صفحه 64 از 64 نخستنخست ... 145455565758596061626364
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : Study Plan

سلام دوستان
    من حدود 4 ساله که دارم جایی کار میکنم ولی چون نمیدونم ویزام صد در صد اوکی میشه یا نه نمیخواهم به شرکت فعلا اطلاع بدم که میخواهم برم بنابراین نمی تونم ازش جاب آفر بگیرم. حالا می خواهم از چنتا شرکت دیگه که خیلی کوچک تر و بی نام و نشون تر از شرکتی که دارم توش کار میکنم هستندجاب آفر بگیرم. به نظرتون این شبهه پیش نمیاد که چرا از شرکت خودمون نگرفتم؟ میشه راهنماییم کنید که چکار کنم؟

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahak10 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 4 ساله که دارم جایی کار میکنم ولی چون نمیدونم ویزام صد در صد اوکی میشه یا نه نمیخواهم به شرکت فعلا اطلاع بدم که میخواهم برم بنابراین نمی تونم ازش جاب آفر بگیرم. حالا می خواهم از چنتا شرکت دیگه که خیلی کوچک تر و بی نام و نشون تر از شرکتی که دارم توش کار میکنم هستندجاب آفر بگیرم. به نظرتون این شبهه پیش نمیاد که چرا از شرکت خودمون نگرفتم؟ میشه راهنماییم کنید که چکار کنم؟

نمی دونم چرا نمی خواید شرکت فعلیتون بدونه می خواید برید، ولی چطور می خواید به سفارت ثابت کنید که چهار سال سابقه کار دارید؟ نامه ای که می تونید از شرکت فعلی بگیرید که توش حقوق و شرح وظایف نوشته شده باشه و تمایل به همکاری پس از بازگشت از کانادا در اون نامه ذکر شده باشه خیلی می تونه بهتون کمک کنه. البته بعضی از دوستان نامه ی "سابقه کار" و "جاب آفر" رو جداگانه از شرکت محل کارشون می گیرند.
    اگر می خواهید از شرکت دیگری نامه ی "جاب آفر" بگیرید، بهتر است ادعا کنید که پس از تحصیل می توانید در این شرکت جدید موقعیت شغلی بهتری نسبت به قبل، به دست آورید و نیاز به تحصیل در کانادا دارید.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

Junior Member

من بودم میگفتم دو جاکار کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahak10 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم جوابم رو بدین . آیا در کنار Study plan باید SOP هم برای مدارک ویزا فرستاده بشه ؟ منظورم اینه که اگه اطلاعات توشون در مورد بک گراند فرق داشته باشه متوجه میشن ؟

سلام تو استادی پلن قسمت مربوط به سوابق تحصیلی میشه رزومه را ضمیمه کرد یا مجدد باید سوابق تحصیلی به ریز نوشته بشه؟
    یه سوال دیگه ، زمینه کاری شرکتی که دارم جاب آفر میگیرم را تو کاور لتر توضیح بدم یا همون استادی پلن
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم جوابم رو بدین . آیا در کنار Study plan باید SOP هم برای مدارک ویزا فرستاده بشه ؟ منظورم اینه که اگه اطلاعات توشون در مورد بک گراند فرق داشته باشه متوجه میشن ؟
    سلام تا جایی که میدونم نیازی نیست sop که به دانشگاه دادید را برای ویزا بزارید ، فقط استادی پلن و در صورتی که توضیحات اضافه داشتی کاور لتر

سلام
    برای کانادا
    اگر در استادی پلن گفته بشه که میخام در دانشگاه تجربه کسب کنم و بیام کشورم و استارت آپ خودم رو بزنم چطوریه؟
    چیزی مثل بند "۲۱۲: انتقال تکنولوژی" (سفارت آمریکا) برای کانادا هم داریم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeqebrahimi نمایش پست ها
    سلام
    برای کانادا
    اگر در استادی پلن گفته بشه که میخام در دانشگاه تجربه کسب کنم و بیام کشورم و استارت آپ خودم رو بزنم چطوریه؟
    چیزی مثل بند "۲۱۲: انتقال تکنولوژی" (سفارت آمریکا) برای کانادا هم داریم؟

ممنون
    dont make it complicated.
    you wanna do school, finish it, and go get a job in your area of study.
    just say i want to graduate, get a job, and be helpful for the human beings plus all the creatures.
    you are not in the senate.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

درود به همه
    دانشگاه بریتیش کلمبیا یک فایل توضیحات برای استادی پلن داره که هم سوالات رو مشخص کرده و هم توضیح داده که چه جوری پاسخ بدیم بهتره. من لینکش رو میزارم شاید به دردتون بخوره.

https://students.ubc.ca/sites/studen...%202019%29.pdf

Junior Member mahmood majdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

سلام دوستان وقت بخیر- تو استادی پلن رشته مهندسی مکانیک رو چطور ارتباط بدم به رشته مدیریت که قصد دارم بخونم؟سابقه کاری هم همش مهندسی هست.
    ممنون