده.6 هفته دیگه معلوم میشه .متاسفانه زمان زیادیه ولی خوب وقتی جوابش اومد اگه امتیازشو بررسی کرده بودند بهت خبر میدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

احتمالا همونه که دوستمون گفتن. ما سه نفریم شاید اون PT2 یعنی دو نفر دیگه هم در این پرونده هستن. شما هم سه نفر هستین؟
    بله دوستان ما هم سه نفریم و عین همین رو نوشتن.
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    علی جون یکی از دوستهای من که با من اپلای کرد و آپدیتشو دسامبر فرستاده ، تازه درخواست کیپس داده.6 هفته دیگه معلوم میشه .متاسفانه زمان زیادیه ولی خوب وقتی جوابش اومد اگه امتیازشو بررسی کرده بودند بهت خبر میدم.
    ممنون ساویز جان (:

دوستان من دارم مجددا فرم هارو پر میکنم که ایمیل کنم برای خواهرم تا بعدش تصمیم بگیرم که کی درخواست بدم دوباره. فقط این نتیجه ی کیپس من اینقدر عجیب بود که من رو به شک انداخته که نکنه تو پر کردن فرمهاش اشتباهی کرده بودم... یه کپچر از فرم IMM 5563 پیوست میکنم، دوستانی که واردن و نتیجه گرفتن از کیپسشون، لطف کنن یه نگاه بندازن بهش ببینن فقط همین دوتا تیک کفایت میکرده دیگه؟ بقیه جاهاشم که هرجا لازم بوده اطلاعات خودم و خواهرم رو نوشته بودم و به همراه فرم 5475 فرستاده بودم...
    ممنون (:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 5563.JPG (63.7 کیلوبایت, 78 views)

Senior Member

ما 2 نفر هستیم ولی برای ما هم نوشته PT2 .فکر نمیکنم ربطی به تعداد نفرات داشته باشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    یه کپچر از فرم IMM 5563 پیوست میکنم، دوستانی که واردن و نتیجه گرفتن از کیپسشون، لطف کنن یه نگاه بندازن بهش ببینن فقط همین دوتا تیک کفایت میکرده دیگه؟ بقیه جاهاشم که هرجا لازم بوده اطلاعات خودم و خواهرم رو نوشته بودم و به همراه فرم 5475 فرستاده بودم...
    ممنون (:
    علی جون من همین جوری پر کردم.در پایین اون فرم 5563 هم اسم و آدرس خواهر رو نوشتم.که میدونم شما هم همین کار رو کردی.به همراه 5475 فرستادم رفت.

Senior Member

اینجوری که من فهمیدم تا ماههای فوریه و مارچ داشتن پرونده هایی رو بررسی میکردند که تا ماه نوامبر آپدیت کرده بودند . دوستانمون که متاسفانه رد شدند مثل BabakChemst و Sah80 هردو در نوامبر آپدیت کرده بودند و 27 مارچ هم در سایت دسیژن مید شدند .من و آقای Uxmal هم که هردو نوامبر آپدیت کرده بودیم.پس به نظر من نتیجش اینه که دوستانی که تا نوامبر آپدیت کردند و تا الان جواب ردی نگرفتند ،تقریبا دیگه الان خیالشون راحت باشه.نتیجه دیگه اینه که به نظر من الان دارند پرونده هایی رو امتیاز دهی میکنند که در دسامبر آپدیت کردند.حتی به نظر من الان دیگه امتیازهای دسامبری ها رو هم دادند.به نظر من دوستان دسامبری که در مدت یکی دو هفته گذشته درخواست کیپس داده باشند و تا 4-3 هفته دیگه جواب کیپسشون میاد ، امتیاز بهشون تعلق گرفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)