صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 68

موضوع: phd داروسازی با پیش زمینه تحصیلی در رشته شیمی

پیش فرض پاسخ : phd داروسازی با پیش زمینه تحصیلی در رشته شیمی

سلام من دانشجوی Ph Dشیمی فیزیکم و امتحان جامع رو هم گذرم ولی می خوام ادامشو برم استرالیا. میشه راهنماییم کنید که میشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunny_irani نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها می خواستم بگم من مونترال زندگی میکنم( اقامت دارم).با ارشد الی که از قبل داشتم از دانشگاه مونترال برای pharmacutcal scince هم پذیرش این ترم رو گرفتم اما نمیرم .

۱-با ارشد شیمی الی میشه برای PhD pharmacutical scince اقدام کرد.
    ۲-کانادا و در کبک مستقیم میشه برای داروسازی اپلای کرد اما چون خیلی طرفدار داره باید اکادمیک قوی باشی و از اول بخونی انگار بعد از دیپلم هستی و مدرک فوق یا لیسانس برای واحدای مشترک تطبیق نمیدن.
    ۳-مک گیل و کونکردیا در کبک که انگلیسی زبان هستن مورد ۱ رو ندارن. فقط دانشگاههای فرانسوی زبان کبک این رشته رو دارن.
    ۴-برای ۱ باید زمینه خوبی از بیوشیمی و فارما و... داشته باشی.
    ۵-امریکا خیلی قویترهست تا کانادا.
    ۶-اگه بهانه اومدن به خارج از ایرانه از کانادا راحتتر میتوی پذیرش بگیری.

موفق باشید.
    سلام و مرسی بابت اطلاعاتی که اینجاگذاشتید .اینکه گفتید مک گیل و کونکوردیا مورد 1 را ندارند یعنی شما از دانشگاه فرانسوی زبان پذیرش گرفتید؟

Junior Member

سلام
    فارغ التحصیل شیمی هستم لیسانس
    می خوام شیمی دارویی بخونم در زمینه نانو داروی ضد سرطان تاکیدا می خوام در زمینه سرطان خون باشه
    ممنونم از همه کسایی که کمک می کنن

سلام ،من دانشجوي شيمي دانشگاه تهران هستم ،اگه بخوام براي دكتري مستقيم شيمي دارويي اپلاي كنم ،داشتن مقاله چقدر مهمه ؟ اگه بخواي فاند داشته باشه حتماً بايد مقاله داشته باشي ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

سلام مي شه بگيد BPF : Bonnes Pratiques de Fabrication يا Good Manufacturing Practices) GMP چه مدركيه
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

Junior Member

سلام
    من امسال سال دومم بود که کنکور دادم ..تنها رشته ای که بهش علاقه دارمم داروسازیه..و فکر نمیکنم رتبه لازم برای دارو رو بیارم..

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید منو:
    به نظرتون یک سال دیگه بمونم یا شیمی شریف رو برم؟؟
    از شیمی میشه تغییر رشته داد به دارو؟؟؟
    تفاوت شیمی دارویی با داروسازی چیه؟؟؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    کسی که داروسازی میخونه دکتری عمومی داروسازیه یعنی همونی که تو داروخونه هستش همچنین بعد ازاین دوره میتونه ادامه تحصیل بده در مقطع دکتری واون وقت تمام مزایای یک فرد دارای phd روداره اما کسی که شیمی دارویی یا هر شیمیه دیگه ای میخونه حق داروخونه و اینجورچیزارونداره وفقط اگه تا phd بره مزایای پی اج دی دارها روخواهدداشت
    با توجه به عدم ثبات قوانین در کشور به شما موکدن توصیه که نه پیشنهاد میکنم فکر تغیی رشته واینکه فلانی رو میشنایم انجام داد واینجورچیزها رو از ذهنتون بندازین بیرون
    اینکه 1سال دیگه بشنید پشت کنکور به هدف شما از خوندن این رشته میزلن علاقتون وبه خصوص شرایط وجو خونوادتون برمیگرده
    موفق وسالم باشین

Junior Member niUsha_n60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (Organic chemistry (M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiiia نمایش پست ها
    سلام
    من امسال سال دومم بود که کنکور دادم ..تنها رشته ای که بهش علاقه دارمم داروسازیه..و فکر نمیکنم رتبه لازم برای دارو رو بیارم..

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید منو:
    به نظرتون یک سال دیگه بمونم یا شیمی شریف رو برم؟؟
    از شیمی میشه تغییر رشته داد به دارو؟؟؟
    تفاوت شیمی دارویی با داروسازی چیه؟؟؟
    سلام
    راستش تا اونجایی که من میدونم و شنیدم اینجوریه که:
    بچه های داروسازی پس از اتمام درسشون اگر بخوان تخصص بگیرن باید یه کنکور بدن که تا یکی از رشته ها رو قبول شن و شیمی دارویی هم یکی از اون رشته های مورده نظره
    از طرفی بچه های شیمی که مدرک ارشد دارن می تونن تو این امتحان شرکت کنن
    قبولی تو این امتحان واسه بچه های شیمی خیلی سخته و واقعا به تلاش خیلیییییی زیاد احتیاج داره چون خیلی از درس های بچه های دارو رو باید بخونن
    دوستانی داشتم که با ارشد شیمی و یک سال مداوم درس خوندن قبول نشدن و موندن واسه یه سال دیگه در صورتی که میتونستن پی اچ دی شیمی رو یه دانشگاه خوب قبول شن و البته دوستانی هم داشتم که همون سال اول قبول شدن
    این امتحان مصاحبه هم داره و معمولا واسه بجه های شیمی سخت تر میگیرن حتی اگه مقاله خوب داشته باشی و یه نمره زبان عالی
    کلا چون شیمی دارویی رو فقط تعداد محدودی از دانشگاه ها دارن قبولی توش سخته مخصوصا واسه شیمیستا
    تازه با همه این ها مجوز داروخونه هم که نمیدن در آخر
    ببخشید یکم طولانی شد
    امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : phd داروسازی از طریق فوق لیسانس شیمی آلی

سلام
    چه خوب که اینجا دقیقا سوال من مطرح شده. من لیسانس شیمی از دانشگاه خواجه نصیر و فوق لیسانس شیمی گرایش اسانس گیاهان دارویی از دانشگاه آزاد دارم. شنیدم که میتونم با لیسانسم برای فوق لیسانس داروسازی صنعتی برای کانادا اقدام کنم. سابقه کار تو شرکت داروسازی هم دارم. البته اینم بگم که از طریق سرمایه گذاری با خانواده دارم به کانادا مهاجرت میکنم و ویزام هم گرفتم. اگه کسی راهنمایی کنه چیکار باید بکنم ممنون میشم. چون من تو نتونستم این رشته رو تو دانشگاههای تورنتو پیدا کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunny_irani نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها می خواستم بگم من مونترال زندگی میکنم( اقامت دارم).با ارشد الی که از قبل داشتم از دانشگاه مونترال برای pharmacutcal scince هم پذیرش این ترم رو گرفتم اما نمیرم .

۱-با ارشد شیمی الی میشه برای PhD pharmacutical scince اقدام کرد.
    ۲-کانادا و در کبک مستقیم میشه برای داروسازی اپلای کرد اما چون خیلی طرفدار داره باید اکادمیک قوی باشی و از اول بخونی انگار بعد از دیپلم هستی و مدرک فوق یا لیسانس برای واحدای مشترک تطبیق نمیدن.
    ۳-مک گیل و کونکردیا در کبک که انگلیسی زبان هستن مورد ۱ رو ندارن. فقط دانشگاههای فرانسوی زبان کبک این رشته رو دارن.
    ۴-برای ۱ باید زمینه خوبی از بیوشیمی و فارما و... داشته باشی.
    ۵-امریکا خیلی قویترهست تا کانادا.
    ۶-اگه بهانه اومدن به خارج از ایرانه از کانادا راحتتر میتوی پذیرش بگیری.

موفق باشید.
    سلام
    من با خانواده از طریق سرمایه گذاری اقدام کردیم برای کانادا و الان ویزا هم گرفتیم و تا برای 7 مارچ بلیط داریم. اینجا لیسانس شیمی از دانشگاه خواجه نصیر و فوق لیسانس شیمی گرایش اسانس گیاهان دارویی دارم. میخوام با لیسانسم برای فوق لیسانس داروسازی صنعتی apply کنم که وقتی اومدم کانادا خیلی زود درسم رو شروع کنم. اگه اطلاعاتی دارید که چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)