صفحه 9 از 112 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1120

موضوع: درخواست کیپس (CAIPS) و تفسیر پاسخ های آن

پیش فرض پاسخ : درخواست کیپس و تفسیر پاسخ های ان

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    چرا آخر امسال! 2011-12-31 !!
    من واقعا درک نمیکنم که چرا نتیجه ی کیپسم اینجوری شده!
    واقعا عجیبه. نمی خواهین از خودشون بپرسین؟ شاید اشتباهی پیش اومده باشه

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
    واقعا عجیبه. نمی خواهین از خودشون بپرسین؟ شاید اشتباهی پیش اومده باشه
    آخه چیزی نیست که بخوان اشتباه کرده باشن. فقط نتیجه ای که از جستجوی پرونده من، کامپیوتر بهشون داده رو چاپ کردن و فرستادن، یعنی اصلا خطای انسانی یه جورایی اینجا دخیل نیست...
    ولی به هرحال تو صفحه ی اولش یه لینک دادن که میتونی از این طریق اعتراض کنی ولی کلا فکر کنم اگه یه درخواست جدید بدم بهتر باشه... فقط منتظرم ببینم کس دیگه ای هم هست که پرونده اش اوایل 2011 رفته باشه زیر دست آفیسرش و تو نتیجه کیپسش نمراتش مشخص شده باشن یا نه. تا بعد دوباره درخواست بدم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

آخه چیزی نیست که بخوان اشتباه کرده باشن. فقط نتیجه ای که از جستجوی پرونده من، کامپیوتر بهشون داده رو چاپ کردن و فرستادن، یعنی اصلا خطای انسانی یه جورایی اینجا دخیل نیست...
    ولی به هرحال تو صفحه ی اولش یه لینک دادن که میتونی از این طریق اعتراض کنی ولی کلا فکر کنم اگه یه درخواست جدید بدم بهتر باشه... فقط منتظرم ببینم کس دیگه ای هم هست که پرونده اش اوایل 2011 رفته باشه زیر دست آفیسرش و تو نتیجه کیپسش نمراتش مشخص شده باشن یا نه. تا بعد دوباره درخواست بدم.
    می دونم. منظورم اینه که بالاخره یه نفر این اطلاعات و BFD رو وارد سیستم کرده دیگه مگه نه؟ خوب تو این مرحله ممکنه اشتباه شده باشه یا مرحله قبل از اون مثل تعیین BFD توسط افیسر یا هر کسی که مسئول این کاره. درست میگم؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

می دونم. منظورم اینه که بالاخره یه نفر این اطلاعات و BFD رو وارد سیستم کرده دیگه مگه نه؟ خوب تو این مرحله ممکنه اشتباه شده باشه یا مرحله قبل از اون مثل تعیین BFD توسط افیسر یا هر کسی که مسئول این کاره. درست میگم؟
    آره امیدوارم که واقعا اشتباهی پیش اومده باشه تا نتیجه ی واقعیم این باشه... به هرحال باید چند وقت دیگه دوباره درخواست بدم ببینم تغییری حاصل شده یا نه (:
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

آره امیدوارم که واقعا اشتباهی پیش اومده باشه تا نتیجه ی واقعیم این باشه... به هرحال باید چند وقت دیگه دوباره درخواست بدم ببینم تغییری حاصل شده یا نه (:
    راستی یک چیزی یادم اومد شاید به دردتون بخوره. من قبل از دریافت نامه آپدیت سفارش کیپس داده بودم. توی اون کیپس همه امتیازات صفر بود غیر از سن که 10 بود. از خانمی که کیپس رو برام گرفته بود و ضمنا با تفسیر آن هم آشنا بود، پرسیدم موضوع چیست؟ گفت این default سیستمه و هنوز امتیازی به شما داده نشده. شاید در مورد شما هم همینطور بوده باشه. یعنی در زمان ارسال کیپس هنوز هیچ کاری انجام نشده بوده و طبیعتا این default سیستم بوده که به شما 10امتیاز داده. دیگر اینکه شاید BFD هم BFD واقعی نبوده بلکه اونم default سیستم بوده. پس همونطور که خودتون فرمودید بهتره در زمان مناسب دوباره تقاضای کیپس بدین.
    با احترام

Senior Member

من اطلاعات زری و ساویز رو که بررسی کردم خلاصه اش حدودا این میشد:
    زری: رسیدن مدارک: 12 نوامبر / بررسی: 24 نوامبر (12 روز بعد)
    ساویز: رسیدن مدارک: 20 نوامبر / بررسی: 7 دسامبر (18 روز بعد):
    سلام علی جون.من اطلاعات رو تصحیح کردم در تاپیک ورشو.امتیازو 30 نوامبر 2010 دادند.ببین برادر اصلان نگران نباش .اولا اون نوشته مدیکال در 4-3 سال آینده رو برای من هم نوشته.فکر کنم یه چیز روتین هستش و مربوط به قبله.دوما شماپروندتون خورده به تعطیلات سال میلادی برای همین امتیازتون رو هنوز نداده بودند به نظر من.بعدش هم به اون تاریخ آخر 2011 هم به نظر من زیاد توجه نکن.این احتمالا مربوط به قبله و بعد از دادن امتیازتون باید ببینی BF شما کی هستش.در نهایت یه کیپس دیگه بدید و خیال خودتونو راحت کنید.موفق باشی.
    پی نوشت :در مورد کیپس سرکار خانم زری هم اینکه با توجه به پرس و جویی که من کردم اون MPM کد آفیسر بررسی کننده پرونده شماست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

سلام به همه
    من بخش کیپس رو خوندم ولی واقعیتش چیزی درباره اون دستگیرم شند. برای همین اینجا سوالمو مطرح می کنم. لطفا راهنمائیم کنید:
    1- کیپس چیه و برای ما که پرونده مون سیمپلیفاید و قبل از 2008 کاربردی داره؟
    شروع پروسه در دمشق :10سپتانبر 2006
    درخواست آپديت از طرف ورشو : 23 سپتامبر 2010/ تحويل مدارك : 1نوامبر 2010
    دريافت مديكال : 24 آگوست2011 / ارسال مديكال :اول سپتامبر
    ارسال پاسپورت:16 مارس2012 / دریافت ویزا: 20می 2012

Senior Member fanta آواتار ها

کیپس (Caips) سرویسی است که بر حسب تقاضای کاندید مهاجرت و ارسال وجه مربوطه انجام میشود، در این سیستم پاسخ شما بصورت خروجی سیستم کامپیوتری اداره مهاجرت عرضه میشود که حاوی تعدادی از کدهای خلاصه شده جهت ارجاع به پرونده میباشد و جهت متوجه شدن معنی آن می توانید از سایت http://immipedia.ca/CAIPS_Codes استفاده کنید که معانی بیشتر کدها رو داره. برای دریافت کیپس باید حتما کسی را در کانادا داشته باشید که از طرف شما درخواست بدهد. ضمنا موسساتی هستند که اینکار را میکنند و تفسیر رو هم براتون میفرستند که هزینه بالاتری طلب میکنند و من به شخصه (فقط نظر شخصی!) پیشنهادشون نمیکنم. نهایتا حسن کیپس اینه که با پرداخت هزینه کمی از وضعیت پرونده خودتون تا لحظه صدور کیپس مطلع میشید.
    اگه سوالی بود بفرمایید.
    Don't feed the trolls

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz university

سلام .من هم مثل دوستمون علي اقا فكر كنم پروندم توي سال 2011 رفته باشه زير دست افيسر .وكيلم حاضر نيست برام كيپس بده واقوام هم توي كانادا ندارم به نظرتون راهي براي دادن كيپس هست يا نه؟
    تاریخ شروع بروسه در دمشق:5 اکتبر 2006
    تاریخ ترانسفر فایل به ورشو:اپریل 2010
    تاریخ درخواست ابدیت از طرف ورشو :4اکتبر 2010
    تاریخ ارسال مدارک به ورشو:12 دسامبر

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

راستی یک چیزی یادم اومد شاید به دردتون بخوره ... شاید در مورد شما هم همینطور بوده باشه. یعنی در زمان ارسال کیپس هنوز هیچ کاری انجام نشده بوده و طبیعتا این default سیستم بوده که به شما 10امتیاز داده. دیگر اینکه شاید BFD هم BFD واقعی نبوده بلکه اونم default سیستم بوده. پس همونطور که خودتون فرمودید بهتره در زمان مناسب دوباره تقاضای کیپس بدین.
    با احترام
    نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    سلام علی جون.ببین برادر اصلان نگران نباش .اولا اون نوشته مدیکال در 4-3 سال آینده رو برای من هم نوشته.فکر کنم یه چیز روتین هستش و مربوط به قبله.دوما شماپروندتون خورده به تعطیلات سال میلادی برای همین امتیازتون رو هنوز نداده بودند به نظر من.بعدش هم به اون تاریخ آخر 2011 هم به نظر من زیاد توجه نکن.این احتمالا مربوط به قبله و بعد از دادن امتیازتون باید ببینی BF شما کی هستش.در نهایت یه کیپس دیگه بدید و خیال خودتونو راحت کنید.موفق باشی.
    ممنونم از شما (: هیچی به اندازه ی این حرفای امیدوارکننده اینجور موقع ها به کار آدم نمیاد (:

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehsh نمایش پست ها
    سلام .من هم مثل دوستمون علي اقا فكر كنم پروندم توي سال 2011 رفته باشه زير دست افيسر .وكيلم حاضر نيست برام كيپس بده واقوام هم توي كانادا ندارم به نظرتون راهي براي دادن كيپس هست يا نه؟
    من واقعا خداروشکر میکنم که وکیل ندارم وقتی وکلای شما و بعضی دیگه از دوستان رو میبینم (: شما میتونین از خدمات این سایت استفاده کنین : http://www.caips.ca فقط یه 40 دلاری آب میخوره براتون...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)