صفحه 3 از 48 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری و مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در فنلاند

من شرایط ایران رو نمی دونم ولی اینجا تا کار نداشته باشید به شما اجازه مستر کارت یا کارت های اعتباری رو نمی دن.
    من واقعا نمی دونم که تو ایران میشه یا نه یا شرایطش چه طوریه.

این طوری که خیلی بده. من فکر می کردم می تونیم کارت ویزا یا مستر کارت بگیریم. خواهر من که کانادا دانشجو هستش همون اول ورودش ویزا کارت گرفت. البته چون دانشجو هستش بهشون با سقف کردیت کم ( 500 دلار) داده بودند و الان که کار می کنه این سقف کردیت بالاتر رفته. خوب این طوری با اون کارت الکترونیکی که میدند امکان خرید و پرداخت آن لاین هست؟
    این کارت فیزیکی ایران که می گید چی هست؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

راستی به سوال دیگه اونحا لاندری ها اتو هم دارند؟ یا فقط ماشین لباس شویی و خشک کن؟ اتو لازمه ببریم؟

Junior Member fafa1361 آواتار ها

من تا اونجا که اطلاع دارم. یکی از دوستام اونجا زندگی می کنه و اتو هم خریده!!! پس ندارن دیگههه البته شهرش تورکو ولی فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشن
    ما همان چیزی هستیم که می اندیشیم
    هستی ما با افکارمان شکل میگیرد
    و دنیامان را با اندیشه هامان می سازیم.

در مورد خرید اینترنتی باید بگم که با این کارت می تونید خرید اینترنتی کنید و یا اجارتون رو بپردازید .در مرد اتو هم لاندری ،اتو نداره .و باید خودتون بگیرید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

قابل توجه اونایی که میرن لاپینرانتا. تو سوئیت ها اتو هست. مدرکش هم موجوده!!!
    از سایت LOAS.fi

Where and how can I wash my clothes?
    You can do your laundry for free in laundry room, which is located in common facilities of the property. There are also an iron and iron board for common use in laundry room. You must book a washing time beforehand and do your laundry in given time. This is very important, because somebody else may have a tight schedule and one may be not so pleased to see your clothes still in the machine in the beginning of ones turn. Finns are pretty precise when it comes to times and rules.

سلام دوستان

من چندي پيش، يه مطلبي رو تو يكي از انجمن هاي اروپا، كه الان هم خاطرم نيست كدوم انجمن بود، ميخوندم ، راجع به بردن زعفران. مساله اي كه عنوان شده بود از اين قرار بود كه اگه ميتونيد زعفران ببريد چون حداقل قادر خواهيد بود با فروشش هزينه بليط خودتونو تامين كنيد. بنده از صحت اين مطلب اطلاع ندارم. دوستاني كه فنلاند هستند يا اطلاع دارند لطفا راهنمايي كنند.
    در صورتي كه اين مطلب صحت داره آيا به هر ميزاني كه بخواهيم ميتونيم ببريم يا محدوديت داره؟(با پرواز تركيش)، اصلا واقعا اونجا ازمون خوب ميخرند؟
    متشكرم

عليرضا

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

سلام .

قبلا در مورد بسته ای که انجمن دانشجویی در اختیار دانشجوها میذاره گفته بودم. اینم ریزش که اینجا گذاشتم. البته این برای دانشگاهی که من میرم. ممکنه قیمت ها متفاوت باشه ...
    ولی خواستم بگم این مورد رو با مسئول پذیرش پی گیری کنید و ببنید اصلا یه همچین چیزی هست که از بردن وسایل اضافی جلوگیری بشه و بتونید به جاش وسایل ضروری تر ببرید.

Survival Package
    Members of the Student Union can rent a survival package which includes several things that are needed in everyday life. The idea is recycling, so most of the items are second-hand.
    Content: Blanket, pillow, sheets, plates, cups, cutlery, kettle,kitchen towel, frying pan and some other cooking utensils. Price: The renting fee of the Survival Package is 40 for one semester, 46 for the academic year. Once the package is returned to the Student Union clean and in good condition, 16 will be returned to the student.

There are also some second-hand shops in the city, so you can try to find the things that you need from there also. Maybe this would be a good option if you are going to stay for example more than a year.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

با سلام
    يك سوال از دوستاني كه فنلاند هستن يا در مورد وضعيت نرم افزار در اونجا اطلاعات بيشتري دارن:
    ظاهرا بعضي شركت ها مثل مايكروسافت تخفيف حسابي براي دانشجوها دارن، مثلا Win 7 Pro فقط 29 دلار!
    http://www.microsoft.com/student/en/us/default.aspx
    آيا ميشه در فنلاند هم از اين تخفيف ها استفاده كرد؟ راهش چيه؟ سايت خاصي ميشناسين؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : وسایل ضروری و مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در فنلاند

سلام به همه دوستان
    شنیدم سلمونی همچینی ارزونم نیست و گاهی حتی بیش از 40 یورو
    خدا رو شکر که پسریم و کچلی هم که مده روز اروپاست
    از این باب یک عدد ریش تراش موزر با سر شونه هاش فراموش نشه. هرچند اینجا هم سرمونو نتراشیم خدمت سربازی می تراشیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)