صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 68 , از مجموع 68

موضوع: phd داروسازی با پیش زمینه تحصیلی در رشته شیمی

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

پیش فرض پاسخ : phd داروسازی با پیش زمینه تحصیلی در رشته شیمی

سلام... من ارشد شیمی دارم میخوام برای شیمی دارویی اقدام کنم، برای دادن امتحان GRE subject بهتر هست که امتحان بیوشیمی، بیولوژی رو بدم و یا امتحان بیولوژی رو ( GRE subject دو امتحان داره در این زمینه یکیش بیوشیمی، بیولوژی هست و یکی فقط بیولوژی هست) و یا امتحان دیگه ایی رو باید بدم؟؟... این امتحان رو برای افزایش شانس پذیرش و با توجه به تغییری که در رشته ام میخوام بدم قصد دارم بدم....ممنون

سلام. من فوق لیسانس شیمی الی هستم و میخواستم برم اتریش داروسازی از اول بخونم.با یکی از این موسسات اعزام دانشجو که صحبت کردم به من گفتن که رشته های پزشکی در اتریش ازمون ورودی داره که به زبان المانی برگزار میشه ولی در مورد من چون رشته ام مرتبط هست واحدهام رو معادل میکنن و بدون ازمون ورودی میتونم برم داروسازی . و تعداد ترم هاش هم کاملا بستگی به خودمون داره که چند واحد برداریم. چون اصلا محدودیت نداره و میتونی حتی تا 10 سال هم طولش بدی. خواستم ببینم ایا این مطالب درسته؟ و معمولش چند ترمه؟ اگه کسی تجربه و اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنه.

Junior Member

سلام، ارشد شيمي دارويي دارم، خواستم بدونم تو چه زمينه هايي ميتونم وارد بازار كار آمريكا بشم و چه كلاسهايي لازم هست برم و چه سرتيفيكيتهايي لازم هست داشته باشم؟

Junior Member

با سلام ممنون میشم اگه آدرس ایمیل و دانشگاهای شیمی با گرایش دارو اینجا بزارید.
    من ارشد شیمی دارویی میخونم و اتفاقا برای دکترا شیمی دارو ک اینجا همون phd داروسازی اقدام کنم، البته نمیدونم اونجا هم گرایشها در ادامه مثل اینجاست یا نه.
    ویرایش توسط Zahrais : December 12th, 2016 در ساعت 01:46 AM

با سلام و خسته نباشید، من لیسانس شیمی کاربردی و فوق لیسانس نانوشیمی هستم و می خواستم برای داروسازی اقدام کنم ،می خواستم بدونم کدوم کشور هست که هم دانشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت علوم داشته باشه و هم هزینه تحصیل پایینی داشته باشه، و دیگه اینکه آیا امیدی هست بعد از 6 سال شیمی خوندن جایی اونسری واحدای مشترک با رشته داروسازیمون رو تطبیق بدن؟ صمیمانه سپاسگزارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman1990 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید، من لیسانس شیمی کاربردی و فوق لیسانس نانوشیمی هستم و می خواستم برای داروسازی اقدام کنم ،می خواستم بدونم کدوم کشور هست که هم دانشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت علوم داشته باشه و هم هزینه تحصیل پایینی داشته باشه، و دیگه اینکه آیا امیدی هست بعد از 6 سال شیمی خوندن جایی اونسری واحدای مشترک با رشته داروسازیمون رو تطبیق بدن؟ صمیمانه سپاسگزارم
    تعریف شما از ارزانی چیست؟ کلا تحصیل در رشته های علوم پزشکی در سرتاسر دنیا هزینه بر است منتهی برای داروسازی به زبان انگلیسی بدون ازمون ورودی و بدون مدرک زبان و تا حدودی ارزان و البته معتبر تنها گزینه داروسازی دانشگاه های آندرا و امریتاویشووا هند هستند.که هزینه کل شش سال بین هشتاد تا صدوبیست میلیون میشود.
    قبرس هم هست که باز گرانتر از هند است.
    ضمنا تطبیق واحد نداریم در هیچکدام و شرط سنی هم هند ندارد

سلام دوستان، من دکترای شیمی آلی دارم. میخاستم بدونم اگر بخام برای داروسازی اپلای کنم شرایطش چی هست؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط tahereh1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دکترای شیمی آلی دارم. میخاستم بدونم اگر بخام برای داروسازی اپلای کنم شرایطش چی هست؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    برای کدام کشور؟
    داروسازی رو اغلب باید با هزینه خودتون بیاید و باید حتما گریین کارد هولدر باشید برای امریکا، یا پی ار داشته باشید برای کانادا.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)