نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: گرفتن RA همزمان از دو استاد يك دانشگاه

پیش فرض گرفتن RA همزمان از دو استاد يك دانشگاه

سلام
    مي خواستم بدونم ميشه با دو تا استاد صحبت كرد و ازشون 2 تا offer جدا گرفت؟ البته شرايط من اينطوريه كه استاد قبليه كه گفته offer مي دم الان هيچ خبري ازش نيست و هر چي ميل ميزنم جواب نميده! الان من كاملا رو هوام! مي خوام با يه استاد ديگه صحبت كنم. نظرتون چيه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن RA همزمان از دو استاد يك دانشگاه

سلام
    به هر حال در نهايت با يكيشون هماهنگ ميكني ديگه... اگه استاد اول ديگه خبري ازش نيست و offer هم در كار نيست، خوب برو با يكي ديگه مكاتبه كن...
    موفق باشي

Senior Member

به نظر من براي بار آخر، بهش زنگ بزن و از جوابش مطمئن شو. وقتي حرف بزني ديگه جواب قطعيشو بهت ميده. و اگه خداي نکرده جوابش منفي بود، بعدش با يکي ديگه تماس بگير.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

سلام

بچه ها به یک نکته دقت کنید
    اینا می فهمن که شما با بقیه همکاراشون هم صحبت کردین یا نه. یک جا طرف رک بهم گف میثم، تو با بقیه هم اینجا صحبت کردی، مشخص کن ببینم بالاخره می خوای تو کدوم زمینه کار کنی، که منم گفتم P God is One, You're One: طرف هم حال کرد گف Apply کن.
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

atousa
    Guest

Don't worry. send email to all who you think that your work matched with. Who cares about emails. I sent emails to 6 profs at a department and finally just one of them answer. He told me that I thought another prof. wants you. It doesn't matter. If you are qualified you'll get it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)