صفحه 10 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : study plan

سلام دوستان
    به نظر شما لازم هست وجود شرکت رسمی در ایران در Study Plan بیاد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader Dadkhah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما لازم هست وجود شرکت رسمی در ایران در Study Plan بیاد؟
    ممنون
    استادی پلن یک فرم فیکس نیست که لزومی داشته باشه مورد خاصی درش ذکر بشه. شما باید به سوالات مربوطه پاسخ بدید اگر فکر میکنید مطرح کردن این موضوع کمکی به پروسه بررسی مدارکتون میکنه مثلا به عنوانی دلیلی برای برگشت به ایران محسوب میشه بهتر است که ذکر کنید اما اگر دلیل خاصی وجود داره که نمیخواین اونها بدونند شرکت دارید میتونید بهش اشاره نکنید. کاملا در اختیار شماست. ببینید صلاحتون رو در چی میبینید. اگر من بودم ازش به عنوان tie استفاده می کردم
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

دوستان استادی پلن تا دوصفحه باشه موردی نداره؟ یا کمترش کنم؟ کسی حوصله داره اینو بخونه و از نظر محتوایی اشکالاشو بگه؟ من پرونده مهاجرتی دارم .ضمنا معلم ریاضی در آموزش و پرورشم. ببینید توجیه کننده هست دلایلم برای برگشت؟ و نظرتونو بگید.ممنون290620122866.jpg290620122867.jpg
    موفق ترین انسانها کسانی هستند که با آرامش مدیریت و به سرعت عمل میکنند.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.mm نمایش پست ها
    دوستان استادی پلن تا دوصفحه باشه موردی نداره؟ یا کمترش کنم؟ کسی حوصله داره اینو بخونه و از نظر محتوایی اشکالاشو بگه؟ من پرونده مهاجرتی دارم .ضمنا معلم ریاضی در آموزش و پرورشم. ببینید توجیه کننده هست دلایلم برای برگشت؟ و نظرتونو بگید.
    این متن ویرایش گرامری نشده نه؟
    من توصیه می کنم قسمت های اولش رو حذف کنید چون خیلی طولانیه و توضیحات اولش سودمند نیست. شبیه SOP شده!
    در ضمن در کار های رسمی اداری معمولن توصیه می شه از طنز استفاده نکنید!

Junior Member

من برای ژانویه 2013 پذیرش دارم و تنها دارم می رم ( شوهرم همراهم نیست). اما قصد دارم وقتی رفتم به محض اینکه شرایط جور شد از توی کانادا واسه اش اقدام کنم.( پاسشو با خودم میبرم). با این اوصاف توی study plan از اون به عنوان یه tie نام ببرم؟مثلا بگم چون شوهرم ایرانه من حتما باید برگردم و اینا؟ بعدا واسه ویزا گرفتن اون مشکلی پیش نمی آد؟

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط TManitoba نمایش پست ها
    من برای ژانویه 2013 پذیرش دارم و تنها دارم می رم ( شوهرم همراهم نیست). اما قصد دارم وقتی رفتم به محض اینکه شرایط جور شد از توی کانادا واسه اش اقدام کنم.( پاسشو با خودم میبرم). با این اوصاف توی study plan از اون به عنوان یه tie نام ببرم؟مثلا بگم چون شوهرم ایرانه من حتما باید برگردم و اینا؟ بعدا واسه ویزا گرفتن اون مشکلی پیش نمی آد؟
    نه اشکالی نداره بنویسید. همسر tie خوبی محسوب میشه.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member Rezaee_86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Montreal-Canada

سلام دوستان،
    در مورد نوشتن study plan به چند تا سوال برخوردم. ممنون میشم اگه بهم کمک کنید:

1- اونجایی که در مورد educational goal می پرسه، به نظر شما اشکال داره اگه بگم هدف اصلی من از تحصیل پوله؟ چون واقعیتش هم همینه؟ نیست؟ یا اینکه برم سراغ اینکه مثلا میخوام knowledge امو به عمل در بیارمو در خدمت بشریت باشمو ...

2- در مورد اینکه چرا نمیخوای تو کشور خودت ادامه تحصیل بدی و ... به نظر شما یه جواب ساده تو مایه های زیر خیلی ضایعس؟
    Simply, because my country is developing and Canada has been already developed. Any other reason may fall behind this.

3- آخرش من نفهمیدم منظور از این سوال چیه:
    What research have you done into studies in your country of residence/citizenship?
    بعضی از دوستان اشاره کردن که باید CV مونو بیاریم و هم چنین روایت هست که باید در مورد سیستم آموزشی کشور توضیح داد.

4- جاییکه میگه:
    How will this program enhance your employment opportunities in your country of residence/citizenship?
    هر جوابی که من به این سوال دادم، دیدم میشه از دید یه دانشجو که میخواد بعد از تحصیلات تو همون کشور بمونه (اقامت بگیره) هم به قضیه نگاه کرد. چجوری بنویسم که مثلا تابلو بشه میخوام برگردم؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaee_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در مورد نوشتن study plan به چند تا سوال برخوردم. ممنون میشم اگه بهم کمک کنید:

1- اونجایی که در مورد educational goal می پرسه، به نظر شما اشکال داره اگه بگم هدف اصلی من از تحصیل پوله؟ چون واقعیتش هم همینه؟ نیست؟ یا اینکه برم سراغ اینکه مثلا میخوام knowledge امو به عمل در بیارمو در خدمت بشریت باشمو ...

2- در مورد اینکه چرا نمیخوای تو کشور خودت ادامه تحصیل بدی و ... به نظر شما یه جواب ساده تو مایه های زیر خیلی ضایعس؟
    Simply, because my country is developing and Canada has been already developed. Any other reason may fall behind this.

3- آخرش من نفهمیدم منظور از این سوال چیه:
    What research have you done into studies in your country of residence/citizenship?
    بعضی از دوستان اشاره کردن که باید CV مونو بیاریم و هم چنین روایت هست که باید در مورد سیستم آموزشی کشور توضیح داد.

4- جاییکه میگه:
    How will this program enhance your employment opportunities in your country of residence/citizenship?
    هر جوابی که من به این سوال دادم، دیدم میشه از دید یه دانشجو که میخواد بعد از تحصیلات تو همون کشور بمونه (اقامت بگیره) هم به قضیه نگاه کرد. چجوری بنویسم که مثلا تابلو بشه میخوام برگردم؟

خیلی ممنون
    1. نه هیچ اشکالی نداره. البته مثلا اگر توضیح بدید که زندگی بهتر و اینطور چیزا بهتره تا مستقیما بگین "پول".
    2. اگر من بودم خیلی بیشتر روی این مورد کار میکردم. اینکه صرفا کشور من جهان سوم هست، دلیل نمیشه زندگی رو ول کنم و کامل از اینجا بکَنَم برم یه کشور دیگه. میتونید دربارۀ شرایط نامناسب تحصیلی دربارۀ رشتۀ خاص خودتون توضیح بدید. (مثلا اگر آزمایشگاهیه، مشکلات موجود اینطور رشته ها در ایران)
    3. توی این مورد هنوز آدما نظرات خودشونو دارن.
    4. شما به آیندۀ شغلی این رشته و گرایش خاص در کشور خودمون اشاره کنید و روی بازار کارش و حفره های خالی موجود در کشورمون بیشتر مانور بدید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

سلام. من فایل word مربوط به study plan خودم رو که برای سفارت فرستادم پیوست کردم. امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیرد.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

دوستان سلام

مگه نباید به سوالهای سفارت ترکیه تو استادی پلن جواب بدیم؟ این سوالها هم که عبارتند از:

1. Why you wish to go to Canada to study at the school and in the program for which you have been accepted;
    2. Your overall educational and career goals, and how studies in Canada will help you to achieve them;
    3. Any additional factors (family, financial, experience, etc.) that you wish us to be aware of.

متوجه نمی شم چرا بعضیها مثل Rezaee_86 سوالهای بیشتری رو جواب میدن؟ اگه قراره به شیوه پرسش پاسخی بنویسیم باید دقیقا سوالهای خودشون رو بیاریم نه از جای دیگه هم سوال بگذاریم و جواب بدیم. اگر هم میخوایم اطلاعات کامل باشه باز هم در قالب سوالهای خودشون باید این اطلاعات رو بگذاریم

شاید هم این سوالها جایی اومده تو سفارت آنکارا که من خبر ندارم. خلاصه گیج شدم لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون میشم

با آرزوی موفقیت برای همه