صفحه 5 از 64 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Member moeingh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ISS

پیش فرض پاسخ : study plan

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaam1992 نمایش پست ها
    از Dawson college که میگن معتبرترین کالج استان کبک هست پذیرشه بدون فاند گرفتم و program که انتخاب کردم دو ساله است,حالا به نظر شما باید تو study plan بنویسم که قصد دارم بعد از این دو سال برگردم ایران یا تا دکترا در کانادا ادامه بدم و بعد برگردم ایران؟خواهش میگنم کسایی که study plan خوبی ارائه دادن نمونش را بذارن.
    طبق تجربیات دوستان این طور به نظر میاد که نباید حرف از موندن زد. ولی شما میتونی بگی که پس از اتمام تحصیلاتم بر میگردم ایران و به مقطع تحصیلات اشاره ای نکنید.
    Life is what happens while you are busy making other plans.
    John Lennon

dear fellas,

attached are some study plan samples.

good luck!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak88 نمایش پست ها
    منظور از این قسمت اینکه شما در زمینه تحصیلیتون مقاله هایی که دارید رو توضیح بدید مختصرا و می تونید اشاره ای به پایان نامه هاتونم داشته باشید. اگر مقاله دارید بیشتر روی اونا متمرکز بشید.
    به نظرم این درست نیست.
    ترجمه دقیق عبارت what research have u done into studies in your country of residence میشه: چه تحقیقاتی در مورد تحصیلات در کشور خودتون انجام دادین؟ یعنی باید در مورد نظام آموزشی ایران و .... صحبت کنید.
    اگر دوستان نظر دیگه ای دارن بفرمایند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    به نظرم این درست نیست.
    ترجمه دقیق عبارت what research have u done into studies in your country of residence میشه: چه تحقیقاتی در مورد تحصیلات در کشور خودتون انجام دادین؟ یعنی باید در مورد نظام آموزشی ایران و .... صحبت کنید.
    اگر دوستان نظر دیگه ای دارن بفرمایند.
    منم در مورد مقالات و تزم که انجام داده بودم توضیح دادم و ویزا گرفتم.

Junior Member Tweety آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aero-Sharif

دوستان، چطور میشه از کارت پایان خدمت به عنوان یک Tie به ایران استفاده کرد؟ من تو فروم خوندم که این یک وابستگیه ولی کامل درک نمی کنم که چطور؟ میشه توضیح بدین؟
    زندگی من / مثل جمع کردن بادام از پای نارون هاست / اساسا انتگرالش صفر است

سلام دوستان
    من دایی و عمم توی کانادا هستن و به ناچار باید اسم اونها رو توی Student Additional Information Sheet بنویسم. در نتیجه بخش tie to Iran از Study Plan اهمیت پیدا میکنه و باید توش یه طوری توجیه کنم که تو کانادا نمیمونم.
    از طرف دیگه، من و چندتا از دوستای دانشگاهم یک ساله که یه شرکت توی ایران ثبت کردیم (راجع به رشته‌ی خودمون) ولی عملا کار یا پروژه‌ی خاصی توی این مدت انجام ندادیم! حالا می‌خوام ازتون راهنمایی بگیرم که آیا از این شرکت به عنوان tie استفاده کنم یا نه؟ نکنه بعدا ازم مدارک مالی شرکتو بخوان و بگن چقدر درآمد داشتم؟؟
    نظر شما چیه؟

What research have you done into studies in your country of residence/citizenship

رو چي بنويسسم دقيقا؟

جرا يه نمونه study plan يكي از بچه هاي فني كه ويزا گرفته نميذاره؟ (

خدا خيرتو ن بده

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دایی و عمم توی کانادا هستن و به ناچار باید اسم اونها رو توی Student Additional Information Sheet بنویسم. در نتیجه بخش tie to Iran از Study Plan اهمیت پیدا میکنه و باید توش یه طوری توجیه کنم که تو کانادا نمیمونم.
    از طرف دیگه، من و چندتا از دوستای دانشگاهم یک ساله که یه شرکت توی ایران ثبت کردیم (راجع به رشته‌ی خودمون) ولی عملا کار یا پروژه‌ی خاصی توی این مدت انجام ندادیم! حالا می‌خوام ازتون راهنمایی بگیرم که آیا از این شرکت به عنوان tie استفاده کنم یا نه؟ نکنه بعدا ازم مدارک مالی شرکتو بخوان و بگن چقدر درآمد داشتم؟؟
    نظر شما چیه؟
    من زیاد دیدم که دوستان گفتن، فقط خانواده ی درجه ی یک جزء «Close Relatives» به حساب میاد. شما مطمئنی که باید دایی و عمه رو نوشت؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    من زیاد دیدم که دوستان گفتن، فقط خانواده ی درجه ی یک جزء «Close Relatives» به حساب میاد. شما مطمئنی که باید دایی و عمه رو نوشت؟
    حالا خودم هم به این نتیجه رسیدم که باید این قبیل اقوام رو عنوان کنم در additional student info !

به نظرتون برای study plan نکته منفیه که بگم بعد فوق لیسانس می خوام تو کانادا دکترا هم بگیرم و بعدش برگردم تو ایران استاد دانشگاه بشم؟