صفحه 39 از 48 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

کپی برگی 5-6 سنته. دفتر student union هم بهتون copy key می ده که می شه شارژش کرد و باهاش با دستگاههای دانشگاه یا student village کپی و پرینت گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط latino نمایش پست ها
    1- وزن بار 30 کیلو هست ولی به 3-4 کیلو بیشتر هم گیر نمیدن نگران نباشید(ولی دیگه 10 کیلو رو گیر میدن مسلمن) - فقط 1 چمدون!
    2- بار داخل کابین هم 8 کیلو هست ولی معمولا وزن نمیکنن و میتونید بیشتر هم ببرین
    من با ترکیش اومدم و دوتا چمدون که حدود ۳۳ بودن دادم برای بار و هیچی نگفت. البته برای اضافه بار گیر داد که با اصرار و التماس بیخیال شد ولی دوتا چمدون دادم و مشکلی نبود.
    بار داخل کابین من دوتا کوله پشتی بزرگ بردم و بهم گیر ندادن. خیلی ها هم همینطوری آورده بودن. ولی ایندفه یه مقدار گیر داد که سنگین هست ولی بازم جدی نبود.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member

دوستان کسی دارو همراه خودش میبره ؟ نیاز به نسخه پزشک هست یا موردی نیست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaraahi نمایش پست ها
    دوستان کسی دارو همراه خودش میبره ؟ نیاز به نسخه پزشک هست یا موردی نیست ؟
    من یه سری داروهای عمومی برای سرماخوردگی- مسکن- تب بر- و ... رو گذاشتم توی چمدون که ببرم و فکر نکنم چمدون هاا رو باز کنن و نیگاه کنن.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

نه به دارو گیر نمیدن نگران نباشین. من خودم نیم کیلو دارو آوردم

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    من یه سری داروهای عمومی برای سرماخوردگی- مسکن- تب بر- و ... رو گذاشتم توی چمدون که ببرم و فکر نکنم چمدون هاا رو باز کنن و نیگاه کنن.

Member

Thumbs up پاسخ : وسایل ضروری سفر

یک سری تجربه به دست اوردم من تو این روزهای اخر که اگه کسی بم میگفت از اول کلی از انرژی و زمانم صرفه جویی میشد, در نتیجه میذارم اینجا شاید به درد دیگران بخوره.

1. به هیچ عنوان تا گذاشتن پاتون توی خاک فنلاند ( شاید این قانون شامل اونجا هم بشه ) فقط یک پلن نداشته باشید, همیشه یک پلن B هم داشته باشید.

علت: ( به طور خلاصه) : وقتی رفتیم با ایران ایر بارمونو فریت کنیم گفتن از 4 شنبه دیگه به هلسینکی, استکهلم, و ... بار نمیفرستیم. به قول معروف : ییـــــــــــــــهو!!! انگاه با هزاران بدبختی و مشقت با ترکیش فرستادیم و 2 برابر هم پول دادیم.

2. به هیچ عنوان سعی نکنید مثل من سنت شکنی کنید! یک سری فرهنگ ها هستن که تغییر نا پذیرند.

علت: من با توجه به "روحیاتم" کلا خوشم نمیامد از کسی "تو راهی" حالا یا پول یا هدیه بگیریم. کلی نشستم با خانواده هماهنگ کردم که اگه فامیلا اومدن خواستن هدیه بدن حواستون باشه کمکم کنید نگیرم! یعنی یک همچین چیزی غیر ممکنه! یعنی شما طرف بیاد تو پاکت پول بده بگی نمیگیریم انچنان میزنه زیر گریه یا انقد دادو بیداد میکنه که رسما به غلط کردن میوفتید و خجل شده و به سرعت هدیه رو قبول میکنید . پس اشتباه منو تکرار نکنید

3. نهایت تلاشتونو بکنید از همه ی فامیلاتون چه پدری چه مادری در یک جلسه خداحافظی کنید که یکبار "بترکید" ( از ) .

علت: الان به جرات میتونم بگم سه روز متوالیه جگر نگارنده خونه! دل کندن از بستگان و دوستان ( منهای اونهایی که ازشون بدتون میاد) سخته و فشار زیادی به ادم میاد. وقتی یک جلسه باشه یکهو قال قضیه کنده میشه میره!

4. سعی کنید حد الامکان از خانواده در خانه خداحافظی کنید و با اژانس به فرودگاه برید.

علت: اولا خودتون راحت ترید, "فرودگاه" موقع خداحافظی از بستگان درجه "یک" به شخصه برای من که یک
    "توهمه" اگه 2 ساعت زودتر تو خونه ادم خداحافظی کنه چه فرقی مگه داره اخه؟ این مورد رو شدیدا توصیه میکنم بهش عمل کنید, از ما گفتن!

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه. مرتبط ترین تاپیک برای این پست هم به نظرم اینجا اومد, امیدوارم اشتباه نکرده باشم!

Junior Member

دوستان اگر خونه ای که قراره بگیرد مبله شده نیست. داشتن یه پلوپز کوچیک می تونه خیلی مشکل گشا باشه

Senior Member

دوستان فنلاندی عزیز توصیه میکنید وسایلی مثل گوشی و لپتاپ و تبلت رو از کجا بخریم اونجا یا ایران؟؟؟؟؟؟؟اگه سایت خرید اینترنتی سراغ دارید بگید قیمتا رو مقایسه کنیم.
    الان Iphone 5s اینجا 2100 2200 هست میشه تقریبا 500 یورو اما من تو سایت اپل فنلاند دیدم زده 699 یورو
    چه مزیتی داره که 200 یورو بیشتره
    ایا مدل جدیدش بیاد میشه با ی پرداختی Exchange کرد؟ آیا گارانتی ویژه ای داره؟؟؟؟
    و در کل آیا اندروید واسه کارا بهتره یا IOS؟؟؟؟!!!!

Member

Smile پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    دوستان فنلاندی عزیز توصیه میکنید وسایلی مثل گوشی و لپتاپ و تبلت رو از کجا بخریم اونجا یا ایران؟؟؟؟؟؟؟اگه سایت خرید اینترنتی سراغ دارید بگید قیمتا رو مقایسه کنیم.
    الان Iphone 5s اینجا 2100 2200 هست میشه تقریبا 500 یورو اما من تو سایت اپل فنلاند دیدم زده 699 یورو
    چه مزیتی داره که 200 یورو بیشتره
    ایا مدل جدیدش بیاد میشه با ی پرداختی Exchange کرد؟ آیا گارانتی ویژه ای داره؟؟؟؟
    و در کل آیا اندروید واسه کارا بهتره یا IOS؟؟؟؟!!!!
    ببینید اینجا ایفونی که تو فرانسه مثلا ۶۰۰ یورو فنلاند ۷۰۰ یوروه. چرا؟ مالیات بیشتر.

اگه طالب گارانتی هستید که اینجا بخرید. اگه فازتون تو گارانتی نیست ۱۰۰٪ ایران بهتره.

Junior Member

گارانتی کار خاصی نمیکنه اقا همون ایران بخر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)