صفحه 13 از 64 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Junior Member

پیش فرض پاسخ : study plan

سلام دوستان
    من برای tie سند منزل رو ترجمه کردم ولی سربازی هم دارم یعنی قراره وثیقه بذارم. آیا اینا کفایت میکنند؟
    سربازی رو به چه شکل باید در استادی پان قرار بدم که دردسرساز هم نشه و اینکه آیا مدرکی باید براش ارائه بدم؟
    سپاسگذارم

سلام
    من و همسرم پذیرش master از یک دانشگاه گرفتیم (با فاند).
    1) برای study plan به نظرتون بنویسم که پس از مستر می خواهم phd بخوانم و یا به phd ممکنه که ترانسفر کنم یا نه؟
    2) یک دفعه نگن که برای یک master ارزش نداره که من این قدر تلاش کنم و ویزا ندن؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bolbol2012 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم پذیرش master از یک دانشگاه گرفتیم (با فاند).
    1) برای study plan به نظرتون بنویسم که پس از مستر می خواهم phd بخوانم و یا به phd ممکنه که ترانسفر کنم یا نه؟
    2) یک دفعه نگن که برای یک master ارزش نداره که من این قدر تلاش کنم و ویزا ندن؟
    سلام. تبریک میگم که تونستید باهم از یه دانشگاه پذیرش بگیرین. شانس بسیار بزرگیه و انشالا که همیشه در زندگی همینقدر خوش شانس باشید.
    در مورد سوالاتتون:
    1. به هیچ وجه اینو ذکر نکنین! شما برای ویزای دانشجویی باید و باید و باید (تاکید زیاد) در استادی پلن و مدارکتون به صورت تلویحی و غیرتلویحی (!) ثابت کنین که بعد از اتمام این دوره تحصیلی که دارین برای ویزاش اقدام میکنین، میخواین برگردین به کشورتون. نه اینکه بگین من میخوام بیشتر بمونم! در صورتی که مدارکی دال بر برگشتن نداشته باشید و یا گفته ای مبنی بر موندن داشته باشید درجا ریجکتین و دلیلش رو هم میزنن the officer is not satisfied that you leave Canada after your studies (جمله اش چیزی شبیه به اینه!). اصطلاحا شما باید مدارک خوبی دال بر سوشیال تای در پرونده تون برای ویزای دانشجویی داشته باشید تا بتونین آفیسر رو از بازگشت به وطن پس از اتمام همین دوره تحصیلی مطمئن کنین و بنابراین یکی از ریکوآیرمنتای مهم رو کاور کنین و ویزا بگیرین.
    2. خیر. نگران نباشید. اگر مدارکتون درست باشه و شرایطتون خوب باشه اونا ویزا رو میدن! کلا ریجکتیا حدود 5 درصد هستن و واقعیت اینه که با یه پرونده خیلی عادی و درست ویزا گرفتن حتمیه. فقط ممکنه یکمی دیر و زود داشته باشه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم که تونستید باهم از یه دانشگاه پذیرش بگیرین. شانس بسیار بزرگیه و انشالا که همیشه در زندگی همینقدر خوش شانس باشید.
    در مورد سوالاتتون:
    1. به هیچ وجه اینو ذکر نکنین! شما برای ویزای دانشجویی باید و باید و باید (تاکید زیاد) در استادی پلن و مدارکتون به صورت تلویحی و غیرتلویحی (!) ثابت کنین که بعد از اتمام این دوره تحصیلی که دارین برای ویزاش اقدام میکنین، میخواین برگردین به کشورتون. نه اینکه بگین من میخوام بیشتر بمونم! در صورتی که مدارکی دال بر برگشتن نداشته باشید و یا گفته ای مبنی بر موندن داشته باشید درجا ریجکتین و دلیلش رو هم میزنن the officer is not satisfied that you leave Canada after your studies (جمله اش چیزی شبیه به اینه!). اصطلاحا شما باید مدارک خوبی دال بر سوشیال تای در پرونده تون برای ویزای دانشجویی داشته باشید تا بتونین آفیسر رو از بازگشت به وطن پس از اتمام همین دوره تحصیلی مطمئن کنین و بنابراین یکی از ریکوآیرمنتای مهم رو کاور کنین و ویزا بگیرین.
    2. خیر. نگران نباشید. اگر مدارکتون درست باشه و شرایطتون خوب باشه اونا ویزا رو میدن! کلا ریجکتیا حدود 5 درصد هستن و واقعیت اینه که با یه پرونده خیلی عادی و درست ویزا گرفتن حتمیه. فقط ممکنه یکمی دیر و زود داشته باشه.
    موفق باشید.

با تشکر از پاسختان
    ولی چند تا از دوستام گفتن که بنویس که می خواهی phd بگیری، چون ما پزشک هستیم.
    میشه یک بار دیگه به این موضوع فکر کنید و پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bolbol2012 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختان
    ولی چند تا از دوستام گفتن که بنویس که می خواهی phd بگیری، چون ما پزشک هستیم.
    میشه یک بار دیگه به این موضوع فکر کنید و پاسخ بدید.
    والا در هر صورتی بهتون توصیه میکنم ننویسید قصد دارید ادامه تحصیل بدین اونجا. چون این به شدت سوشیال تای شما رو ضعیف میکنه. یعنی عملا شما دارین چیزی رو نقض میکنین که باید در اصل اثبات کنین!
    مهم این نیست که رشته شما چیه. وقتی شما دارین میگین من ویزای مستر دارم میگیرم و تو استادی پلن مینویسید من قصد دارم phd بخونم یعنی دارین میگین من میمونم بعد از تموم شدن درسم! و این یعنی ریجکت.
    بهرحال این توصیه هستش. شاید دوستانتون اینکارو کردن و تونستن ویزا بگیرن. در این صورت اگر همچین موردی واقعا دیدین اینو بنویسید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من مدارکم رو برای سفارت انکارا حاضر کردم و می خوام بفرستم، استادی پلنم رو اینجا گذاشتم، ممنون میشم نظرتون رو بهم بگین و اگه مشکلی داره درستش کنم
    این استدی پلن با سوالای جدید هست
    My study plan.jpg

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوست عزیز، شما چند بار از لغت Henceforth استفاده کردین که معنیش "ار این پس، در آینده" هست که با توجه به جملات شما من فکر میکنم باید ازلغات دیگری که معنی "بنابراین" میدن استفاده میشد مثل so,therefoe, thus و ... .واسه سوال آخر، اگه سند خونه یا ملک هم دارین بهشون به عنوان tie اشاره کنید. نیازی نیست که خود سوالات رو در متن بیارید چون آفیسر خودش میدونه که به باید دنبال چی باشه. من ترجیح دادم که سوالات رو در متن نیارم تا جای بیشتری داشته باشم و دلایل بیشتری رو بتونم ذکرکنم.
    در کل نوشته شما یه مقدار اشکالات گرامری داره (مثل جمله اول پاسخ سوال 2) اگه وقت داشتین این نامه رو به یه استاد زبان هم نشون بدین تا edit کنه. البته زیاد هم مهم نیست ولی هر چه غلط کمتری داشته باشین کلاس کارتون بالاتر میره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid12 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من مدارکم رو برای سفارت انکارا حاضر کردم و می خوام بفرستم، استادی پلنم رو اینجا گذاشتم، ممنون میشم نظرتون رو بهم بگین و اگه مشکلی داره درستش کنم
    این استدی پلن با سوالای جدید هست
    My study plan.jpg

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Waterloo

هنوز معلوم نشده
    What research have you done into studies in your country of residence/citizenship
    چه معنی میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط feri4030 نمایش پست ها
    هنوز معلوم نشده
    What research have you done into studies in your country of residence/citizenship
    چه معنی میده؟
    والا به نظر من که معنیش خیلی هم مشخصه!
    میگه تا الان چه کارای علمی شما در کشوری که در اون اقامت دارید انجام دادید؟
    ولی این نکته رو بگم که تا جایی که من یادمه این سوال مربوط به سوالای استادی پلن سفارت تهران بود. آنکارا 3 تا سوال بیشتر نداره که این سوال توش نیست (اگر اشتباه نکنم) ولی میتونین توی همون 3 تا جواب اینم بگنجونین! خوبی این سوالا اینه که کلا خوب میتونین تو جوابشون مانور بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    والا به نظر من که معنیش خیلی هم مشخصه!
    میگه تا الان چه کارای علمی شما در کشوری که در اون اقامت دارید انجام دادید؟
    ولی این نکته رو بگم که تا جایی که من یادمه این سوال مربوط به سوالای استادی پلن سفارت تهران بود. آنکارا 3 تا سوال بیشتر نداره که این سوال توش نیست (اگر اشتباه نکنم) ولی میتونین توی همون 3 تا جواب اینم بگنجونین! خوبی این سوالا اینه که کلا خوب میتونین تو جوابشون مانور بدین.
    من فکر می‌کنم یعنی: شما راه‌های موجود برای تحصیل را در کشور خودتون بررسی کردین؟ چون:
    ۱- گفته studie نه your studies
    ۲- توی context بقیه سوالات بهش نگاه کنید، مخصوصا سوال بعدی که می‌گه why donot you pursue similar program in your country
    ۳- خب ممکنه خیلی‌ها تحقیقات خاصی انجام نداده باشن یا خیلی انجام داده باشن

البته هم این سوال رو حذف کردم