صفحه 51 از 112 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    درخواست کیپس تاثیری نداره و با توجه به اینکه اطلاعات از طریق سیستم مرکزی کامپیوتری اخذ می شه اصلا فکر کنم آفیسر پرونده و ورشو اصلا هم خبر دار نمی شن
    .
    بله فکر می کنم شغلهایی که Regulate هستند باید ارزیابی بشه، البته فکر می کنم وقتی رسیدیم کانادا باید دنبالش بریم
    من دیروز از طریق سایت www.lawpoint.ca درخواست کیپس دادم. که هزینش 25 دلاره. البته تا حالا ندیدم کسی از این سایت گرفته باشه و بنابراین توصیه نمی کنم اما تو فروم canadavisa دیدم که گفتن این سایت قابل اعتماد هستش. خیلی هم مراحلش ساده بود. به هر حال اینو برا این گفتم که بگم توی قسمت FAQ همین سایت http://www.visafile.info/ در جواب سوال اینکه آیا کیپس گرفتن تاثیری در روند پرونده داره یا نه، چیزی گفته که در نوع خودش جالب بود و دیدم بد نیست اینجا مطرح کنم. گفته:

Requesting information won't have any negative impact on your immigration case since such requests are absolutely legal under the Access to Information Act.
    In fact requesting visa file records often triggers some action in the case — many people request CAIPS/GCMS information more than once and share their experience demonstrating that requests are often followed by officers' decisions, inquiries, checks and so on.
    It is not uncommon that applicants request their visa file information 5 and more times during the period when the application is being processed.

البته شاید برای تبلیغ خودشون گفته اما من حس ششم می گه کسایی که تو مرحله ای هستن که بیشتر از دو ماه از اینپراسسشون گذشته شاید اگه پیگیری کنن و کیپس بگیرن پروندشون بیاد رو یا به قول این سایته trigger بشه و زودتر برن مرحله بعد. شاید، شایدم نه. به هر حال ارزش try کردن رو داره.
    Slow down. Calm down. Don't worry. Don't hurry. Trust the process

Junior Member

سلام
    دوستانی که کیپس درخواست داده اند، لطفاً شماره فرم هائی که باید تکمیل بشه رو جهت اطمینان معرفی کنند. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_320 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که کیپس درخواست داده اند، لطفاً شماره فرم هائی که باید تکمیل بشه رو جهت اطمینان معرفی کنند. ممنون
    2 تا فرم هست:
    IM5563
    IM5475

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    اگر با همین عنوان شغلی اقدام کرده ابد بله کد ایشان ۴۱۳۱ است. در ایکس کد دیده نمی شود و فقط زمان دریافت مدارک و زمان این پروسس شدن و تصمیم گیری های نهایی در مورد وضعیت پرونده منعکس می شود. چون حدس می زنم وکیل دارید بد نیست که اولا با شماره پرونده تان به ایکس سر بزنبد ببنید برای شما چه اتفاقی افتاده است و بخواهید که برایتان کیپس سفارش دهد تا دقیق تر جزییات مواردی که برایتان منظور شده است را ببنید
    دوست عزیزم امروز زنگ زدم به وکیلم گفتم کیپس میخوام گفت 200 دلار هزینه داره و در ضمن شما نیازی ندارین نمی دونم چرا؟؟؟؟؟؟؟
    بهش گفتم که من تو سایتش یه قیمت دیگه دیدم گفت پس برین خودتون اقدام کنین کلا من اشتباه کردم که وکیل گرفتم که 4500 دلار هم بهش دادم چون هیچ کاری برامون نکرده هیچ کاری اینو میگم چون تو تمام این مدت من از دوستان خوبم توی این فروم خیلی چیزا یاد گرفتم که وکیلم اصلا بهم راهنمایی نکرده ایشون جز نمی دونم چیزی تحویل بنده نداده

Junior Member

سلام پیمان خان، خیلی ممنون از راهنمای هاتون. من هرچی توی وب سایت CIC نگاه میکنم برای درخواست کیپس جائی پیدا نمیکنم . میشه راهنمای کنید کجای وب سایت مهاجرته کانادا رو باید برام تا درخواست کیپس بدم. خیلی ممنون
    ویرایش توسط Mehdi79 : April 24th, 2012 در ساعت 12:28 AM دلیل: حذف نقل قول

نقل قول نوشته اصلی توسط rgha نمایش پست ها
    سلام پیمان خان، خیلی ممنون از راهنمای هاتون. من هرچی توی وب سایت CIC نگاه میکنم برای درخواست کیپس جائی پیدا نمیکنم . میشه راهنمای کنید کجای وب سایت مهاجرته کانادا رو باید برام تا درخواست کیپس بدم. خیلی ممنون
    لینک مربوط به کیپس در سایت cic

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    2 تا فرم هست:
    IM5563
    IM5475
    سلام، حتی کسی‌ که متقاضی یه اصلی‌ است، و خودش ساکن کانادا است هم باید این فرم ۵۴۷۵ رو هم پر کنه؟ من فقط فرم ۵۵۶۳ رو پر کردم و با روش ۵ دلاری از خود سایت CIC/ که در زیر هم آوردم اقدام کردم.
    http://www.cic.gc.ca/english/department/atip/index.asp

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط montazerifarsh نمایش پست ها
    دوست عزیزم امروز زنگ زدم به وکیلم گفتم کیپس میخوام گفت 200 دلار هزینه داره و در ضمن شما نیازی ندارین نمی دونم چرا؟؟؟؟؟؟؟
    بهش گفتم که من تو سایتش یه قیمت دیگه دیدم گفت پس برین خودتون اقدام کنین کلا من اشتباه کردم که وکیل گرفتم که 4500 دلار هم بهش دادم چون هیچ کاری برامون نکرده هیچ کاری اینو میگم چون تو تمام این مدت من از دوستان خوبم توی این فروم خیلی چیزا یاد گرفتم که وکیلم اصلا بهم راهنمایی نکرده ایشون جز نمی دونم چیزی تحویل بنده نداده
    برای من خیلی جالب است که این وکلا در مقابل گرفتن کیپس مقاومت می کنند. چون برای کیپس ۵ دلاری ۲۰۰ دلار پول می گیرند بعد هم اصلا ویزا آفیس از اینکه شما درخواست کیپس داده اید مطلع نمی شود و این کار توسط آفیس اصلی دز اتاوا انجام می شود و از این نظر هم که ضرری ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    برای من خیلی جالب است که این وکلا در مقابل گرفتن کیپس مقاومت می کنند. چون برای کیپس ۵ دلاری ۲۰۰ دلار پول می گیرند بعد هم اصلا ویزا آفیس از اینکه شما درخواست کیپس داده اید مطلع نمی شود و این کار توسط آفیس اصلی دز اتاوا انجام می شود و از این نظر هم که ضرری ندارد.
    من هم اصلا نمی فهمم چرا وکیلها از درخواست کیپس به هر بهانه ای هم که شده طفره می رن!!!!!
    شاید یک ماه التماس کردم تا آخر قبول کرد درخواست بده!! اینقدر مقاومت می کرد که فکر کردم یک سوتی داده و می ترسه توی کیپس صداش در بیاد
    همه دوستهام هم که همین درخواست رو داشتند همین مشکل رو با وکیلشون داشتن

Junior Member

اين هم متن ايميل :

Thank you for requesting your CAIPS/GCMS file from visafile.info.

You should receive the requested information in 45 days.
    Please do not inquire about the status of your request within 45 days.
    We have no current information or updates about your request, and are unable to provide such information.

Please read the instructions below to complete your CAIPS/GCMS request.
    Your order cannot be processed until you complete the steps below.

• Print the attached consent form. You may need to install free Adobe Reader application to do it.
    • All applicants who are 18 years of age or older must sign the printed form where indicated.
      By signing the form you authorize a third party to receive your immigratiton file for you.
    • Scan the signed form or take a picture with a digital camera. Make sure that all text is readable on the resulting image.
    • E-mail the image as an attachment to info@visafile.info.
    • If you don't receive a confirmation e-mail within one business day, please contact us and/or try sending your e-mail from a different address, if possible.

Please be advised, that majority of CAIPS/GCMS orders are fulfilled within 42 to 45 days from the date when the properly signed consent form is received by us.
    We have no control over the process once we send the request on your behalf, and we cannot speed things up. We shall email your CAIPS/GCMS file to you the same day we receive it.
    In some very rare cases processing office may legally delay release of your file. In such case we shall receive a delay notification from processing office, and immediately inform you about the delay.
    Regards,
    visafile.info team.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)