صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 68

موضوع: phd داروسازی با پیش زمینه تحصیلی در رشته شیمی

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : phd داروسازی با پیش زمینه تحصیلی در رشته شیمی

من با ارشد بیوتکنولوژی دارم برای دکترای pharmaceutical science اپلای میکنم و رشته م شیمی نبوده ولی با توجه به سرچ ها و تماس هایی که توی این یک سال داشتم میدونم بچه های شیمی خیلی برای این رشته ها شانس دارن. خیلی از اعضای هیئت علمی دپارتمان های داروسازی عضو مشترک دپارتمان شیمی و داروسازی هستند و اکثرا خودشون لیسانس شیمی داشتن . مخصوصا به جز گرایش Pharmaceutical Science ، در مقطع دکترا گرایش Medicinal Chemistry خیلی برای شما مناسبه که معمولا توسط دانشکده داروسازی و بعضی وقتا توسط خود دپارتمان شیمی ارائه میشه. یکی از فیلدهایی که من خودم بهش علاقه مند بودم و خیلی پایه ی شیمی لازم داره مباحث مربوط به natural products ها هست. توی رشته من بیشتر از دید خواص دارویی در مورد سرطان، ایدز، مالاریا ... بررسی میشه ولی از دید شیمی بیشتر به مباحث سنتز نچرال پروداکت ها پرداخته میشه. خلاصه اینکه به نظر منتوی بعضی دانشگاه ها برای رشته های داروسازی پذیرش گرفتن با بکگراند شیمی خیلی راحتتر هم هست تا بکگراند بیولوژی. بعضی استادایی که بهشون ایمیل زدم هم این موضوع رو گفتن. حالا توی ایمیل هام میگردم ایمیل و اسم دانشگاشونو براتون اینجا می نویسم
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

دپارتمان شیمی Indiana University
    دپارتمان شیمی Texas A&M University. اسم استاد هم Coran Watanabe هست ( عکس پروفایل وبسایت آزمایشگاشم اگه تا الان عوضش نکرده باشه خیلی باحاله )) ) این استاده به من گفت اپلای کن ولی چون دپارتمان شیمی بود و میدونستم شانسم کمه اپلای نکردم .
    دپارتمان شیمی دانشگاه کالیفرنیا سانتا کروز گروه Chemical Biology
    دپارتمان شیمی و بیوشیمی University of north carolina at greensboro
    گروه Chemiscal Biology دانشگاه کینگ کالج لندن
    دانشگاه هاوایی Dr. Philip Williams
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

سلام
    سارا هستم و لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه پیام نور دارم، معدلم 14.65 هست، لطفا راهنمایی بفرمایید برای ادامه تحصیل در رشته شیمی آلی و یا داروسازی کدوم کشور و دانشگاه مناسب است!؟ لطفا اطلاعات کامل رو در اختیار من بزارید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbb2012 نمایش پست ها
    سلام . می خواستم اینو بدونم :
    من رتبه 700 تو کنکور سراسری شدم. موندم آیا شیمی کاربردی شریف خوبه یا مهندسی شیمی یا مکانیک فردوسی؟
    سلام

شیمی اصلا خوب نیست!! یعنی اینقدر به شیمی علاقه دارین! سخت واشباع!!
    من ارشد شیمی آلی هستم.ولی اگه علاقه داری مهندسی شیمی بازار بهتری داره نسبت به بقیه گرایش های شیمی

مهندسی مکانیک بهتره

Junior Member

به هیچ عنوان نرو شیمی کاربردی عاقبت نداره حتی اگه شریف باشه

Junior Member

سلام
    من ابرای رشته شیمی از دانشگاه وین پذیرش گرفتم.
    می خواستم بدونم که بعد از لیسانس شیمی از این دانشگاه داروسازی بخونم؟
    وضیعت داروسازی در وین چگونه هست؟

Junior Member

سلام.
    کسی که لیسانیس مهندسی شیمی یا نفت باشه میتونه داروسازی ادامه بده در دانشگاه های آمریکا؟!!!ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان. می خواستم بدونم با لیسانس شیمی محض میشه تو امریکا داروسازی خوند؟! ممنون میشم اگه فارسی جوابمو بدین!

سلام
    من با 28 سال سن فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشگاه تهران با معدل 16.5هستم .قبلااز دانشگاه دولتی دیگه ای مدرک کاردانی الکترونیک گرفتم ( البته با معدل کم) چندتا سوال داشتم اگر دوستان لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم.
    آیا مدرک اولم در کنار یک نمره زبان خوب امتیاز محسوب میشه؟
    از دوستام شنیدم گواهی های ورزشی و حکم قهرمانی و تقدیر نامه از دفتر ریاست جمهوریو کلا این چیزا امتیاز مثبت هست در رزومه. آیا درسته؟
    آیا برای پذیرش گرفتن شرط سن مهمه؟ اگر آره فکر میکنید وضعیت من چطوره؟
    آیا برای پذیرش با
    fund برای رفتن ازکارشناسی به دکترا شانسی دارم. اگر آره ازکجا؟
    در آخر آیا کسی در مورد امکان پذیرش گرفتن در رشته مهندسی داروسازی در مقطع دکترااطلاعی داره؟(امکان پذیرش با فاند و کشور و دانشگاه)
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی معدنی-ازاد شهرری

سلام من فوق لیسانس شیمی معدنی هستم میخواستم در زمینه شیمی دارویی در آلمان ادامه تحصیل بدم و یک ماه که شروع
    به خوندن زبان برای مدرک آیلتس هستم میخواستم ببینم میتونم دارویی بخونم و اینکه از امروز اقدام به پذیرش کنم چقدر شانس دارم تا پاییز پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)