صفحه 12 از 64 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

پیش فرض پاسخ : study plan

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    دوست من کسانی مثل Rezaee_86 یازمانی اقدام کردند که سفارت تهران هنوز باز بود یا اینکه اوایل بعد از بسته شدن بخش ویزای تهران بود که ماها دقیقا نمیدونستیم باید بر اساس چک لیست تهران اقدام کنیم یا ترکیه و برای همین تقریبا همه دوستان بر اساس مجموع هر دو چک لیست اقدام کردیم. و چون سوالات study plan چک لیست تهران 7 تا بود ایشون تعداد بیشتری سوال رو جواب دادن. الان دیگه کلا چک لیست تهران از روی سایت حذف شده و شما میتونین با خیال راحت بر اساس همون چک لیست آنکارا اقدام کنین. منتها مثلا کپی مدارک تحصیلی تو چک لیست آنکارا نیست ولی در عمل از بچه ها میخوان. غیر از این کپی نمره زبان رو هم محض اطمینان به چک لیست آنکارا اضافه کنین و اقدام کنین. سوالاتی که شما باید برای استادی پلن پسخ بدین همین 3 تاست. نگران نباشین.
    شیباک عزیز
    اگه همین سه سواله فقط پس دیگه نمی خواد tie رو توضیح بدیم یا بقیه سوال هارو کجا باید بهشون فهموند؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hajihosseinlu نمایش پست ها
    شیباک عزیز
    اگه همین سه سواله فقط پس دیگه نمی خواد tie رو توضیح بدیم یا بقیه سوال هارو کجا باید بهشون فهموند؟
    وقتی میخواین جواب سوالا رو بدین خودتون متوجه میشین که جوابا با درصد بسیار بالایی با هم همپوشانی داره.
    شما میتونین هرجور دلتون میخواد این جوابا رو بپیچونین و اون چیزی رو که میخواین توش بگین.
    در سوال 3 میتونین در مورد سوشیال تای صحبت کنید و اصلا این مورد رو توضیحش رو دقیقا اونجا ازتون میخواد...!!!
    Any additional factors (family, financial, experience, etc.) that you wish us to be aware of
    من اینجوری نوشتم که در مورد about family factors I must say...
    about financial factors I must say
    و و و.
    کلا استادی پلن یکی از بهترین جاهاست برای اثبات خیلی چیزا در مورد خودتون و پرونده تون و دلایلتون برای هر کاری که دارین میکنین و توجیه آفیسر به اینکه شما منابع مالی دارین. نمیخواین اونجا بمونین و میخواین برگردین و و و

Junior Member yashar_p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNM- Mechanical Eng

shibaak جان خیلی ممنون از پاسخت.
    من از یه مشاور پرسیدم گفت اصلا در مورد اینکه برای مهاجرت اقدام کردی چیزی ننویس، نظره شما چیه ؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_p نمایش پست ها
    shibaak جان خیلی ممنون از پاسخت.
    من از یه مشاور پرسیدم گفت اصلا در مورد اینکه برای مهاجرت اقدام کردی چیزی ننویس، نظره شما چیه ؟
    اون مشاورو میتونی دیگه نری سراغش...!!! به قول یکی از دوستان از یه قانون مهم نانوشته سرپیچی کردی اونم اینکه رفتی سراغ این مشاورا و وکیلا. پس بدون شک گمراه خواهی شد...!!!
    دوست من به محض اینکه اسم شما وارد اون سیستم میشه مشخص میشه شما پرونده مهاجرت داشتین و اگر چیزی نگین تازه به دروغگویی متهم میشین و ممکنه هر دو پرونده تون ریجکت بشه. اصلا همچین ریسکی نکنین. اینجا چندین مورد بودن که خیلی خوب توضیح داده بودن در مورد اینکه اگر مهاجرتشون اکی نشه برمیگردن و مدارک خوبی هم گذذشته بودن. استادی پلنهاشونم موجوده. چند مورد ویزا گرفتن و 1 مورد هم در حال گرفتنه. به نظر منکه اصلا همچین دروغی نگین.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie نمایش پست ها
    ***دوستان میخوام به طور اخص از کسانی که پرونده مهاجرت داشتن و برای تحصیل اقدام کردن سوال کنم، خصوصا اونایی که موفق به گرفتن ویزا شدن.
    ولی اگر هر کس دیگه ای هم جواب سوالاتمو بدونه ممنون میشم پاسخ بده...

1- آیا شما در استادی پلن راجع به پرونده مهاجرت توضیح دادین؟ میشه بگین چطور توضیح دادین؟
    2- با توجه به اینکه پرونده مهاجرت هم داشتین، توضیحاتی که در استادی پلن برای tie to home country و این که به ایران برمیگردین ارائه دادین چی بود؟
    3- چه مدارکی رو برای اثبات tie to home country و اینکه حتما ایران بر میگردین ارائه دادین؟

و مورد آخر که به اندازه سه مورد بالا مهم نیست:
    4-دیدم تو doc request از بعضی ها خواسته بودن supervisor in Iran .... آیا از استاد خاصی در ایران تایید خاصی گرفتین؟ اصلا همچین چیزی لازم هست تو درخواست ویزا؟

اگر جواب یکی از سوالات فوق رو هم میدونین لطفا پاسخ بدین... ممنونم.
    سلام

1و2- استادی پلن نداشتم! البته توصیه نمیکنم شما هم این کار رو کنید.
    3- تا جایی که یادمه من نه جاب آفر گذاشتم روی پرونده ام نه چیز دیگه ای. اما نامه سهام به اسم خودم داشتم گذاشتم و گواهی بانکی. همین. اگه چیز بیشتری بوده توی جدول نوشته شده.
    4- نه. سوپروایزر رو بعد از فرستادن مدارک اولیه با ایمیل پرسیدن. من اسم و هم ایمیل استادم رو نوشتم. خیلی بعید میدونم که باهاشون تماس گرفته باشن.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology PhD Mcgill university

بچه ها من پرونده گرين كارت امريكا دارم كه فكر مي كنم تا يه سال ديگه كارش تموم باشه. الان خواهر و برادرم امريكان كه توي فرم فاميلي بايد ادرسشونو بنويسم. با يه شركت مشاوره ي تحصيل كانادا تماس گرفتم. گفت كه تو استادي پلنت ننويس كه پرونده داري و بعدش مي خواي بري اونجا. يكم نگرانم تو استادي پلني كه نوشتم فقط از برگشتن نوشتم. به نظرتون مهمه؟

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elegia_63 نمایش پست ها
    بچه ها من پرونده گرين كارت امريكا دارم كه فكر مي كنم تا يه سال ديگه كارش تموم باشه. الان خواهر و برادرم امريكان كه توي فرم فاميلي بايد ادرسشونو بنويسم. با يه شركت مشاوره ي تحصيل كانادا تماس گرفتم. گفت كه تو استادي پلنت ننويس كه پرونده داري و بعدش مي خواي بري اونجا. يكم نگرانم تو استادي پلني كه نوشتم فقط از برگشتن نوشتم. به نظرتون مهمه؟
    دوست عزیز پرونده امریکا یا اینکه خواهر و برادرتون مقیم امریکا هستن چه ربطی به study plan کانادا داره؟ من اگه جای شما بودم و میخواستم استادی پلن بنویسم چیزی مینوشتم که مربوط به برگشتم به ایران باشه؛ البته فکر نمیکنم خیلی هم فرقی کنه با اینکه بگین قراره مقیم امریکا بشید.

Junior Member

سلام
    من یه پذیرش دارم که استاد توش RA مشخص کرده و می تونم به همون اندازه هم TA بگیرم و این دو سوم هزینه های سالیانه رو شامل میشه. حالا من تو این STUDY PLAN چی بنویسم که خدا روخوش بیاد. در ضمن اکر من کار ایرانم رو جزو دلایل بازگشت بذارم چجوری توجیه کنم. چون کار فعلیم مستقیمن رابطه ای با رشته پذیرش نداره. یعنی رشته من خیلی هنوز اکامیک هست
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Environment and sustainability, University of Saskatchewan

What research have you done into studies in your country of residence/citizenship?
    سلام
    من در مورد این سوال شک داشتم. این سوال رو از دکتر بقایی ( از دارالترجمه های توصیه شده در فروم برای اصفهان) پرسیدم. ایشون گفتن اونا سیستم دانشگاهی کشور ما رو که قرار نیست که از من بپرسن. منظور این سوال این هست که اصلا من چه تحصیلاتی دارم. در چه پروژه های تحقیقاتی شرکت داشته ام. آیا مطالعاتی در ضمینه این رشته (دوباره بگم منظور تحقیق جامعه شناسی نیست) داشتم . مثلا یک دانشجوی عمران میتواند پروژه های سال آخر یا ترم آخر خود را بنوسید.
    یا علی

Junior Member

سلام دوستان من تا دو روز دیگه مدارکم رو تحویل سفارت میدم. میخواستم لطف کنید و استادی پلنم رو بخونید که اگر مشکلی داره درست کنم.
    چون عجله دارم، دوستان هر چه زودتر یاری کنن ممنون میشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست