صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 204

موضوع: آشنایی با استانها و شهرهای مختلف کانادا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقايسه دو شهر Montreal و Vancouverبا هم ديگه!

خوب حتما تو متنهايي كه خوندي بهش برخورد كردي ؟ : بعضي شهرها بعد يه ساعت خاصي تعطيل كامل نيستن و دقيق نمي دونم چه مكانهايي اما ظاهرا كلوپ هايي هستن كه ادم ها كه در طول روز كار مي كنند حتي شغل دومشان علاقه منديشون در يه كار خاصه كه شب انجام ميدن . مثلا نوازندگي در يه مكانهاي خاص . اين يه نمونشه . اما كلا يعني شبا تعطيلي بردار نيست و تفريحات و سرگرمي داره . : اميدوارم گيج نشده باشي معني فارسي نداره مثل carpool
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض آیا کسی از شهر HALIFAX چیزی میدونه؟

دوستان! من از این شهر یه کم میترسم چون شنیدم کوچیکه و سرده و امکاناتش هم کمه. اگر غیر از اینه میشه راهنمایی کنین. (نکته:من گزینه های دیگه هم دارم در کانادا)

پیش فرض پاسخ : آیا کسی از شهر HALIFAX چیزی میدونه؟

یه نگاهی به اینجا بنداز
    http://forum.thegradcafe.com/viewfor...69d4170f491ac9

به استانهای شرقی کانادا (Nova Scotia & New Foundland) میگن poor provinces
    حالا نه که فک کنی مثل سومالی به گل نشستن. ولی خب در مقام مقایسه با جاهای دیگه کانادا.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    یه نگاهی به اینجا بنداز
    http://forum.thegradcafe.com/viewfor...69d4170f491ac9
    فکر کنم لینک خرابه برای من این پیغام رو داد

Information

The forum you selected does not exist.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

http://thegradcafe.com/survey/index....ical&t=a&pp=25
    یه قسمت اون بالا هست که نوشته visit our city guid رنگش هم قرمزه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض Canada's best places to live

رتبه بندی 2008 شهرهای کانادا براساس معیارهای مختلفی از جمله کیفیت آب و هوا( روزهایی که دما زیر صفره ، میزان بارش برف و باران و ...) ، متوسط میزان سطح درآمد ،متوسط میزان قیمت خونه ،جمعیت ،میزان جرایم ، امکانات شهری و ...
    این فایلی که ضمیمه شده هم مقایسه کرده و رتبه بندی کرده و هم به میزان و مقدار اشاره کرده مثلا تو سسکتون نوشته که متوسط قیمت خونه 225000 دلار هست.
    فایل با فرمت xls هست و باید با نرم افزار excel باز بشه.

در ضمن اگه که excel ندارین ( پیشنهاد می کنم دانلود کنید چون همه اطلاعات یکجا جمع آوری شده و براحتی و بصورت آفلاین میشه بررسی کرد در حالی برای دیدن همین اطلاعات تو سایتش به 10 صفحه یا بیشتر باید سر بزنید)می تونید تو این آدرس هم این رتبه بندی رو ببنید :
    http://list.canadianbusiness.com/ran...&df=bestcities
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

ستاره تصمیمتو گرفتی؟ راستش من اگه بهم ویزا بدن میرم Halifax اگه دوست داری بیشتر با هم آشنا شیم
    مرسی

Junior Member

سريال قصه هاي جزيره را يادتونه!!!!! نزديك همون جاس!!!!

پیش فرض پاسخ : Canada's best places to live

نقل قول نوشته اصلی توسط blue sky
    رتبه بندی 2008 شهرهای کانادا براساس معیارهای مختلفی از جمله کیفیت آب و هوا( روزهایی که دما زیر صفره ، میزان بارش برف و باران و ...) ، متوسط میزان سطح درآمد
    سلام
    فایل جالبی است. من اطلاعات شهر ریچموندهیل را نگاه کردم با آمارهائی که من از شهرداری خوانده بودم مطابقت داشت. مثلا اینجا متوسط درآمد خانوار را حدود 111 هزار دلار در سال نوشته که آمار سال قبل این شهر 100 هزار دلار در سال بود
    نکته ای هم در مورد قیمت خانه عرض کنم. آنچه که بعنوان متوسط قیمت ذکر می شود در عمل خیلی جالب است. اگر یک نقطه را در تورنتو در نظر بگیرید که آپارتمان یک خوابه 200 هزار دلار قیمت دارد دو سه کیلومتر آن طرف هر تر در همان شهر تورنتو و در همان خیابان (و با دسترسی به خدمات مختلف شهری مثل اتوبوس) آپارتمان یک خوابه 100 هزار دلار است چون سازنده آن خیلی معروف نیست و استخر هم ندارد.
    همین نکته برای اجاره هم تا حدی مصداق دارد. البته باید از دانشگاه دور شوید تا ارزانتر پیدا کنید.
    جالب است که اینجا خیلی بالاشهری و پائین شهری مطرح نیست هر کجای تورنتو (به جز down town که در جنوب واقع شده و معمولا گرانتر از سایر نقاط است) خانه و آپارتمان فروشی یا اجاره ای با قیمت ارزان و گران وجود دارد.