صفحه 35 از 48 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    اینترنت خونه ها وایرلس نیست اینجا...
    باید با کابل وصل شد...
    اینجا ما یه وایرلس خریدیم و راحت استفاده میکنیم..
    اسم دقیق وسیله ای که خریدید چیه؟ lan wireless convertor? قیمتش اونجا چنده؟ میخوام ببینم اینجا بخرم یا اونجا.

wireless Modem هست..
    اینجا 32 یورو خریدیم...
    راضی هم هستیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    اسم دقیق وسیله ای که خریدید چیه؟ lan wireless convertor? قیمتش اونجا چنده؟ میخوام ببینم اینجا بخرم یا اونجا.
    شمارش معکوس..........!

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    wireless Modem هست..
    اینجا 32 یورو خریدیم...
    راضی هم هستیم...
    مارک و مدل خاصی باید باشه یا هر نوع مودم وایرلس قابل استفاده هست اونجا؟ من هم دودل هستم که از ایران بخرم یا از فنلاند ولی الان که شما میگید 32 یورو قیمتش هست بهتره که از ایران بخرم و ببرم.

والا من اطلاع خاصی در این زمینه های کامپیوتری ندارم واقعا..
    از دوستانی که در این زمینه تخصص دارن بپرسید خیلی بهتره...
    اینجا کلا این جور وسایل خیلی گرونه..

* بچه ها راستی هدفون و هندزفری با خودتون اکسترا بیارید اینجا با کیفیت خیلی خیلی معمولیش میشه 6 یورو..!

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    مارک و مدل خاصی باید باشه یا هر نوع مودم وایرلس قابل استفاده هست اونجا؟ من هم دو دل هستم که از ایران بخرم یا از فنلاند ولی الان که شما میگید 32 یورو قیمتش هست بهتره که از ایران بخرم و ببرم.
    شمارش معکوس..........!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    مارک و مدل خاصی باید باشه یا هر نوع مودم وایرلس قابل استفاده هست اونجا؟ من هم دودل هستم که از ایران بخرم یا از فنلاند ولی الان که شما میگید 32 یورو قیمتش هست بهتره که از ایران بخرم و ببرم.
    دوستان من فایل مربوط به اینترنت خونه های دانشجویی دانشگاه تورکو رو خوندم و طبق این فایل قویا توصیه کرده بودند که در صورت نیاز از دستگاه روتر استفاده بشه و اکیدا اتصال مودم رو به شبکه منع کرده بودن.
    منطقی هم هست چون شما نیاز به مودم ندارید و در واقع استفاده از اون ممکنه در شبکه اشکال ایجاد کنه.
    برای استفاده از اینترنت به صورت بیسیم بهتره که یه روتر وایرلس یا اکسس پوینت وایرلس استفاده کنید که ورودی کابل شبکه هم داشته باشه.
    برای مثال چند مدل زیر مناسبه:
    D-Link DIR-505 All-In-One Mobile Companion

D-Link Wireless N150 Cloud Router DIR-600L

D-Link Wireless N Router DIR-605L

تنظیماتش هم چندان پیچیده نیست.
    در ضمن برای خرید اگر به پاساژ ایران (پایینتر از میدون ولیعصر) مراجعه کنید قیمتش ارزانتر از این سایته هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    دوستان من فایل مربوط به اینترنت خونه های دانشجویی دانشگاه تورکو رو خوندم و طبق این فایل قویا توصیه کرده بودند که در صورت نیاز از دستگاه روتر استفاده بشه و اکیدا اتصال مودم رو به شبکه منع کرده بودن.
    منطقی هم هست چون شما نیاز به مودم ندارید و در واقع استفاده از اون ممکنه در شبکه اشکال ایجاد کنه.
    برای استفاده از اینترنت به صورت بیسیم بهتره که یه روتر وایرلس یا اکسس پوینت وایرلس استفاده کنید که ورودی کابل شبکه هم داشته باشه.

در ضمن برای خرید اگر به پاساژ ایران (پایینتر از میدون ولیعصر) مراجعه کنید قیمتش ارزانتر از این سایته هست.
    مودم که نمیشه کلا چون اونجا که adsl نیست و lan دارن، ولی یه سوال اینکه گفتن router منظورشون این بوده که switch هم میشه دیگه نه ؟

الان قیمت روتر وایرلس یا سوییچ از ۱۸۰ ۱۹۰ شروع میشه ، اونایی که ارزونن مودم هستن که اصلا اونجا نمیشه استفاده کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMa نمایش پست ها
    مودم که نمیشه کلا چون اونجا که adsl نیست و lan دارن، ولی یه سوال اینکه گفتن router منظورشون این بوده که switch هم میشه دیگه نه ؟
    دسترسی به اینترنت در خوابگاه ها و شهرهای مختلف فرق دارن. من قراردادی رو که بهم دادن در شهر یوئنسوو هست و اینترنتش هم از طریق ADSL امکان پذیره. البته اینک مودم وایرلس ببرم یا روتر دقیق نمیدونم و برای اطمینان بیشتر به خوابگاه elli ایمیل دادم تا از راهنمایی های خود اون شرکت مطلع شوم.

دسترسی به اینترنت در خوابگاه ها و شهرهای مختلف فرق دارن. من قراردادی رو که بهم دادن در شهر یوئنسوو هست و اینترنتش هم از طریق ADSL امکان پذیره. البته اینک مودم وایرلس ببرم یا روتر دقیق نمیدونم و برای اطمینان بیشتر به خوابگاه elli ایمیل دادم تا از راهنمایی های خود اون شرکت مطلع شوم.
    خوب پس اگه adsl هست می تونین از مودم هم استفاده کنین که اینجا از ۱۰۰ تومن شروع میشه

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها

بعد از خوندن کامل سایت HOAS و بخش اینترنتش و کلی تحقیق راجع به اینکه چجوری میشه اینترنتی که با کابل گرفته میشه رو تبدیل به بی سیم کرد و کلی هم گشتن تو سایت دیجی کالا باید بگم "تشکر"! بهترین راهنمایی رو ارائه دادید.

اما نکتتونو تکمیل میکنم. به نظر من بهترین دستگاه از بین این 3 تایی که شما دادید :

هست چون اولیه که فک نکنم برد خوبی داشته باشه چون انتن نداره و قیمتش هم گرون تره از اینی که من میگم و هم اینکه کلا به نظرم واسه اهداف دیگه ای ساخته شده.
    سومی هم مدل پیشرفته تره همون دومیه اما این پیشرفتگیش به درد ما نمیخوره. واسه یک خونه 50 متری یک انتن تحت پوشش میده کل خونه رو, 2 تاش چرا؟ سرعت انتقال 300 Mb هم باز به درد نمیخوره. اکثرا خوابگاها 2 Mb رو free میدن و پول که بدید میتونید اپگرید کنید به 100 Mb ! باز هم این مدلی که من میگم تا 150 Mb رو پوشش میده. در نتیجه همیشه گرونترین بهترین نیست, با توجه به نیاز ما فکر کنم بهترینش همینی باشه که گفتم.

*** پی نوشت *** بنده در حوضه ی سخت افزار صاحب نظر نیستم, صرفا نتیجه ی تحقیقاتمو گذاشتم که وقت دیگران save شه. اگر نکته ای هست, مدل بهتری سراغ دارید, صمیمانه خواهش میکنم اینجا بگذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)