صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

امکانش هست ویندوز غیر ارجینال و متوجه بشن تو فنلاند (از طریق اینترنت؟)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hulkdx نمایش پست ها
    دانشگاه بهتون لایسنس مجانی مایکروسافت میده، اگرم نداد فک نکنم. کسی که ندیدم گیر افتاده باشه.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط hulkdx نمایش پست ها
    خیر........
    Winners are simply willing to do what losers won't

پوشاک نو گرونه. اما اخر فصل ها که میشه حراج میخوره. مثلا یه کت مردونه 60 یورویی میشه 30 یورو (50%). ولی پوشاک های زمستونی در دست دوم فروشی ها زیاد گرون نیستن. اینجا تو فنلاند لباس های دست دو هاش نسبتا تمیز هستن و واسه دانشجوهایی که یکی دوسال بیشتر نمیخوان بمونن خیلی باصرفه ست.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

اما کرایه تاکسی وحشتناک بالاست. مثلا یه فاصله 5 کیلومتری از بیمارستان تا خونه از من 21 یورو گرفت. اینجا تو یوئنسوو که من هستم زیاد نمیبینم تاکسی استفاده بشه(حتی خود مردم محلی هم زیاد استفاده نمیکنن بجز در موارد ضروری). هزینه های بیمارستانی و دارویی هم خیلی بالاست. دارو هم به اندازه کافی با خودتون بیارید.
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Member

Smile پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    اما کرایه تاکسی وحشتناک بالاست. مثلا یه فاصله 5 کیلومتری از بیمارستان تا خونه از من 21 یورو گرفت. اینجا تو یوئنسوو که من هستم زیاد نمیبینم تاکسی استفاده بشه(حتی خود مردم محلی هم زیاد استفاده نمیکنن بجز در موارد ضروری). هزینه های بیمارستانی و دارویی هم خیلی بالاست. دارو هم به اندازه کافی با خودتون بیارید.
    در تایید و تکمیل فرمایش شما بگم که من اینجا کلی دارو با خودم از ایران اوردم اما انصافا به جز استامینفن هیچ کدومش استفادم نشد. چون اگه مریضی شدم یا عفونتی داشتم رفتم دکتر همینجا داروی انتی بیوتیک خوردم که خیلی هم خوب بود داروهاش و هیچ مشکلی هم نداشتم و بیمه هم پولشو داد. از نظر دارویی پیشنهاد من به دوستان مسکن هست +‌ کمک های اولیه مثل چسب زخم و چیزهای دم دستی، داروهای تخصصی رو اگه اینجا مشکلی داشته باشید و دکتر تجویز کنه بیمه پولشو میده و نگران نباشید و نیازی نیست بیارید. کیفیت داروها هم به نظر من بهتره اینجا.

Junior Member

پوشاک نو گرونه. اما اخر فصل ها که میشه حراج میخوره. مثلا یه کت مردونه 60 یورویی میشه 30 یورو (50%). ولی پوشاک های زمستونی در دست دوم فروشی ها زیاد گرون نیستن. اینجا تو فنلاند لباس های دست دو هاش نسبتا تمیز هستن و واسه دانشجوهایی که یکی دوسال بیشتر نمیخوان بمونن خیلی باصرفه ست.
    من میخواستم کللی ژاکت و اینا بگیرم تانکوراش خوبه لباساش ؟؟؟ کفش چی تاناکورا میشه مثلن با 20-30 یه بوت خوب زمستونی پیدا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    من میخواستم کللی ژاکت و اینا بگیرم تانکوراش خوبه لباساش ؟؟؟ کفش چی تاناکورا میشه مثلن با 20-30 یه بوت خوب زمستونی پیدا کرد؟
    20 تا 30؟ شما با این مقدار تقریبا میشه تو حراجی هاشون بوت نو بخرید. من یه بوت مارک گرفتم 6 یورو (از دست دو فروشی ولی میتونم بگم تقریبا استفاده نشده بود) الان هم که دارم برمیگردم همون 6 یورو فروختمش. خوبی این فروشگاه ها اینه که اگه خرابی یا ضعفی تو جنسشون باشه راستش رو بهت میگن و شما تا یه هفته وقت دارید جنس رو پس بدید ( رسید رو باید نگه دارید ). من کفش چند تای دیگه هم گرفتم حتی ایران هم بردم کادو. اخیرا یه کفش خیلی شیک زنونه گرفتم فقط 1 یورو!!! خودم هم باورم نمیشد و برای همین قبل از خریدش با اینکه تگ قیمت داشت مجدد از فروشنده پرسیدم.
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

همه چی میتونید تو مغازه های second hand پیدا کنید. هر چی شهر بزرگتر باشه تعداد این مغازه ها بیشتره و تنوع جنساشون بیشتره. (مثلا اخرین روز اگوست که میشه اخرین روز تابستون یه جاهایی رو در اختیار مردم قرار میدن که هر چی دوست دارن بفروشن من هم همون پارسال که زود اومده بودم فنلاند کلی خرید کردم با قیمت های خوب)
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Junior Member

همه چی میتونید تو مغازه های second hand پیدا کنید. هر چی شهر بزرگتر باشه تعداد این مغازه ها بیشتره و تنوع جنساشون بیشتره. (مثلا اخرین روز اگوست که میشه اخرین روز تابستون یه جاهایی رو در اختیار مردم قرار میدن که هر چی دوست دارن بفروشن من هم همون پارسال که زود اومده بودم فنلاند کلی خرید کردم با قیمت های خوب)
    چه عــــا لـــــی ! با این حساب خیلی خرید نکنیم اینجا بهتره سبکترم میشه بارِمون. منم اگه اتفاقی نیوفته 18 آگوست بلیط گرفتم و به این حراج جادویی میرسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)