صفحه 13 از 112 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master's Degree in Biomechanical Engineering,University of western Ontario

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

سلام من قصد دارم کیپس 40$ بدم

1) اگر دوستان راجع به این مدل کیپس که از طریق Caips.ca انجام میشه اطلاعی دارند لطفا به منم هم بفرمایید
    2) دوستانی که وکیل دارند، وکلا در مورد کیپس چه نظری دارند. ممنون

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrany نمایش پست ها
    سلام من قصد دارم کیپس 40$ بدم

1) اگر دوستان راجع به این مدل کیپس که از طریق Caips.ca انجام میشه اطلاعی دارند لطفا به منم هم بفرمایید
    2) دوستانی که وکیل دارند، وکلا در مورد کیپس چه نظری دارند. ممنون
    شما مطالب همون سایت caips.ca رو بخونید همه چیز رو خیلی واضح توضیح داده. باید یک فایل پی دی اف رو از اون سایت بگیرید، دو صفحه آخرشو تکمیل و امضا کنید و واسشون بفرستید، بعد هزینه 40 دلار رو (دلار کاناداست) با پی پال پرداخت کنید تا درخواست شما را ارسال کنن. بین 6 تا 8 هفته بعد هم جواب داده میشه.
    من دقیقاً 10 مارس درخواست دادم، 22 آوریل جواب رو تحویل گرفتم از طریق همون سایت.

پی پال البته در ایران کار نمی کنه بنابراین برای پرداخت با پی پال از دوستان یا بستگان در خارج کمک بگیرید و اگر امکانش نبود، شرکت های داخلی زیادی هستن که از حساب خودشون براتون پرداخت می کنن و صد البته کارمزد مخصوص به خودشون رو می گیرن. من هیچ شرکت خاصی رو معرفی یا توصیه نمی کنم، سرچ کنید خیلی زیاد هستن حتی بالای صفحات همین فورم ها تبلیغات می دن.

به نظر من زیاد هم به نظر وکلا درباره کیپس اعتنا نکنید چون تا اونجا که من در این فوروم از گفته های دوستان وکیل دار دیدم، تقریباً همشون مخالف گرفتن کیپس هستن در صورتی که اصلاً و ابداً هیچ تاثیری در کار پرونده شما نداره و اصلاً از یک مرجع دیگه این گزارش گرفته می شه.
    ویرایش توسط uxmal09 : April 26th, 2011 در ساعت 07:50 AM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس (Caips.ca) و تفسیر پاسخ های ان

ببخشید میشه آدرس فرم consent رو اینجا بگذارید . قبلاً متشکرم
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    ببخشید میشه آدرس فرم consent رو اینجا بگذارید . قبلاً متشکرم
    Voila
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/imm5475e.pdf
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

دوستان آیا درخواست برای Caips اگر 1 سال از زمان دریافت فایل نامبر دوم گذشته باشه، توصیه میشه؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mbastudies نمایش پست ها
    دوستان آیا درخواست برای Caips اگر 1 سال از زمان دریافت فایل نامبر دوم گذشته باشه، توصیه میشه؟
    به نظر من که زمان مناسبیه، ضمن اینکه کیپس گرفتن کلا مشکلی ایجاد نمیکنه که بخواین نگران زمانش باشین...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

دوستان من براي كبك اقدام كردم و فايل نامبر فدرال رو دارم و منتظر مديكال هستم . مي خواستم وضعيت پرونده را از اين طريق پيگيري كنم . شما اطلاع دارين كه اينگونه پرونده ها رو هم جواب ميدن ؟
    پرونده : دیمند تاریخ مصاحبه :18 /10/2010 فایل نامبر فدرال :12/1/2011 ايميل مدیکال :22/6/2011 پاس ريكوئست : 16/8/2011

ApplyAbroad Superstar

کسی از دوستان نتیجه کیپس نگرفته اخیرا؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

دوستان من اخیرا درخواست دادم و پروندم مربوط به بعد فوریه 2008 است.تا الان کاری رو پرونده نکردن ولی در تطبیق اسکن فایلهای ارسالی با مدارک من مدرارک مربوط به اثبات خویشاوندیم نیست در صورتی که من فرستاده بودم(همراه با سایر مدارک)ایا این مسئله طبیعی یا خیر وباید چیکار کنم
    ممنون میشم اگه کسی جوابی بده

نقل قول نوشته اصلی توسط mirijamal نمایش پست ها
    دوستان من اخیرا درخواست دادم و پروندم مربوط به بعد فوریه 2008 است.تا الان کاری رو پرونده نکردن ولی در تطبیق اسکن فایلهای ارسالی با مدارک من مدرارک مربوط به اثبات خویشاوندیم نیست در صورتی که من فرستاده بودم(همراه با سایر مدارک)ایا این مسئله طبیعی یا خیر وباید چیکار کنم
    ممنون میشم اگه کسی جوابی بده
    لطفا اطلاعات پرونده ی خودتان را کامل بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)