صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 204

موضوع: آشنایی با استانها و شهرهای مختلف کانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

پیش فرض پاسخ : آشنایی با استانها و شهرهای مختلف کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    میشه در مورد اوضاع رندگی هزینه ها و کار در این شهر منو راهنمایی کنید،
    یکی از دوستان بنده که عضو این فروم هم هستن (nikdel) ساکن ویکتوریان(دانشجوی دکترا). خودمم مارچ طی سفری که به بریتیش کلمبیا داشتم، از ویکتوریا هم بازدید کردم. شهر بسیار زیبائیه. هزینه مسکن از ونکوور کمتره. اطلاعات بیشتر رو میتونین از ایشون بپرسین. موفق باشین
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

دوستان از بچه هاي فروم يا آشناهاتون كسي ساكن اكويل نيستش؟من يه سري سوال در مورد اين شهر از شهروندي كه ساكن اكويل باشه دارم.ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام دوستان عزیز
    درباره شهر اتاوا به خصوص از نظر وضعیت بازار کار نظرتون چی هست؟ ممنونم از توجهتون

با سلام
    در مورد استان Manitoba، شرایط زندگی و کار دنبال اطلاعات هستم.

سلام،

آیا در مورد ایالت مانیتوبا و بخصوص شهر وینیپک و نیز شرایط کار و کسب اطلاعاتی دارید ؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

دوستان کسی مرکم اونتاریو زندگی میکنه؟
    واسه ماموریت چند روزه دارم میام میدونم ترافیک تورنتو تا مرکم سنگینه واسه همین میخوام بدونم عقلانیه هتل رو همون مرکم بگیرم یا نه..

ApplyAbroad Superstar

مارکهام؟ خیلی منطقه بزرگیه. خیلی بستگی به این داره که کجای تورنتو می خواهید تردد کنید و کجای مارکهام می خواهید هتل بگیرید. بخصوص این روزها با بازی های pan am و این سیستم سه نفره شده خط hov بعضی اتوبان ها ترافیک بین داون تاون و بالا خوب سنگینه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    مارکهام؟ خیلی منطقه بزرگیه. خیلی بستگی به این داره که کجای تورنتو می خواهید تردد کنید و کجای مارکهام می خواهید هتل بگیرید. بخصوص این روزها با بازی های pan am و این سیستم سه نفره شده خط hov بعضی اتوبان ها ترافیک بین داون تاون و بالا خوب سنگینه.
    بلی بلی مارکهم. طرف Riviera Dr شرکتمونه. حدود 10 روز هم اون ورام. از ساعت 8:30 صبح هم سرکارم تا 5. الان دارم سبک و سنگین میکنم ببینم میارزه دان تان تورنتو هتل بگیرم؟که مثلا بعد از کار برم تورنتو گردی؟ یا همون مرکهم هتل بگیرم؟ رو نقشه از دان تان تا شرکتمون 27 کیلومتره ولی با ترافیک زده 58 دقیقه! !!! بعد چون از حومه ی ده ادمنتون!! میام حوصل ترافیک ندارم واسه همین موندم چیکار کنم. ؟؟
    بعد از پن ام گیم میام البته.

ApplyAbroad Superstar

اون منطقه همش شرکت و کارگاهه و اگر پیاده بیائید بیرون هیچی در نزدیکی نیست بجز چند تا رستوران. اگر هم بخواهید روی اتوبوس و قطار حساب کنید برای رفت و آمد به داون تاون باید مسیر نسبتا پیچیده و چند خطی رو طی کنید که زمانش کم نیست. یه پیشنهاد می کنم بهتون، اطراف منطقه unionville مارکهام یا مثلا های وی سون از تقاطع لزلی به شرق هتل بگیرید (پر هتله اونجا)، یونیون ویل با اینکه کوچیکه اما منطقه نسبتا توریستیه هم رستوران و کافه و فضای خوب و هم ایستگاه Go train برای رفت و آمد به داون تاون. هم به این جای شرکت شما نسبتا نزدیکه. اما جدای تمام این صحبت ها داون تاون برای دیدن چیز دیگریست.
    ویرایش توسط uxmal09 : July 18th, 2015 در ساعت 12:24 AM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اون منطقه همش شرکت و کارگاهه و اگر پیاده بیائید بیرون هیچی در نزدیکی نیست بجز چند تا رستوران. اگر هم بخواهید روی اتوبوس و قطار حساب کنید برای رفت و آمد به داون تاون باید مسیر نسبتا پیچیده و چند خطی رو طی کنید که زمانش کم نیست. یه پیشنهاد می کنم بهتون، اطراف منطقه unionville مارکهام یا مثلا های وی سون از تقاطع لزلی به شرق هتل بگیرید (پر هتله اونجا)، یونیون ویل با اینکه کوچیکه اما منطقه نسبتا توریستیه هم رستوران و کافه و فضای خوب و هم ایستگاه Go train برای رفت و آمد به داون تاون. هم به این جای شرکت شما نسبتا نزدیکه. اما جدای تمام این صحبت ها داون تاون برای دیدن چیز دیگریست.
    خیلی ممنون از پیشنهاد عالیتون. بله منم هرچی دور و بر شرکت رو تو نقشه نگاه کردم احساس کردم خیلی خبری نیست.