صفحه 2 از 48 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 471

موضوع: لاتاری 2012

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2012

به طور تقريبي و با شماره كيس معمولي يك سال ! نگاه كنيد شما وقتي براي لاتاري 2012 ثبت نام كنيد و برنده بشيد تا آخرين روزهاي سال 2012 وقت داريد كه ويزاتون رو بگيريد...اگر نشد يعني همه چيز پريد ! اين طول كشيدن ميتونه به خاطر كليرنس باشه و يا هر چيز ديگه !
    بدرود
    ویرایش توسط sardarafra : September 26th, 2010 در ساعت 12:16 PM
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Member GODO آواتار ها

اين طور كه معلومه از 5 اكتبر تا 3 نوامبر سايت دي وي لاتاري براي ثبت نام 2012 باز مي شود ...فرصت را از دست نديد !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Post-doc at Tübingen

سلام من سایتو چک کردم اما در مورد عکس اخر نفهمیدم باید 4*3 باشه یا 4*6 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نوشته کیفیت عکس 600 در 600 پیکسل باشه و حجم فایل بیشتر از مقدار گفته شده نباشه
    لطفا کمک کنید؟؟ پشت زمینه مهم نیست چه رنگ باشه ؟

Junior Member

مثل اینکه bulletin اکتبر هم اومده و اولین گروه از قبول شدگان DV-2011 کارنت شدن. من یه سوال داشتم. این عددی که بر اساس اون باید چک کنیم کارنت شدیم یا نه کجاست؟ حدسم اینه که باید 5 شماره آخر کیس نامبر باشه. درسته؟ الان تو سایت نوشته که تا شماره 9000 کارنت شدن. این یعنی چی؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

سلام من سایتو چک کردم اما در مورد عکس اخر نفهمیدم باید 4*3 باشه یا 4*6 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نوشته کیفیت عکس 600 در 600 پیکسل باشه و حجم فایل بیشتر از مقدار گفته شده نباشه
    لطفا کمک کنید؟؟ پشت زمینه مهم نیست چه رنگ باشه ؟
    عکس باید 5*5 باشه که میشه همون 600*600

زمینه هم روشن باید باشه

Junior Member

من الان در آمریکا درس میخونم حالا اگه در لاتاری شرکت کنم و فرضا برنده بشم چطور میتونم ویزا بگیرم؟ یعنی باید از آمریکا خارج بشم یا همینجا میشه اقدام کرد؟

Junior Member

سلام به همه

۲ تا سوال راجع به لاتاری داشتم. ممنون میشم دوستان با تجربه نظر کارشناسی شونو لطف کنن،

۱- اگر انشاالله لاتاری رو قبول شدیم و رفتیم آمریکا و گرین کارتمونو هم گرفتیم، حتما دیگه باید بعدش بمونیم تو آمریکا یا اینکه میتونیم برگردیم و کارامونو راستو ریست کنیم و مثلا ۳-۲ سال بعدش برای همیشه برگردیم آمریکا؟

۲- من الان تو استرالیا هستم و از اینجا می‌خوام اقدام کنم. میخواستم ببینم اگر خدا بخواد و قبول بشم، گواهی سؤ پیشینه رو کی‌ باید بگیرم. ( آیا اصلا سؤ پیشینه لازمه؟ )چون ایران نیستم گرفتن سؤ پیشین از طریقه سفارت ایران در استرالیا انجام می‌شه که واقعا مصیبت عظیمیه و 5-4 ماه هم طول میکشه ... می‌خوام ببینم دقیقا برای لاتاری سؤ پیشینه کی‌ لازمم می‌شه چون انشاالله
    تو ۱ سال آینده یه سفری دارم به ایران که همونجا تو ایران راحت سؤ پیشینمو میگیرم.

بازم ممنون. انشاالله که هممون قبول بشیم!
    ویرایش توسط golnaz : October 9th, 2010 در ساعت 11:49 AM دلیل: rephrasing

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Post-doc at Tübingen

سلام ببخشید میخواستم بدونم خانم ها عکسشون با حجابه براشون مشکله یا نه ؟

با سلام به همه دوستان
    سوال من اینه که
    1- در جواب این سوال( Are you claiming eligibility based on the country where you were born) باید yes بزنیم یا no?
    اگه ممکنه راهنمایی کنید با تشکر

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    سوال من اینه که
    1- در جواب این سوال( Are you claiming eligibility based on the country where you were born) باید yes بزنیم یا no?
    اگه ممکنه راهنمایی کنید با تشکر
    اگر متولد ايران هستيد و از سهميه ي ايران براي قرعه كشي استفاده مي كنيد گزينه ي YES رو بزنيد
    چارلز بوکوفسکی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)