نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 204

موضوع: آشنایی با استانها و شهرهای مختلف کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض آب و هوای اونتاریو در مقایسه با اروپا مخصوصا بلژیک

سلام خدمت همگی.
    آیا کسی هست که اطلاع موثقی از مقایسه آب و هوای اونتاریو (شهر London, Hamilton,..) با اروپای شمالی مخصوصا بلژیک داشته باشه؟
    یعنی می خام بدونم به طور متوسط کدوم سرد ترن؟ اونتاریوی جنوبی یا بلژیک؟ من همیشه فکر می کردم شهرهای کانادا خیلی سردتر ار اروپان ولی الان میبینم که انگار تو نقشه بلژیک طول جغرافیایی بیشتری از اونتاریو داره؟

پیش فرض پاسخ : آب و هوای اونتاریو در مقایسه با اروپا مخصوصا بلژیک

والا hamilton فعلا که آب و هواي مطبوعي داره. البته من فقط 3 هفته هست اينجام ولي شنيدم که هوا از اکتبر کم کم سرد ميشه و تو دسامبر به زير صفر ميرسه. تو ماههاي ژانويه و فوريه هم که سردترينه تا منفي 30-40 هم ميرسه. بعد از مارچ کم کم گرم ميشه. ولي من اين سه هفته اي که اينجا بودم هواش عالي بود و کلا فکر کنم که تابستوناش خيلي خوبه، پاييزشم معتدله زمستوناش فوق العاده سرده و بهارش هم مطبوعه. آب و هواي London و Toronto هم مثل Hamilton هستش چون اين سه تا شهر خيلي به هم نزديکند.

پیش فرض پاسخ : آب و هوای اونتاریو در مقایسه با اروپا مخصوصا بلژیک

به جز طول و عرض جغرافیایی، موارد خیلی زیادی هستند که روی آب و هوای یک منطقه تأثیر می گذارند...
    برای مثال، ارتفاع یک منطقه می تونه عامل خیلی مهمی باشه، به علاوه، نزولات آسمانی، رطوبت هوا، شدت وزش باد و جریان های هوایی، فاصله از کوهها یا دریا و ... نیز بی تأثیر نیستند.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می کنم حتماً سایت زیر رو check کنید:
    http://weather.sg.msn.com/local.aspx...amilton%2c+CAN
    با انتخاب شهر و کشور مورد نظرتون می تونید اطلاعات جالب و کاملی به دست بیارید...

شهر Hamilton:

The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for