صفحه 9 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 640

موضوع: Study Plan

پیش فرض پاسخ : study plan

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_masoud نمایش پست ها
    به نظر من خیلی خوب توضیح دادید و نکته جالبش هم اینه که تمامی این مسائلی که براتون پیش اومده رو خیلی ساده توضیح دادید و آدم وقتی می خونه اصلاً به نظرش نمی یاد اتفاق عجیبی افتاده باشه. براوو
    خيلي ممنون، ببينيم بالاخره يه كشور عين آدم به موقع ويزا ميده بهمون :دي
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanabc نمایش پست ها
    به نظرتون study plan برای بچه هایی که میرن کبک باید لزوما به فرانسه باشه؟ اگه به انگلیسی بنویسیم مشکلی هست؟!
    فكر نمي كنم اصلا لازم باشه؛ مگه هم مك گيل و هم كنكورديا كلا انگليسي كافي نيست؟

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

اینم از Study Plan من که تازه فرستادم
    امیدوارم به کار یکی بیاد!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

با سلام. به نظر دوستان، کسی که پرونده مهاجرتی داره در Study Plan برای قسمت tie چی باید بگه؟ یعنی اصلا چی داره که بگه؟! . بهتره تو این قسمت به مهاجرت اشاره بشه یا اینکه سکوت کنیم ؟

بچه ها من یه study plan format تو اینترنت پیدا کردم اما نمی دونم مثل اوم بنویسم تابلو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_aut نمایش پست ها
    بچه ها من یه study plan format تو اینترنت پیدا کردم اما نمی دونم مثل اوم بنویسم تابلو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر شخصی من مثل اون ننویسید
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member

بچه ها لطفا راهنماییم کنید
    1-من مسترمو سوئد خوندمو از تابستون پارسال تو یه شرکت تو ایران کار میکنم. الان کانادا دکترا پذیرش گرفتم به نظرتون تو study plan چی بگم؟ باید بگم که چرا برگشتم ایران یا چرا همون سوئد نموندم؟ به نظرتون چه جوابی قانع کنندست؟
    2-من توی پاسم یه مهر به زبان دانمارکی دارم که برای ویزای کار اونجا اقدام کردم که هنوز جوابش نیومده در مورد این هم باید توضیح بدم؟

به قسمت FAQ سفارت ترکیه یک سری بزن. نوشته که این دو در کنار هم اشکال نداره ولی خب منطقاً خیلی هم بدون اشکال نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2276 نمایش پست ها
    بچه ها لطفا راهنماییم کنید
    1-من مسترمو سوئد خوندمو از تابستون پارسال تو یه شرکت تو ایران کار میکنم. الان کانادا دکترا پذیرش گرفتم به نظرتون تو study plan چی بگم؟ باید بگم که چرا برگشتم ایران یا چرا همون سوئد نموندم؟ به نظرتون چه جوابی قانع کنندست؟
    2-من توی پاسم یه مهر به زبان دانمارکی دارم که برای ویزای کار اونجا اقدام کردم که هنوز جوابش نیومده در مورد این هم باید توضیح بدم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    به قسمت FAQ سفارت ترکیه یک سری بزن. نوشته که این دو در کنار هم اشکال نداره ولی خب منطقاً خیلی هم بدون اشکال نیست.
    خوب مشکل همین جاست که نمیدونم چی بنویسم! لطفا اگه ایده ای به ذهنتون میرسه بهم بگید ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    اینم از Study Plan من که تازه فرستادم
    امیدوارم به کار یکی بیاد!
    سلام دوست عزیز
    به نظر میاد که شما استدی پلنت رو برابر سوالهایی که توی سایت سفارت ایران بوده نوشتی، درسته؟
    چرا برابر همون سوالهای سایت سفارت کانادا توی ترکیه ننوشتی؟
    تلاش، قهرمان سازه

سلام دوستان. یه سوال خیلی خیلی مهم.
    من و همسرم هردو کارشناسی ارشد عمران داریم. من (خانم) پذیرش از آلبرتا دارم و همچنین تقاضای مهاجرت از کبک که هنوز فقط فایل نامبر کبکم صادر شده. ( آیا این ممکن مشکلی پیش بیاره )
    سوال اصلی اینه که به نظرتون در مورد همسرم چطور افیسر رو قانع کنم. بگم می خواد کار کنه؟ می خواد وارد دانشگاه بشه یا زبان بخونه؟ ( البته ایشون از یک استاد تو دانشگاه کنکردیا پزیرش داره که ویو کرده برای زمستان ) مرسی