نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر و خرید لپ تاپ از فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    من هم تو اورمیه همین بلا سرم اومد!! رفتم جایی که جنس خوب می فروشن و همه بالای 200 تومن!! با دوستم که پارسال رفته فنلاند مشورت کردم گفت به این قیمت ها تو فنلاند هم جنس هایی خوبی پیدا میشه و الکی بار سفرت رو سنگین نکن و بیا از اینجا بخر!! در ضمن پوتین سربازی به درد اونجا نمیخوره! من تازه سربازیم تموم شده و باپوتین سربازی همین جا هم پاهای آدم یخ می زنه! ولی یه سری پوتین های نسبتا خوب رو هم فروشگاه های وسایل نظامی دارن بین 50 تا 100 تومن ، اونارو یه نگاه بنداز! ولی اینو هم بدون هیچ کدوم جنس اصل نیستن و جنس درجه 2 هستن!
    خلاصه اگه می خوای دورو بر 200 تومن بدی به نظر من از فنلاند بخری بهتره!
    به نظر من اصلا همچین چیزهایی از ایران نخرید. من کل زمستون رو با یه پوتین 35 یورویی سر کردم- اولا که در فنلاند اصلا شیک پوشی مرسوم نیست - شاید ده برابر ساده تر از ایرانیهای پایتخت باشن. ولی یه چیزهایی مثل شش تا هشت جفت جوراب جنس خیلی خوب اگه با خودتون بیارید خیلی خوبه. چون اینجا خیلی گرونه-تقریبا سه برابر ایران. ( جورابها رو از جنس خوب و ضخیم و کوتاه کمی بالاتر از مچ پا انتخاب کنید) دو جفت هم جوراب پشمی. البته یه آدم گرمایی مثل من که به هیچ وجه حاضر نمیشه جوراب پشمی بپوشه. اینجا همه معمولا اسپرت لباس میپوشن. کمتر کسی رو دیدم که مردونه لباس بپوشه. کت شلوار که توی این یه سال یه مورد هم ندیدم.
    البته خیلی ها توی همون ایران مثل آب خوردن 200 تا بابت کفش میدن که من سر صحبتم با افرادی است که محدودیت دارن- ولی افرادی که علاقه بسیار به شیک پوشی یا مد دارن و زیاد قیمت برایشان مهم نیست فکر کنم از بعضی جاهای تهران خریدهای بهتری میتونن بکنن به نسبت فنلاند-
    ویرایش توسط arvin-1980 : June 12th, 2012 در ساعت 01:26 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)