صفحه 2 از 112 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

در سایت www.caips.ca در پائین صفحه ما رو میرسونه به فایل زیر :

CAIPS FileCheck Application Kit

که فرم IMM 5475 (10-2001) E است و همون روش 40 دلاریه برای کسانی مثل من که دوست ندارن مزاحم فامیل بشن !
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

Junior Member

درود به دوستان گرامي

كسي ميدونه توي اطلاعاتي كه در CAIPS مياد چيزي هم از اينكه نامه مديكال رو ارسال كردند يا نكردند هست يا نه؟
    31 اكتبر 2005 تشكيل پرونده در دمشق، 22 ژوئن 2009 ارسال پرونده به ورشو، 4 دسامبر 2009 ارسال آپديت به ورشو، 21 آگوست 2011 دريافت و 5 اكتبر ارسال مديكال، 5 ژانويه 2012 پاس ريكوست، 21 ژانويه 2012 ارسال پاسپورتها، 7 فوريه 2012 دريافت پاسپورتهاي ويزا شده

Junior Member

دوستان براي تفسير نتايج به اين لينك مراجعه نماييد:
    http://immigrationguides.com/content/view/203/110/
    31 اكتبر 2005 تشكيل پرونده در دمشق، 22 ژوئن 2009 ارسال پرونده به ورشو، 4 دسامبر 2009 ارسال آپديت به ورشو، 21 آگوست 2011 دريافت و 5 اكتبر ارسال مديكال، 5 ژانويه 2012 پاس ريكوست، 21 ژانويه 2012 ارسال پاسپورتها، 7 فوريه 2012 دريافت پاسپورتهاي ويزا شده

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ikparsi نمایش پست ها
    درود به دوستان گرامي

كسي ميدونه توي اطلاعاتي كه در CAIPS مياد چيزي هم از اينكه نامه مديكال رو ارسال كردند يا نكردند هست يا نه؟
    قاعدتا باید باشه

ApplyAbroad Veteran

اینم یه لینک دیگه واسه تقسیر پاسخهای کیپس:

http://www.immigration.ca/discussion...4&whichpage=36

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

سلام
    من زمانی که فرم خای اوليه مهاجرت رو پر کردم از آنها کپی نگرفتم و حالا نگرانم که وقتی از من update بخوان من متناقض بنويسم .
    برای همين شروع کردم به email زدن به روشو که من کپی فرم هايی که پر کردم رو می خوام و آنها نهايتا به من گفتن که
    Please note that copies of documents from a file can be requested under the Access to Information Act. Please visit the following website for more information: http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5563B.pdf .
    حالا تو اين فرم که در واقع مربوط به CAIPS رفتم و ديدم در بخض اصلی داره که Access to Information Act که اين 5$ هزينه داره و privacy Act داره که free و در زير هر دو بخش گزينه Recieve copies of the record داره حالا من نمی دونم کدام بخش رو بايد بزنم؟
    سوال بعدی هم اينکه ظاهرا با credit card نمی شه اين 5$ رو داد آیا من می توانم از پدرم که در کانادا هست بخوام برام money order بگيره با پست بفرست من از ايران باز پست کنم کانادا یا اينکه من فرم زو پر کنم بفرستم برای اونها بعد اونها با money order از همون داخل کانادا پست کنن ؟ اين که از داخل کانادا پست بشه مشکلی نداره؟
    و آخر اينکه جواب رو چه جوری می دن؟ با پست می دن به يک آدرسی داخل کانادا؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط misha10681 نمایش پست ها
    سلام
    من زمانی که فرم خای اوليه مهاجرت رو پر کردم از آنها کپی نگرفتم و حالا نگرانم که وقتی از من update بخوان من متناقض بنويسم .
    برای همين شروع کردم به email زدن به روشو که من کپی فرم هايی که پر کردم رو می خوام و آنها نهايتا به من گفتن که
    Please note that copies of documents from a file can be requested under the Access to Information Act. Please visit the following website for more information: http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5563B.pdf .
    حالا تو اين فرم که در واقع مربوط به CAIPS رفتم و ديدم در بخض اصلی داره که Access to Information Act که اين 5$ هزينه داره و privacy Act داره که free و در زير هر دو بخش گزينه Recieve copies of the record داره حالا من نمی دونم کدام بخش رو بايد بزنم؟
    سوال بعدی هم اينکه ظاهرا با credit card نمی شه اين 5$ رو داد آیا من می توانم از پدرم که در کانادا هست بخوام برام money order بگيره با پست بفرست من از ايران باز پست کنم کانادا یا اينکه من فرم زو پر کنم بفرستم برای اونها بعد اونها با money order از همون داخل کانادا پست کنن ؟ اين که از داخل کانادا پست بشه مشکلی نداره؟
    و آخر اينکه جواب رو چه جوری می دن؟ با پست می دن به يک آدرسی داخل کانادا؟
    این فرمها بایستی حتما از کانادا پست بشه و جوابش هم به ادرس کانادا ارسال میشه. بایستی فرمها رو پر کنید و به ادرس پدرتون ارسال کنید پدرتون هم باید مانی اردر 5 دلاری رو با اون فرمها بفرستند. در خصوص دریافت کپی هم نمی دانم ولی شما هردوشو تیک بزن ببین چی میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

دوستانی که CAIPS درخواست داديد معمولا چند وقت رسيده؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط misha10681 نمایش پست ها
    دوستانی که CAIPS درخواست داديد معمولا چند وقت رسيده؟
    معمولا دو ماهی طول می کشه تا بیاد
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

احسان جان در مورد پر كردن فرم كيپس در قسمت access to information و privacy act چي رو علامت زديد ؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)