صفحه 61 از 64 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Study Plan

سلام دوستان
    من مستر دومی هستم
    اینجا لیسانس مترجمی زبان دارم و ارشد آموزش زبان
    پذیرشم مستر آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان هست (از شاخه های زبان شناسی و آموزش زبان)
    توی استادی پلنم سعی کردم اینجوری مطرح کنم که سیستم آموزشی ایران بیشتر بر پایه تئوری و... بوده و دانشجو بعد وارق التحصیلی کلی اطلاعات داره اما نمیدونه چطور از اونا استفاده کنه و اساتیدم بهم پیشنهاد دادند که برم توی یک کشور انگلیسی زبان یک دوره آموزش زبان تجربه کسب کنم و برگردک ایران آموزشگاه زبان تاسیس کنم.
    اما دیروز یک وکیل به من گفت اصلا مطرح نکن که ارشذ ذاری و کلا مستر اولی نشون بده خودت رو.
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من به دانشاه گفته بودم و مدارک ارشدم رو هم ئانشگاه دریافت کرده. سوالات ابتدایی اپلیکیشن و فرمها هم گفتم ارشد دارم.
    تمام مدارکمم آماده هست فقط همین استادی پلن و کاور لترم مونده که بررسی نهاییش رو انجام بدم و سابمیت کنم.
    آما الان توی دودلی بزرگی من قرار گرفتم
    دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. بگم مستر دارم یا نه؟

سلام دوستان

من برای پسرم (14 ساله) ثبت نام مدرسه کردن و الان میخوام ویزای تحصیلی براش بگیریم بعنوان International student
    ایا برای بچه های دبیرستانی هم باید study plan نوشت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مستر دومی هستم
    اینجا لیسانس مترجمی زبان دارم و ارشد آموزش زبان
    پذیرشم مستر آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان هست (از شاخه های زبان شناسی و آموزش زبان)
    توی استادی پلنم سعی کردم اینجوری مطرح کنم که سیستم آموزشی ایران بیشتر بر پایه تئوری و... بوده و دانشجو بعد وارق التحصیلی کلی اطلاعات داره اما نمیدونه چطور از اونا استفاده کنه و اساتیدم بهم پیشنهاد دادند که برم توی یک کشور انگلیسی زبان یک دوره آموزش زبان تجربه کسب کنم و برگردک ایران آموزشگاه زبان تاسیس کنم.
    اما دیروز یک وکیل به من گفت اصلا مطرح نکن که ارشذ ذاری و کلا مستر اولی نشون بده خودت رو.
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من به دانشاه گفته بودم و مدارک ارشدم رو هم ئانشگاه دریافت کرده. سوالات ابتدایی اپلیکیشن و فرمها هم گفتم ارشد دارم.
    تمام مدارکمم آماده هست فقط همین استادی پلن و کاور لترم مونده که بررسی نهاییش رو انجام بدم و سابمیت کنم.
    آما الان توی دودلی بزرگی من قرار گرفتم
    دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. بگم مستر دارم یا نه؟
    یه سر به فروم مستر دومی ها بزنید

Junior Member

دوستان سلام
    من عضو تازه وارد هستم امکانش هست منو راهنمایی کنید
    من منظور سوال 4 استادی پلن رو متوجه نمیشوم امکانش هست دوستی توضیح بده برای من
    What research have you done into studies in your country of residence/citizenship

سوال بعدی ایم این هست که آیا در استادی پلن باید اشاره کرد که همسر هم به عنوان همراه قصد اقدام داره؟؟؟ یا اینکه در کاور لتر ؟؟ یا هیچکدام؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle00 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من عضو تازه وارد هستم امکانش هست منو راهنمایی کنید
    من منظور سوال 4 استادی پلن رو متوجه نمیشوم امکانش هست دوستی توضیح بده برای من
    What research have you done into studies in your country of residence/citizenship

سوال بعدی ایم این هست که آیا در استادی پلن باید اشاره کرد که همسر هم به عنوان همراه قصد اقدام داره؟؟؟ یا اینکه در کاور لتر ؟؟ یا هیچکدام؟؟
    Salam doostan,
    Man ye alame to google gashtam ta belakhare manzore in soaalo peyda kardam:
    4. What research have you done into studies in your country of residence/citizenship?

Don’t limit your research. Take this opportunity to discuss the options your home country gives you in regards to schools and programs. There’s a chance your country will in fact have the same program you’re hoping to pursue in Canada. You’ll want to explain why you prefer the Canabsite, dian school or program over your own. You may even choose to discuss the differences in education overall between your home country and Canada.

inam adress https://www.applyboard.com/ca/2018/09/26/student-visa-canada-study-plan

سلام دوستان من میخواستم استادی پلن بنویسم اما نیاز به کمک دارم چند تا سوال رو نمیدونم چه جوابی باید بنویسم ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان عزیز

شرایط من به صورت زیره:

1- 27 سال 2- مجرد 3-پذیرش از کالج دارم 4- لیسانس کامپیوتر پذیرش برای رشته مدیریت

من واقعا نمیدونم چطوری تغییر رشتم رو توجیه کنم؟

و اینکه برای تای چی بزارم؟ (سن بالای پدر و مادر و دیابت داشتن خوبه؟ + جاب آفر از مخابرات که مدتی کار میکردم؟)

دوستان کسی study plan داره که به درد من بخوره و بفرمایین با شرایط من چی بنویسم؟

Junior Member

دوستان LOE و study plan و cover letter یکی هستن؟

دوستانی که ویزا شدن لطفا نمونه استادی پلنشون رو که سه تا سوال رو پوشش داده ارسال کنن که بعنوان نمونه بشه ازش استفاده کرد

سلام
    کسی نمونه study plan برای master مجدد داره
    من اینجا ارشد خوندم و دوباره برای master اقدام کردم و قبول هم شدم
    میخواستم ببینم چجوری باید study lan بنویسم که افیسرو قانع کنم