صفحه 3 از 64 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : study plan

سلام دوستان

والا من شوهرم هم مي خواد با من اقدام كنه و ميخواد يه توضيحاتي بده كه تا الان چكار ميكرده و اينكه سربازي تازه معاف شده ولي سئوال اصليم اينه كه اون همراه من قصد اقامت نداره و فقط مي خواد كه بتونه بياد به من سر بزنه (البته اگه اونجا فرصت شغليه خوبي گير بياره ميمونه)حالا سئوالم اينه كه تو اين برگه بنويسه قصد اقامت نداره و فقط مي خواد بياد و بره يا چيزي نگه؟

ممنون بابت كمك و همراهي

Junior Member

ممکنه بچه هایی که ویزای کانادا گرفتن یک نمونه از Study Plan اینجا بذارن just to give us a general idea!
    یک سئوال دیگه که study plan باید حتما یک صفحه باشه؟ من دیدم اینجا 2 صفحه هم بوده!

نقل قول نوشته اصلی توسط paryaj نمایش پست ها
    سلام دوستان

والا من شوهرم هم مي خواد با من اقدام كنه و ميخواد يه توضيحاتي بده كه تا الان چكار ميكرده و اينكه سربازي تازه معاف شده ولي سئوال اصليم اينه كه اون همراه من قصد اقامت نداره و فقط مي خواد كه بتونه بياد به من سر بزنه (البته اگه اونجا فرصت شغليه خوبي گير بياره ميمونه)حالا سئوالم اينه كه تو اين برگه بنويسه قصد اقامت نداره و فقط مي خواد بياد و بره يا چيزي نگه؟

ممنون بابت كمك و همراهي

پریا جان من گمان نکنم همسرتون که بصورت همراه اقدام میکنن احتیاجی به ارائۀ یک study plan داشته باشن، این فقط واسه کساییه که خودشون دارن واسه ویزای تحصیلی اقدام میکنن.

Junior Member

سلام. ممنون میشم در مورد سوال چهارم study plan راهنماییم کنید.
    what research have you done into studies in your country of residence?
    توی نمونه ای که دوستمون cool.frenzy گذاشتن , در مورد تحقیقی که در مورد دانشگاههای ایران کردن صحبت کردن, ولی یکی از دوستان گفتن که باید در مورد مقاله ها و تحقیقات رشتمون توضیح بدیم!
    بالاخره کدوم درسته؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_kh نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم در مورد سوال چهارم study plan راهنماییم کنید.
    what research have you done into studies in your country of residence?
    توی نمونه ای که دوستمون cool.frenzy گذاشتن , در مورد تحقیقی که در مورد دانشگاههای ایران کردن صحبت کردن, ولی یکی از دوستان گفتن که باید در مورد مقاله ها و تحقیقات رشتمون توضیح بدیم!
    بالاخره کدوم درسته؟
    ممنون.
    منظور از این قسمت اینکه شما در زمینه تحصیلیتون مقاله هایی که دارید رو توضیح بدید مختصرا و می تونید اشاره ای به پایان نامه هاتونم داشته باشید. اگر مقاله دارید بیشتر روی اونا متمرکز بشید.

Junior Member

ممنون بابک جان از راهنماییهاتون.
    در مورد سوال 7 که گفته:
    if it has been more than 2 years since you have left full-time education,please provide your Cv
    به طور کلی بهتر نیست برای ویزا CV هم بدیم؟ یا اینکه مدرک اضافی محسوب میشه و بدتر اثر منفی داره؟

ممنون بابک جان از راهنماییهاتون.
    در مورد سوال 7 که گفته:
    if it has been more than 2 years since you have left full-time education,please provide your Cv
    به طور کلی بهتر نیست برای ویزا CV هم بدیم؟ یا اینکه مدرک اضافی محسوب میشه و بدتر اثر منفی داره؟
    سعی کنید مدرکی که مربوط به شما نمیشه ارائه نکنید . وقتی مدارک اضافه داده میشه باعث میشه که گاهی اوقات خدای نکرده اثر عکس بزاره . همون مدارکی که مربوط به خود شما هست رو ارائه کنید. این روزا اینقدر سر سفارت شلوغه که گاهی اوقات وقت نمی کنن مدارک اصلی رو ببینن چه برسه مدارک اضافه. گم کردن مدارک هم که متاسفانه با توجه به گزارشات دوستان زیاد شده.

Junior Member

سلام. در مورد سوال آخر study plan
    what is your parents immigration status?
    با توجه به اینکه خواهر من کانادا هست و اون یکی خواهرم هم تا چند ماه دیگه میره, در جواب این سوال اینهارو هم توضیح بدم یا فقط در مورد پدر و مادرم بگم که ایران هستن؟

Junior Member

من study plan رو 2 صفحه کامل نوشتم آخه واقعا خلاصه تر نمیشد . من بیشتر راجب تدریس نوشتم در مورد سوال what research
    الان که نگاه میکنم میبینم که خیلی بهتر میتونستم بنویسم...

سلام. در مورد سوال آخر study plan
    what is your parents immigration status?
    با توجه به اینکه خواهر من کانادا هست و اون یکی خواهرم هم تا چند ماه دیگه میره, در جواب این سوال اینهارو هم توضیح بدم یا فقط در مورد پدر و مادرم بگم که ایران هستن؟
    به نظر من فقط باید در مورد پدر و مادرتون بنویسید. اگه قرار بود خواهر و برادر رو هم شامل بشه می نوشت family immigration status.