صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 204

موضوع: آشنایی با استانها و شهرهای مختلف کانادا

پیش فرض پاسخ : نا امن ترین شهرهای کانادا بر مبنای آخرین مطالعه انجام شده توسط مجله "مک کلینز"

[quote=blue sky ]

York Region.93

و اما درباره امنیت تورنتو که خواهان زیاد داره :

تورنتو می تواند بعضی وقت ها مکانی ترسناک باشد، با برخی شهروندان مشکل ساز، بی خانمانی ، فقر و داستان های غم انگیزی از تیراندازی ها و حوادث ناگوار.

/quote]
    برای دوستانی که کمتر با تورنتو آشنائی دارند عرض می کنم که منطقه یورک که در لیست ایشان ردیف 93 است دقیقا چسبیده به شمال تورنتو است و ریچموندهیل یکی از شهرهای این منطقه است. تعدادی از دانشجویان ایرانی دانشگاه یورک در ریچموندهیل زندگی می کنند. حدود سی درصد از ساکنان ریچموندهیل نیز در تورنتو شاغل هستند

اگر در نزدیکی دانشگاه تورنتو در down town ساکن شدید کمتر از سه کیلومتر به سمت شرق بروید گداها و بی خانمانها را می توانید ببینید. چند محله کوچک در تورنتو هم هست که بیشترین تیراندازی ها آنجا بوده است در آن مناطق بهتر است ساکن نشوید. این محله ها نزدیک دانشگاه تورنتو نیست نگران نباشید. اگر یکی از رادیوهای تورنتو مثل http://www.680news.com/ را گوش گنید دقیقا ساعت و آدرس این اتفاقات را می شنوید.

Junior Member

پیش فرض آب و هوا شهرهای مختلف کانادا

میشه اب و هوای تورونتو و واترلو و ونکوور و ادمونتون رو با هم مقایسه کنین؟
    کدوم بهتره؟ کجا سردتره و کجا سوز wind chill بیشتر داره؟

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : اب و هوای تورونتو و واترلو و ونکوور و ادمونتون

من در مورد همه اطلاعات ندارم، اما چیزی که همه میدونن، ونکور شرایط آب و هوایی خیلی عالی داره، بهترین، خوش آب و هواترین شهر کانادا

در مورد ادمونتون هم که، بین خود کاناداییها به "ددمونتونِ" معروفه ;D

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام من میخواستم با یه استادی تو (آلبرتا) ادمونتون کار کنم.پارسال زمستون که باهاش صحبت میکردم گفتم هوا اونجا چطوره؟بهم گفت خوب یه چندروزی که هوا اینجا یکم گرم شده الان شده40 - . :P :Pحالا پیدا کن پرتقال فروشو...
    What Goes Around...Comes Around

ونکوور شرایط آب و هوایی خوبی نداره. همیشه ابری و بارونیه. جون میده برای افسردگی حاد !
    خوبیش اینه که سرد نیست.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض پاسخ : شهرهای کانادا

خيلي جالب بود.

اميدوارم كه براي بقيه شهر ها هم همچين مطلبي بزاريد.

بخصوص ويكتوريا رو اگه خارج از نوبت بررسي كني.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

اینم سایت آب و هوا شناسی کانادا ، خودتون برین ، جند جا رو compare 8) 8) کنید!
    http://www.weatheroffice.gc.ca/canada_e.html
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض پاسخ : مقايسه دو شهر Montreal و Vancouverبا هم ديگه!

چند نکته به ذهنم رسید:

مونترال رو نمی دونم، ولی ونکوور بین 50 تا 60 هزار ایرانی داره که عمدتا در قسمتهای شمالی شهر مستقر هستند
    از نظر زیبایی مونترال خیلی کمی از ونکوور نداره- هر چند یه مقدار عقب تره. کلا از نظر جاذبه های طبیعی ونکوور در کانادا از همه جا بهتره.
    McGill در بین مردم امریکا به هاروارد شمال معروفه
    از لحاظ زیبایی های غیر طبیعی (مثلا ابنیه تاریخی) کبک کلا غنی تره هرچند در ونکوور هم بقایای قوم مایا (اگه مثل من علاقه مندید ) دیده می شه
    هر چند که من به شخصه ونکوور رو ترجیح می دم ولی در نظر داشته باشید که وضعیت قیمت بالای مسکن + مساله ماری جوانا در اون وجود داره (همین عوامل باعث شدند که توی یک رنکینک مربوط به بهترین جاهای کانادا برای زندگی کالگاری اول شه).

Junior Member

پیش فرض آب و هوای اونتاریو در مقایسه با اروپا مخصوصا بلژیک

سلام خدمت همگی.
    آیا کسی هست که اطلاع موثقی از مقایسه آب و هوای اونتاریو (شهر London, Hamilton,..) با اروپای شمالی مخصوصا بلژیک داشته باشه؟
    یعنی می خام بدونم به طور متوسط کدوم سرد ترن؟ اونتاریوی جنوبی یا بلژیک؟ من همیشه فکر می کردم شهرهای کانادا خیلی سردتر ار اروپان ولی الان میبینم که انگار تو نقشه بلژیک طول جغرافیایی بیشتری از اونتاریو داره؟

پیش فرض پاسخ : آب و هوای اونتاریو در مقایسه با اروپا مخصوصا بلژیک

والا hamilton فعلا که آب و هواي مطبوعي داره. البته من فقط 3 هفته هست اينجام ولي شنيدم که هوا از اکتبر کم کم سرد ميشه و تو دسامبر به زير صفر ميرسه. تو ماههاي ژانويه و فوريه هم که سردترينه تا منفي 30-40 هم ميرسه. بعد از مارچ کم کم گرم ميشه. ولي من اين سه هفته اي که اينجا بودم هواش عالي بود و کلا فکر کنم که تابستوناش خيلي خوبه، پاييزشم معتدله زمستوناش فوق العاده سرده و بهارش هم مطبوعه. آب و هواي London و Toronto هم مثل Hamilton هستش چون اين سه تا شهر خيلي به هم نزديکند.