صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط havariyon نمایش پست ها
    دوستانی که در حال حاضر فنلاند هستن ، آیا احتمال این وجود داره که لپتاپ شما رو بررسی کنن و برنامه های کرک شده و ویندوز و اینطور چیزا رو که خلاف حقوق مالکیت فکریه و اونجا هم جرمه رو کشف کنن ؟
    من هنوز نرفتم ولی تا حالا که با دوستان در فنلاند در ارتباط هستم نشنیدم که بعد از ورود به فرودگاه بار و وسایل مسافرها رو بررسی کنن و یا اینکه لپ تاپ رو چک کنن. ولی باز هم دوستان در صورتیکه اطلاع دقیقتری دارن در این مورد خواهشا نظر بدید.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Junior Member

دوستان در مورد هارد هم ممنون ميشم توضيح بدن. اگه هارد داشته باشيم و نرم افزار يا چندي فيلم وسريال توش باشه چي ؛-)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shef نمایش پست ها
    دوستان در مورد هارد هم ممنون ميشم توضيح بدن. اگه هارد داشته باشيم و نرم افزار يا چندي فيلم وسريال توش باشه چي ؛-)
    با اطمینان 100% بهتون میگم که هیچ مشکلی پیش نمیاد. دلیل 1000 تا دارم تا این حرف و ثابت کنم اما فک نمیکنم نیازی باشه جنگ که نیست!

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

هیچ مشکلی نیست . نه تو فنلاند و نه تو هیچ کشور دیگه نشدیم که این مشکل پیش بیاد . من با خودم یه پکیج کاملLord اورده بودم . اصلا کسی به این چیزها کاری نداره
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

همونطور که بابک گفت هیچ کاری به این کارا ندارن. حتی همینجا هم ما سیستم عامل و نرم افزار کپی استفاده می کنیم مشکلی نیست. کشورهایی مثل آلمان برای استفاده از نرم افزار داخل کشور گیر میدن ولی هیچ کشوری برای ورود به اون کشور به این مسائل و نرم افزار و فیلم کاری ندار. بهتر هست cd نیارین و روی هارد کپی کنین هرچند که تاحالا هیچ مشکلی پیش نیومده. برای اینکه خیالتون راحت باشه میگم.
    حالا اصلا فرض کنین که گیر بدن. هیچ راهی وجود نداره که ثابت کنن کپی هست یا نه. تنها راهش چک کردن اون نرم افزار با شرکت سازنده هست. برای فیلم هم که به همین صورت هست و رسید خرید رو می خوان. فرض کنین شما فیلم خریدین و بعد روی هارد کپی کردین. خبالتون راحت باشه. من رو موبایلمم کلی آهنگ داشتم و چندین بار از رفتم و اومدم
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member

آقا یه نفر پیدا بشه منو از دست‌ِ این ترکیش ارلاین راحت کنه! دو تا سوال:

1- وزن بار رو گفتن خداکثر 30 کیلو. خب. این 30 کیلو فقط می‌تونه تو یه چمدون قرار بگیره، یا دو سه تا هم میشه؟
    2- بار داخل کابین چی؟ محدودیت اون چه‌قدره؟ وزن می‌کنن؟ چند تا ساک میشه برد بالا؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

1- وزن بار 30 کیلو هست ولی به 3-4 کیلو بیشتر هم گیر نمیدن نگران نباشید(ولی دیگه 10 کیلو رو گیر میدن مسلمن) - فقط 1 چمدون!
    2- بار داخل کابین هم 8 کیلو هست ولی معمولا وزن نمیکنن و میتونید بیشتر هم ببرین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhp نمایش پست ها
    آقا یه نفر پیدا بشه منو از دست‌ِ این ترکیش ارلاین راحت کنه! دو تا سوال:

1- وزن بار رو گفتن خداکثر 30 کیلو. خب. این 30 کیلو فقط می‌تونه تو یه چمدون قرار بگیره، یا دو سه تا هم میشه؟
    2- بار داخل کابین چی؟ محدودیت اون چه‌قدره؟ وزن می‌کنن؟ چند تا ساک میشه برد بالا؟

Junior Member

بچه‌ها کاغذ A4 هم ببریم؟! این‌جا بسته‌ی کم‌تر از 500 تایی وجود نداره ظاهرا. مشکل این‌جاست که حدود دو و نیم کیلو وزنشه! 500 تا لازم میشه اون‌جا؟ پیشنهاد شما چیه؟

Member Victarion آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Åbo Akademi

کاغد A4 برای چه کاری؟ خود دانشگاه ها قاعدتا امکانات پرینتی، اسکن و غیره رو دارن و معمولا هم مجانیه یا هزینه ـش خیلی کمه.
    For the part of man
    Is to take the sombre path

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering_QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط latino نمایش پست ها
    1- وزن بار 30 کیلو هست ولی به 3-4 کیلو بیشتر هم گیر نمیدن نگران نباشید(ولی دیگه 10 کیلو رو گیر میدن مسلمن) - فقط 1 چمدون!
    2- بار داخل کابین هم 8 کیلو هست ولی معمولا وزن نمیکنن و میتونید بیشتر هم ببرین
    ولی تو سایتش نوشته که تعداد چمدون مهم نیست!! فقط تا 30 کیلو باشه.
    هر کجا هستم، باشم،آسمان مال من است.
    پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است.چه اهمیت دارد گاه اگر می‌رویند قارچ‌های غربت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)