صفحه 62 از 64 نخستنخست ... 1252535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Study Plan

دوستان درود
    همسرم برای بار دوم کالج ریجکت شد. و هر دوبار فقط purpose of visit می گیره!
    کسی می تونه کمک کنه در مورد SOP?!
    هر جور می نویسم قانع نمیشه این آفیسر!!
    رشته توریسم هست و با شغل مهمانداری کاملا مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidd591 نمایش پست ها
    دوستان درود
    شما پدیرشتو بکن دانشگاه حل میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidd591 نمایش پست ها
    دوستان درود
    بهتره اول که آفیسر نوت بگیرید که علت واقعی ریجکت شدن رو بهتون بگن ( یکماهی طول میکشه ) بعد sop یا شرایط پذیرشتون رو تغییر بدین

Junior Member

سلام این دقیقا برای من هم اتفاق افتاده.
    شما تونستید این مشکل رو حل کنید؟
    من کسی رو در کانادا ندارم. چطور میتونم درخواست نوت آفیسر بدم؟
    مورد دوم هم اینکه بنده از اینکه برای بار سوم اقدام کنم خوف دارم. آیا ممکنه مجددا برای بنده ریجکت صادر شه صرفا به دلیل دو ریجکتی قبل؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از ایران و 7 سال پیش در انگلستان یه فوق لیسانس یک ساله MBA خوندم.در 7 سال گذشته 2 سال خدمت رفتم و 5 سال هم شرکت خودم رو داشتم که مرتبط میشه با رشته تحصیلی مستر اول من.
    الان دوباره برای فوق لیسانس مجدد MBA اما در زیر شاخه Global Business از کانادا پذیرش گرفتم که دو ساله هست.
    در استادی پلن قید میکنم که سابقه تحصیلی من در رشته مدیریت و تجارت کامل نیست ( لیسانس زبان و فوق لیسانس یک ساله مدیریت ) و قصد دارم که دانش مدیریتی خودم رو با یک فوق لیسانس دو ساله از کانادا کامل کنم (Complement) و اشاره به کرس هایی میکنم که در این مستر دوم وجود داره که متفاوت از مستر اول هست.
    دلیل دیگه برای مستر دوم رو این بیان میکنم که میخام برگزدم ایران و بیزینس خودم رو در سطح بین المللی گسترش بدم و به همین دلیل دارم مستر دوم رو با تمرکز بر روی Global Business میگیرم که دانش لازم در این زمینه رو کسب کنم.این دلیل در واقع (progression) رو در تحصیلات من نشون میده.

حالا دو تا سوال به وجود میاد:
    اول اینکه بیان این دلیل که میخام تحصیلاتم رو کامل کنم (Complement) دلیل منطقی هست از نظر آفیسر؟آفیسر نمیگه آدم برای کامل کردن تحصیلاتش این همه هزینه نمیکنه بیاد کانادا اون هم با داشتن مستر اول از یک کشور پیشرفته؟

برای نشون دادن (progression) در تحصیلات تمرکز مستر دوم رو روی Global Business نشون میدم.اما با توجه به شرایط تحریمی در ایران اینکه بیان کنم Global Business میخونم که تجارت خودم رو در ایران در سطح بین الملل گسترش بدم منطقی هست از نظر آفیسر؟با خودش نمیگه با این همه تحریم این به چی امیدواره و انگیزه ای تحصیلیش Feasible نیست؟

چه پیشنهادی میدید در مورد شرایط من؟

ممنون.

پیش فرض پاسخ : study plan

سلام دوستان
    من 23 ساله هستم و سربازی نرفتم و هنوز دانشجو هستم .
    2 ماه پیش برای انگشت نگاری در استانبول مراجعه کردم و بعد از 3 روز نامه ریفیوز شدن رو فرستادن . من برای تحصیل در دانشگاه یورک در رشته بیزینس همراه با دوره ی زبان با مدرک دیپلم ریاضی اقدام کرده بودم ممنون میشم متن ضمیمه شده رو مطالعه کنید و نظرتون رو بگید که چرا انقدر به سرعت ریفیوز شدم ؟ و اینکه با توجه به دلایل رد پرونده توسط افسر . پرونده من به درستی بررسی شده ؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Why study in Canada
    After conducting extensive research into the different branches of Business, which is my favourite
    program of study, I concluded that York University would be a wise choice. York University requires
    students to complete Level 9 of the Academic Program (with Honours or Distinction if necessary) in order
    to meet the language requirements for entry to York University. Therefore, I have registered for the noncredit ESL courses in the full-time YUELI Academic Program. I believe that by obtaining a degree in the
    field of business from a reputable Canadian university, such as York, and improving my English language
    skills, the chances of pursuing my professional career in Iran will increase given the fact that I have
    experience in the field of business and sales.• Why not in Iran
    As mentioned above, I have always been interested in the field of business. The educational quality of
    universities in Iran, especially in the field of business, does not match international standards and the
    language of instruction is Persian. I sincerely believe that by obtaining a degree in the field of business
    from a reputable university in Canada, I will pursue my career professionally.• My plans in Iran
    A degree from a reputable Canadian university will bring about confidence and knowledge which
    guarantee my success in my future business endeavour. However, I still lack a degree from a foreign
    university in which the language of instruction is English. After obtaining my degree in Canada, I will
    return to Iran to pursue my professional career.
    Family ties
    I have strong family ties in Iran, so my family will support me emotionally and financially during my
    studies and after I return to Iran. Both my parents are successful businesspeople in Iran. They will be a
    great asset in helping me pursue my career.• Education history
    I have a high school diploma in the field of mathematics sciences.
    I sincerely hope that I will have the pleasure of obtaining an undergraduate degree in the field of business
    administration from York University to fulfill my dreams.
    Regards,
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"l have reviewed the application. The applicant's plan of studies appears vague and poorly documented. The purpose of the visit itself does not appear to be reasonable, in view of the fact that similar programs are available closer to the applicant's place of residence and the benefits to the applicant of taking the program do not appear to outweigh the costs, particularly considering cost of living in Canada. Weighing the factors in this application. I am not satisfied that the applicant will depart Canada at the end of the period authorized for their stay. For the reasons above, I have refused this application."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh1996 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 23 ساله هستم و سربازی نرفتم و هنوز دانشجو هستم .
    2 ماه پیش برای انگشت نگاری در استانبول مراجعه کردم و بعد از 3 روز نامه ریفیوز شدن رو فرستادن . من برای تحصیل در دانشگاه یورک در رشته بیزینس همراه با دوره ی زبان با مدرک دیپلم ریاضی اقدام کرده بودم ممنون میشم متن ضمیمه شده رو مطالعه کنید و نظرتون رو بگید که چرا انقدر به سرعت ریفیوز شدم ؟ و اینکه با توجه به دلایل رد پرونده توسط افسر . پرونده من به درستی بررسی شده ؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Why study in Canada
    After conducting extensive research into the different branches of Business, which is my favourite
    program of study, I concluded that York University would be a wise choice. York University requires
    students to complete Level 9 of the Academic Program (with Honours or Distinction if necessary) in order
    to meet the language requirements for entry to York University. Therefore, I have registered for the noncredit ESL courses in the full-time YUELI Academic Program. I believe that by obtaining a degree in the
    field of business from a reputable Canadian university, such as York, and improving my English language
    skills, the chances of pursuing my professional career in Iran will increase given the fact that I have
    experience in the field of business and sales.• Why not in Iran
    As mentioned above, I have always been interested in the field of business. The educational quality of
    universities in Iran, especially in the field of business, does not match international standards and the
    language of instruction is Persian. I sincerely believe that by obtaining a degree in the field of business
    from a reputable university in Canada, I will pursue my career professionally.• My plans in Iran
    A degree from a reputable Canadian university will bring about confidence and knowledge which
    guarantee my success in my future business endeavour. However, I still lack a degree from a foreign
    university in which the language of instruction is English. After obtaining my degree in Canada, I will
    return to Iran to pursue my professional career.
    Family ties
    I have strong family ties in Iran, so my family will support me emotionally and financially during my
    studies and after I return to Iran. Both my parents are successful businesspeople in Iran. They will be a
    great asset in helping me pursue my career.• Education history
    I have a high school diploma in the field of mathematics sciences.
    I sincerely hope that I will have the pleasure of obtaining an undergraduate degree in the field of business
    administration from York University to fulfill my dreams.
    Regards,
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"l have reviewed the application. The applicant's plan of studies appears vague and poorly documented. The purpose of the visit itself does not appear to be reasonable, in view of the fact that similar programs are available closer to the applicant's place of residence and the benefits to the applicant of taking the program do not appear to outweigh the costs, particularly considering cost of living in Canada. Weighing the factors in this application. I am not satisfied that the applicant will depart Canada at the end of the period authorized for their stay. For the reasons above, I have refused this application."

استادی پلن رو خیلی کلی نوشتید و جزییات نداره.به این دلیل متن استادی پلن شما قابل باور نیست.متن شما خاص و ویژه نیست.متن باید شخصیت شما رو به آفیسر منتقل کنه.از یک متخصص در زمینه نوشتن استادی پلن استفاده کنید و متنتون رو زنده کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidDavala نمایش پست ها
    استادی پلن رو خیلی کلی نوشتید و جزییات نداره.به این دلیل متن استادی پلن شما قابل باور نیست.متن شما خاص و ویژه نیست.متن باید شخصیت شما رو به آفیسر منتقل کنه.از یک متخصص در زمینه نوشتن استادی پلن استفاده کنید و متنتون رو زنده کنید !
    این استادی پلن یکنفر که کارش هست برام نوشته . به نظرتون دیگه با این نفر ادامه ندم ؟

اگر امکانش هست مواردی که باید به اونا بپردازم در استوری پلن رو میگید ؟

استوری پلن بعدی باید در راستای همین استوری پلن باشه یا میشه مسیر رو تغییر داد و جهتش رو عوض کرد ؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

در این متن من فکر میکنم اگر کلمه business business studies را برداریم و به جای آن مثلا Chemistry بگذاریم یا Mechanical engineering بگداریم بازهم متن به راحتی خوانده میشود. این حسن نیست. از دید من ایراد است و فقط به نویسنده متن برنمیگردد. متن خوب تا حد بیشتری به خود شما برمیگردد.

اگر هم میخواهید از کسی کمک بگیرید این شما هستید که باید نکات مهم و کلیدی را کاملا از دیدگاه شخصی خودتان به نویسنده بدهید تا او در بتواند در یک قالب خوب بگنجاند. به عبارت دیگر هر کس غیر از خود شما به جای شما بنویسد ناچار به کلی گویی میشود . متن باید روح شما را داشته باشد.

برای همین پیشنهاد میکنم خودتان دست به کار شوید و حتی شده به فارسی با هیجان و نشاط یکی دو صفحه بنویسید که چرا دوست یورک باشید و چرا بیزنس میخواهید انجا بخوانید و ...

موفق باشید

این استادی پلن یکنفر که کارش هست برام نوشته . به نظرتون دیگه با این نفر ادامه ندم ؟

استوری پلن بعدی باید در راستای همین استوری پلن باشه یا میشه مسیر رو تغییر داد و جهتش رو عوض کرد ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

در استادی پلن باید تا مقداری وارد جزییات بشید تا آفیسر با شخصیت شما ارتباط بگیره و استادی پلن شما رو از حالت کلی گویی خارج کنه. این جزییات میتونه واسه آدم های مختلف متفاوت باشه.من دقیقا نمیتونم بگم به چی بپردازید اما یه سری موارد رو مثال میزنم:

اینکه چه اتفاق خاصی در زندگیتون افتاد که یهو مصمم شدید که تحصیلات خودتون رو در کشور پیشرفته ای مثل کانادا ادامه بدید.
    مثلا خیلی اتفاقی در یک کرس آموزش تجارت ثبت نام کردید و با مفاهیمی آشنا شدید که در شما تحولی به وجود آورد و مصمم شدید با کسب تحصیلات پیشرفته در کانادا و بعد در برگشت به ایران تجارت خودتون رو بزنید و به مردم کشور خودتون خدمت کنید.

یا مثلا چه کرس هایی در دوره لیسانس دانشگاه یورک به آینده شما کمک میکنه؟چرا؟
    دقیقا چه محدودیت هایی احساس میکنید در کشور خودتون که ترجیح میدید در کانادا ادامه تحصیل بدید؟

بعد تمام شدن تحصیل در کانادا و در برگشت به ایران دقیقا چه کاری رو میخواهید انجام بدید؟بازاریاب یه شرکت بزرگ؟راه اندازی شرکت خودتون؟

چند نمونه استادی پلن در اینترنت و اینجا مطاله کنید تا بهتر متوجه صحبت های من بشید

موفق باشید.