صفحه 16 از 64 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Senior Member

پیش فرض پاسخ : study plan

نقل قول نوشته اصلی توسط shahedm نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    کسی میدونه اگه study plan از یه صفحه بیشتر بشه (مثلا 1.5 صفحه) اشکالی داره؟ یعنی اصلا نباید بیشتر از یه صفحه بشه؟ آخه تو سایت سفارتم نوشته
    About one page in length
    فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه. همونطور که خودتون گفتید نوشته about یعنی "حدودا" نه دقیقا

Junior Member

دوستان من یه سوال مهم برام پیش اومده.امیدوارم جای درستی عنوان کرده باشم. من (مرد ) دانشجوی دکترا در مالزی هستم و پذیرش از کانادا واسه دکترا گرفتم. باید از سفارت سنگاپور اقدام کنم. ولی نمیدونم استادی پرو چطور بنویسم که بتونم آفیسر رو متقاعد کنم نمیخوام کانادا بمونم. همسرم هم میخواد برای همراه اقدام کنه.لطفا دوستان کمک کنند.

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط aden_n3 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال مهم برام پیش اومده.امیدوارم جای درستی عنوان کرده باشم. من (مرد ) دانشجوی دکترا در مالزی هستم و پذیرش از کانادا واسه دکترا گرفتم. باید از سفارت سنگاپور اقدام کنم. ولی نمیدونم استادی پرو چطور بنویسم که بتونم آفیسر رو متقاعد کنم نمیخوام کانادا بمونم. همسرم هم میخواد برای همراه اقدام کنه.لطفا دوستان کمک کنند.
    شما باید دلایلی بیارید که بازگشت به ایران رو براتون یه انگیزه کنه. از اهمیت رشته تون و کم بودن چهره های تاثیر گذار در این رشته در ایران بگید و اینکه نیاز زیادی به مدرک شما احساس میشه. در نتیجه آینده ی کاری بسیار خوبی دارید.
    در مورد همسرتون هم از وابستگی عاطفی هر دوی شما به هم و نیز وابستگی همسرتون به خانواده ش صحبت کنید.
    شما علاوه بر سخن گفتن، باید دارایی هایی که شما رو به ایران وابسته می کنه نشون بدید. مثلا اگه خودتون خونه دارید (یا والدینتون) سندشو نشون بدید، یا جاب آفر ضمیمه ی مدارکتون کنید.

Junior Member

ممنوم ار نظرتون. اما منظور من اینه که چون الان ایران نیستم این شبهه واسه آفیسر پیش نمیاد که هدفم اقامت کاناداس؟ چون من دانشجوی دکترا هستم و آفیسر نمیگه چرا میخای بری کانادا؟ چه توجیهی واسه این 7 ماهی که اینجا بودم بیارم؟ این که اینجا دانشجو بودم کافیه؟همسرم هم میخاد اونجا دکترا بخونه ولی هنوز پذیرش رسمی نداره و میخاد اونجا اقدام کنه.به نظر شما حالا که میخواد بصورت ویزیتوری اقدام کنه توی پرپس اف ویزیت، هدفش که ادامه تحصیل هست رو بنویسه یا اینجوری شانسش پایین میاد؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط aden_n3 نمایش پست ها
    ممنوم ار نظرتون. اما منظور من اینه که چون الان ایران نیستم این شبهه واسه آفیسر پیش نمیاد که هدفم اقامت کاناداس؟ چون من دانشجوی دکترا هستم و آفیسر نمیگه چرا میخای بری کانادا؟ چه توجیهی واسه این 7 ماهی که اینجا بودم بیارم؟ این که اینجا دانشجو بودم کافیه؟همسرم هم میخاد اونجا دکترا بخونه ولی هنوز پذیرش رسمی نداره و میخاد اونجا اقدام کنه.به نظر شما حالا که میخواد بصورت ویزیتوری اقدام کنه توی پرپس اف ویزیت، هدفش که ادامه تحصیل هست رو بنویسه یا اینجوری شانسش پایین میاد؟
    میتونید توی استادی پلن تون به این نکته اشاره کنید که با گذروندن دوره پی اچ دی در کانادا و پس از اتمام تحصیلاتتون به مراتب موقعیت های شغلی بهتری در ایران براتون پیدا خواهد شد تا داشتن پی اچ دی ار مالزی...در مورد سوال دوم دقیقاً نمیدونم ولی سعی کنید حقیقت رو بنویسید

Junior Member

دوستان سلام
    يه سوال خيلي مهم دارم لطفا كمكم كنيد.
    من پرونده مهاجرت دارم براي كانادا كه نتيجش مثبت بوده ومنتظر ويزام هستم. از طرفي دارم براي ويزاي تحصيلي اقدام ميكنم.
    حالا موندم كه تو استادي پلن بايد اين موضوع رو بگم كه نمي خوام برگردم و اگه بگم كه ميخوام برگردم با وجود پرونده مهاجرت آيا تناقض محسوب نميشه؟

Banned

دوستان 2 تا سوال واسم پیش اومده:
    1- اینکه تو Study Plan نگیم که تو کانادا فامیل داریم (عمو) حمل بر دروغ گفتن میشه از طرف اونا؟
    2- اینکه اینجا پدر یا مادر سند دارن چجوری باید گفته شه؟
    ممنونم

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

سلام دوستان ؛ میشه Study Plan همون نامه SOP باشه که برای دانشگاه فرستادیم با یه کم تغییرات؟؟ یا اینکه کلاً باید متفاوت باشه؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    سلام دوستان ؛ میشه Study Plan همون نامه SOP باشه که برای دانشگاه فرستادیم با یه کم تغییرات؟؟ یا اینکه کلاً باید متفاوت باشه؟
    با هم فرق دارن این دوتا...شما توی استادی پلن به این سوالا باید جواب بدید:
    Study plan
    Please submit a one page study plan which answers the following questions and includes any other information
    relevant to the processing of your application:
    • Why do you wish to study in Canada in the program for which you have been accepted?
    • What is your overall educational goal?
    • Why are you not pursuing a similar program in your country of residence/citizenship?
    • What research have you done into studies in your country of residence/citizenship?
    • How will this program enhance your employment opportunities in your country of residence/citizenship?
    • What ties do you have to your country of residence/citizenship?
    • In the case of a minor applicant, what are your reasons for studying in Canada? What is your
    parents’/guardians’ immigration status in their current country of residence?
    • Provide details of your education history – dates when the course started and ended, the name and
    address of the school, the course taken, qualification/degree/certificate awarded for the course

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    خیر. این دو فرق هایی با هم دارند.