صفحه 4 از 48 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 471

موضوع: لاتاری 2012

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط jey53 نمایش پست ها
    سلام و ممنونم از زحمات شما عزيزان .
    سوال اينكه من فرم هاي لاتاري امسال رو پر كردم هم براي خودم و هم براي همسرم و شماره پيگيري و ... بهم داد و پرينت هم گرفتم . فقط اينكه من ايران زندگي و شنيدم كه بايد آدرس رو به فارسي مي نوشتيم . آيا درسته و اينكه اگه آره امكان ويرايش فرم ها وجود داره ؟ من آدرس رو لاتين نوشتم به مشكل بر نمي خورم ؟
    مرسي از راهنمائياتون
    نه دوست عزيز !
    اين چه حرفيه ! كار درست رو شما كرديد و كسي كه آدرسش رو به فارسي نوشته بايد نگران باشه ...البته امسال اين قانون اجباري شده كه شما آدرس ميلتون رو وارد كنيد ...چون ديگه نامه نمياد ...و همه از طريق سايت خبر دار ميشن ...
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jey53 نمایش پست ها
    بازم سلام.الان متوجه شدم كه مدرك تحصيليم فوق ديپلمه و لي اشتباهي ليسانس رو انتخاب كردم . چه اتفاقي مي افته ؟
    به احتمال خيلي خيلي زياد مشكلي پيش نمياد ...شما اگر برنده بشيد بايد با kcc مكاتبه كنيد و اين اشتباه رو بهشون بگيد تا اصلاح كنند ...
    خيلي ها از اين اشتباه شما ، اشتبا ههاي خفن تري هم كردند ولي الان آمريكا هستند ...
    فقط ( با تاكيد ) به هيچ وجه دوباره ثبت نام نكنيد ...چون هم حذف ميشد ( كلا از پروسه ي 2012 ) و هم اين كه اگر برنده بشيد امكان داره براي مكاتبه بهتون گير بدن !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    من شنیدم واسه کسی که میخواد اپلای کنه ثبت نام لاتاری توصیه نمیشه!! چون وقتی بره سفارت بهش گیر میدن که تو میخوای واسه زندگی بری آمریکا نه واسه تحصیل!
    این حرف چقدر میتونه صحت داشته باشه؟
    دوست عزيز من تجربه اي تو اين زمينه نداشتم ...
    ولي خب نظر اكثر دوستان رو كه جويا شدم مي گن هيچ اثري نداره ...آفيسر اگر شما رو ( براي هر نوع ويزايي ) بخواد رد كنه ، رد مي كنه ...
    ولي باز هم تحقيق بكنيد ...
    چارلز بوکوفسکی

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    موقع Upload کردن عکس، خود سایت Validator داره و ایرادات عکستون رو بهتون میگه....
    سلام
    با تشكر از محسن عزيز
    ولي بخش چك عكس سايت ثبت نام لاتاري فقط اشكالات طاهزي زو چك مي كنه و به شسما گوش زد ميكنه ....مثلا اين كه عكس بايد 600*600 باشه و حجم اون نبايد بيشتر از 240 كيلو بايت باشه ! به غير از اين ها چيز خاصي رو گوش زد نميكنه ...كه البته اون جا ذكر شده كه عكس نبايد دفرمه بشه ...يا تو ريسايز نبايد فرم سر و بدن عوض بشه ....واين كه اگر نور روي سوژه بيش از حد يا كمتر از حد نرمال باشه موجب رد شدن عكس ميشه ....
    يا مثلا اگر غينك روي صورت داريد نبايد رفلكس نور روي اون بيوفته ...چون بايد چشم ها به طور كامل و واضح مشخص بشه ...و باز اين كه عمق عكس بايد 24 bit باشه .و فقط هم عكس رنگي بايد باشه . و مطمئنا عكس نبايد روتوش غير عادي داشته باشه . شانه ها در عكس بايد صاف باشه و صورت هم بايد مستقيم و به صورت تمام رخ به سمت دوربين قرار بگيره .
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

سلام
    من برای ارسال عکس به سوال برخوردم
    عکس با ریش قابل قبول هست؟

سلام.
    وقتی یک زن و شوهر می خوان ثبت نام کنن توی لاتاری،میتونن یه بار خانم ثبت نام کنه و یه بار آقا؟یعنی یک بار آقا ثبت نام کنه و خانوم به عنوان همسر و زیر مجموعه و یه بار خانوم ثبت نام کنه و آقا به عنوان شوهر و زیر مجموعه؟!
    خودمم نفهمیدم خوب منظور رو رسوندم یا نه؟!

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaeedd نمایش پست ها
    سلام
    من برای ارسال عکس به سوال برخوردم
    عکس با ریش قابل قبول هست؟
    چرا نبايد قبول كنند ...خيلي از مشاهير آمريكا ريش داشتند LOL ولي همونطور كه همه خوب مي دونند بهتره شبيه شبه نظامي هاي پاكستان نشيم D:
    ولي اصلا و ابدا مشكل نداره ....
    چارلز بوکوفسکی

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی یک زن و شوهر می خوان ثبت نام کنن توی لاتاری،میتونن یه بار خانم ثبت نام کنه و یه بار آقا؟یعنی یک بار آقا ثبت نام کنه و خانوم به عنوان همسر و زیر مجموعه و یه بار خانوم ثبت نام کنه و آقا به عنوان شوهر و زیر مجموعه؟!
    خودمم نفهمیدم خوب منظور رو رسوندم یا نه؟!
    شما مي تونيد همچين كاري رو انجام بديد . و البته شانس برنده شدنتون دو برابر ميشه . قاعدتا اگر شما برنده بشيد همسرتون به عنوان همراه مي تونه گرين كارت بگيره و يا همين طور وقتي همسرتون برنده شن شما هم مي تونيد گرين كارت بگيرين.
    اين گونه از ثبت نام به هيچ وجه برخلاف قوانين لاتاري نيست !
    چارلز بوکوفسکی

ممنون از جوابتون. این موضوع ثابت شده هست؟یعنی هیچ شکی توش نیست(0/01 درصد؟)
    کسی رو دیدین که اینجوری ثبت نام کرده باشه و برنده شده باشه؟
    راستی،ظاهرا امسال نتایج از طریق پست اعلام نمیشه(چه بهتر،مردیم از بس به پستچی های محل شک کردیم! و استرس داشتیم ناممون رو ندن!)و باید نتیجه رو توی سایت لاتاری با کدی که موقع ثبت نام دادن چک کنیم و منتظر ایمیل اونها باشیم.حالا چجوری ایمیل های تقلبی رو از واقعی تشخیص بدیم؟

ثبت نام جداگانه آقا و خانم هیچ مشکلی ندارد. من نمونه آن را در قرعه کشی سری قبلی دیده ام که برنده شدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)